Μετάβαση σε περιεχόμενο

εκνευριζομαι....


Recommended Posts

σαυροπιγκουινακιιι εγραψες!!!!! να σασει που θα κανει μονο ενα...χιχχιχαιαχιαιαιααιαιχαιιαχιαχια :P :P εισαι κορυφη!!!

που ειναι η αλκοστ ρε παιδια??????????? αρχιζω να αγχωνομαι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 90
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

αγαπουλιτσες μου δεν αντεξα και πηρα τηλ νωριτερα..αρνητικο δυστυχως...κριμα ρε γαμωτο...πρωτη φορα ειχα τοση καθυστερηση και αρχισα να κανω ονειρα...η αντιπαθεστατη ηταν αλλα μολις με ακουσε που εσπασε η φωνη μου με λυπηθηκε και εγινε πιο ευγενικη...η ψυχη μου μαυρισε,ακομα δεν μπορω να συνελθω..

πηρα το γιατρο μου και ειπε οτι αν δεν αδιαθετησω μεχρι τελος της εβδομαδας θα παω να με δει..

τελικα θα κανω σαλπιγγογραφια αυτον τον μηνα και μετα ειπε θα μου δωσει αγωγη...

"ειστε οι καλυτερες φιλες που εχω"

σας αγαπω πολυυυυυυυυυυυυυ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κανε την σαλπιγγογραφια και σκεψου ενα διαλλειμα για ξεσσαλωμα κρασοκατανυξεις και μπανακια..να κυλιεσαι στην αμμο χωρις αγχος μην κολλησεις το ενα ή το αλλο..να πιεις τα ποτακια σου να ριξεις τους χορους σου..το καλοκαιρι προσφερεται για ολα αυτα... να χαλαρωσεις και να επανελθεις δριμμυτερη ;)

Ολα θα γινουν προσπαθησε να μην κανεις αρνητικες σκεψεις..θα ερθει το μωρακι..αυτο ειναι σιγουρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σουλιτσα και hope προσπαθω να ειμαι αισιοδοξη αλλα κατι τετοιες στιγμες με πνιγει η πικρα,η απογοητευση και η αδικια ,το γιατι να εχω τοση καθυστερηση πρωτη φορα στη ζωη μου και τζαμπα να ελπιζω???γιατι να μπω στη διαδικασια των τεστ και των εξετασεων???αν ερχοταν στην ωρα της η περιοδος δε θα ημουν τοσο χαλια...αυτο πραγματικα με σκοτωνει..νιωθω οτι καποιος παιζει με τον πονο μου..πραγματικα..

νιωθω πολυ χαλια..:( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

se katalabeno giati kai go prin 1 mhna eixa akribos thn idia periptosh me sena alla ego den eithela oute test na kano kai sthn 5 mera kathisteriseis hrthe h suxamenh apla thn exo dei ligo allios giati ekana kako ston eauto mou apla exo mpei sthn fash na apolambano ta panta me ton antroulh mou.na skeutese thetika kai ola tha ginoun koritsakh mou tha deis.tha fejh kai gia mas.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχεις δικιο ..αυτη η καθυστερηση σε κανει και κανεις ονειρα και μετα βουτια απο ψηλα..ειναι και το ορμονικο γιατι η καθυστερηση ερχεται με το ολο πακετο του ορμονικου αλαλουμ..κανε κουραγιο κουκλακι..μακαρι οι εξετασεις να ειναι καλες..εκτος απο σαλπιγγογραφια σου ειπε και κατι αλλο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apis μου ο γιατρος μου επιμενει οτι δε χρειαζεται να κανω σαλπιγγογραφια,γιατι πιστευει οτι δεν εχω κατι οργανικο..πιστευει οτι ειναι ψυχολογικο..το δικο μου το μυαλο ομως εχει κολλησει οτι κατι εχω και μου ειπε "αν ειναι να ηρεμησεις με την σαλπιγγογραφια,τοτε θα την κανουμε."

και ο αντρας μου θα κανει σπερμοδιαγραμμα..τουλαχιστον να ξερουμε τι μας γινεται..δεν μπορω να ακουω συνεχεια "ειναι ψυχολογικο",οχι οτι δεν το πιστευω,απλα μετα απο τοσο καιρο δε με καλυπτει πλεον η απαντηση αυτη..υπαρχουν ζευγαρια ου λογω ψυχολογιας δεν πιανουν παιδι αλλα δεν ξερω σιγουρα οτι ειμαστε ενα απο αυτα..αν δεν κανω εξετασεις πως θα το ξερω???και θελω να ειμαι σιγουρη για το αν εχω κατι η οχι,κι αν ειναι ψυχολογικο καλως..θα προσπαθησω να ηρεμησω και να μην αγχωνομαι..αν ομως δεν ειναι δεν πρεπει να το αντιμετωπισω??γιαυτο λοιπον θα κανω τις εξετασεις μου και ο Θεος βοηθος..μακαρι να ειμαστε καλα και να ειναι θεμα ψυχολογιας..ναι μονο αυτο θα κανω για την ωρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφ τωρα τα διαβασα....γμτ...σαν εμενα ρεφιλεναδα που ειχα 8μερες καθυστερηση...απο αγχος και πολυκυστικες... ρε συ κανε τις εξετασεις να βεβαιωθειτε με τον γιατρο οτι ειστε καλα και μετα να χαλαρωσετε..και ολα θα πανε τελεια!!! ;) ε φατσουλα??? τι ομορφη φωτο εχεις στο τικερακι διπλα???? εστε κουκλακια βρε,τα πιο ομορφα ζουζουνια!!! 10 παιδακια θα κανετε!! θελεις να σου πω κατι να νοιωσεις καλυτερα?????????? η φιλεναδα σου ειχε κανονισει αν εβλεπε θετικο τεστ να ερχοταν να σου κανει εκπληξη....με ενα μπαλονακι καρδουλα!!! αλλα αφου ηρθαν ετσι τα πραγματα με τη σιχαμενηηηηηηη κατσε εκει με τον αντρουλη σου αγκαλιτσα και να αγκαλιαζεστε οπως στην ομορφηφωτο!!! :) χαμογελαε μου λιγααααααακι....εεεεελα μωρε...αφου να!!! σε βλεπω!!!γελας χαζουλιιιι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alkost έγραψε:

apis μου ο γιατρος μου επιμενει οτι δε χρειαζεται να κανω σαλπιγγογραφια,γιατι πιστευει οτι δεν εχω κατι οργανικο..πιστευει οτι ειναι ψυχολογικο..το δικο μου το μυαλο ομως εχει κολλησει οτι κατι εχω και μου ειπε "αν ειναι να ηρεμησεις με την σαλπιγγογραφια,τοτε θα την κανουμε."

και ο αντρας μου θα κανει σπερμοδιαγραμμα..τουλαχιστον να ξερουμε τι μας γινεται..δεν μπορω να ακουω συνεχεια "ειναι ψυχολογικο",οχι οτι δεν το πιστευω,απλα μετα απο τοσο καιρο δε με καλυπτει πλεον η απαντηση αυτη..υπαρχουν ζευγαρια ου λογω ψυχολογιας δεν πιανουν παιδι αλλα δεν ξερω σιγουρα οτι ειμαστε ενα απο αυτα..αν δεν κανω εξετασεις πως θα το ξερω???και θελω να ειμαι σιγουρη για το αν εχω κατι η οχι,κι αν ειναι ψυχολογικο καλως..θα προσπαθησω να ηρεμησω και να μην αγχωνομαι..αν ομως δεν ειναι δεν πρεπει να το αντιμετωπισω??γιαυτο λοιπον θα κανω τις εξετασεις μου και ο Θεος βοηθος..μακαρι να ειμαστε καλα και να ειναι θεμα ψυχολογιας..ναι μονο αυτο θα κανω για την ωρα..

Καλα κανεις και το ψαχνεις..δεν εχεις να χασεις τιποτα ..αλλωστε οπως λες κι εσυ μετα τις εξετασεις θα φτιαξει και το ψυχολογικο

Κι εγω το ιδιο εκανα εψαξα τα παντα που μπορουν να σχετιζονται με την προωροτητα..οι περισσοτεροι γιατροι μου ελεγαν "ετυχε" "δεν μπορουμε να ξερουμε πού οφειλεται" να μη στα πολυλογω ανακαλυψα οτι εχω θρομβοφιλια και διαφραγμα στη μητρα..ολα εξηγουνται..το αγχος παιζει σημαντικο ρολο στη συλληψη αλλα το να το λεει ενας γιατρος σαν επηστημονικη τοποθετηση και χωρις να ξερει και ο ιδιος αν χτυπα ξυλο τρεχει και κατι αλλο..ειναι καπως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apis μου,μου εχει πει οτι εφοσον επιασα μια φορα,και μαλιστα δυδιμα σημαινει οτι δεν εχω προβλημα με την ωορηξια,τις σαλπιγγες τη μητρα,καθως και ο αντρας μου με το σπερμα..και οτι ειμαστε αποδεδειγμενα ενα γονιμο ζευγαρι..οποτε κατα τη γνωμη του δε χρειαζεται η σαλπιγγογραφια..μπορει ο οργανισμος μου λεει να θελει λιγο χρονο μεχρι να ξαναδεχτει νεα εγκυμοσυνη.."γιατι να μπεις σε τετοιες διαδικασιες?πιστευω οτι δε χρειαζεται"επισης

"στον υπερηχο ολα δειχνουν καλα",αλλα τι μπορει πια να δειξει ο υπερηχος??λιγα πραγματα...υπαρχουν ενα σωρο αλλα που δεν φαινονται..

δεν μπορω να ζω ετσι..περασε ενας χρονος και νομιζω οτι ηρθε η ωρα να το ψαξω λιγο..ειναι καλος γιατρος,ως προς αυτο δεν εχω αμφιβολια,αλλα μαλλον δεν το πηρε τοσο ζεστα το θεμα μου,επειδη ειμαι μικρη..

τουλαχιστον ελπιζω να ειναι ολα καλα η αν εχω κατι,να αντιμετωπιζεται γιατι θα τρελαθω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alkost έγραψε:

apis μου ο γιατρος μου επιμενει οτι δε χρειαζεται να κανω σαλπιγγογραφια,γιατι πιστευει οτι δεν εχω κατι οργανικο..πιστευει οτι ειναι ψυχολογικο..το δικο μου το μυαλο ομως εχει κολλησει οτι κατι εχω και μου ειπε "αν ειναι να ηρεμησεις με την σαλπιγγογραφια,τοτε θα την κανουμε."

και ο αντρας μου θα κανει σπερμοδιαγραμμα..τουλαχιστον να ξερουμε τι μας γινεται..δεν μπορω να ακουω συνεχεια "ειναι ψυχολογικο",οχι οτι δεν το πιστευω,απλα μετα απο τοσο καιρο δε με καλυπτει πλεον η απαντηση αυτη..υπαρχουν ζευγαρια ου λογω ψυχολογιας δεν πιανουν παιδι αλλα δεν ξερω σιγουρα οτι ειμαστε ενα απο αυτα..αν δεν κανω εξετασεις πως θα το ξερω???και θελω να ειμαι σιγουρη για το αν εχω κατι η οχι,κι αν ειναι ψυχολογικο καλως..θα προσπαθησω να ηρεμησω και να μην αγχωνομαι..αν ομως δεν ειναι δεν πρεπει να το αντιμετωπισω??γιαυτο λοιπον θα κανω τις εξετασεις μου και ο Θεος βοηθος..μακαρι να ειμαστε καλα και να ειναι θεμα ψυχολογιας..ναι μονο αυτο θα κανω για την ωρα..

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!

ΜΗΝ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΣΑΙ...ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ!

ΑΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΘΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΤΕ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΕΙΣ.Κ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ Κ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ΕΛΕΓΑ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ...ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ....

ΟΤΑΝ ΚΑΝΑΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Κ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΗΡΕΜΗΣΑ.ΤΟΤΕ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ"ΑΦΟΥ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ?"

Κ ΜΕ ΕΦΑΓΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ.ΓΙ'ΑΥΤΟ ΗΡΕΜΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...