Μετάβαση σε περιεχόμενο

εκνευριζομαι....


Recommended Posts

Εγώ θα συμφωνήσω με όλα τα κορίτσια που σου λένε ότι είσαι μικρή και να μην αγχώνεσαι!

Βρε χαζούλι έχεις τόσο χρόνο να προσπαθήσεις και μάλιστα χαλαρά!

Άντε να κάνεις την εξέτασή σου να ηρεμήσεις κι από κει και πέρα θα δεις μετά ότι όλα θα πάνε μια χαρά!

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 90
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ξερω οτι σας εχω κουρασει αλλα εδω συμβαινει κατι πολυ περιεργο...

την πεμπτη που ειδα αιμα καφε,νομιζα οτι μου ηρθε περιοδος και σας το ειπα..για την υπολοιπη μερα ειχα λίγες σταγονιτσες και μετα τιποτα..μεχρι σημερα..ποναω μεν,νιωθω οτι κατι "κατεβαινει" αλλα περιοδος γιοκ!!!

στην αρχη δεν εδωσα σημασια γιατι λογω ζεστης εκανα 4 φορες ντους και ειπα μηπως απο απο αυτο σταματησε το αιμα

αλλα σημερα εβαλα θερμοφορα(απορω πως αντεξα με τοση ζεστη!!) στην κοιλια και τη μεση μου για να ανακουφιστω απο τον πονο και να κατεβει το αιμα,γιατι ξερω οτι δεν κανει να "κοβεται"μην παθω και κανενα προβλημα με την περιοδο μου και εχω και αλλα μετα..

αλλα τιποτα..σκουπιζομαι συνεχεια και το χαρτι κατασπρο...

ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΑΥΤΟ???

με δουλευει???παιζει μαζι μου???λετε να συμβαινει κατι αλλο???????????????????????????????????????????????????????????????

παλι εχω ελπιδες!!δεν το αντεχω αλλο αυτο το πραγμα!!εκει που το πηρα αποφαση οτι παμε για νεα προσπαθεια και ολα καλα,,τωρα αυτο..!!

πειτε μου οτι ειναι απο τη ζεστη μπας και φυγει το μυαλο μου απο κει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια πηγα για χωριακη...ψαχνω ταξι τωρα...(για την ακριβεια καθομαι στο παγκακι της πιατσας και απολαμβανω το τσιγαρο μου και σας μιλαω απο το κινητο μου μεχρι να ερθει ταξι...)

ανυπομονω να παω στο σπιτακι μου...εχω μια ωραια αυλη μεγαλη με λουλουδια και μια ωραια αιωρα και ειναι οτι πρεπει για να με ηρεμησει τωρα που εβγαλε και δροσια...γιατι αλλιως θα τρελαθω..

πηρα το γιατρο μου και μου ειπε οτι πρεπει να την κανω τη χωριακη ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ..του ειπα να παω τη δευτερα γιατι ετσι κι αλλιως δε θα παρω σημερα το αποτελεσμα,τη δευτερα θα το παρω..αλλα επεμενε γιατι λεει οτι μπορει να ειναι νινι που δεν πηγαινει καλα και γιαυτο δε φανηκε στο τεστ και μεχρι τη δευτερα μπορει να το εχω αποβαλει και πεσει τοσο η χωριακη μου που να μη φανει καν(!!!!!!!!!!!!)

οποτε επρεπε να παω τωρα.και αν δειξει θετικο θα ξανακανω τη δευτερα επαναληπτικη,ειτε εχω αιμοραγια ειτε δεν εχω...μου κοπηκαν λιγο τα ποδια...μελανιασε και το χερι μου απο το ζορι...(λες και με τρυπησε με καρφι!!)αλλα κατα τα αλλα ολα καλα!!!!

δεν ξερω τι να σκεφτω και τι αποτελεσμα θελω να μαθω....πραγματικα..παντως θελω να ξερω τι ειναι οτι και να ειναι....αν ειναι νινι που ετοιμαζεται να φυγει??να χαρω που τουλαχιστον μπορω να εστω συλλαβω????(θα μου πειτε εχω συλλαβει και στο παρελθον,αλλα ειχα εναν φοβο οτι μου αφησε "κουσουρι η αποξεση)να σκασω απο το κακο μου γιατι προσπαθω καιρο και θα χασω αλλο ενα μωρο?????????η να σκασω απο το κακο μου αν δεν συμβαινει απολυτως τιποτα και τζαμπα καθομαι και σκαω??????????????

κουραστηκα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κουσουρι να σου αφησε η αποξεση..μια αποξεση δεν εκανες μονο;

Μια χαρα θα μπορεις να συλλαβεις και θα συλλαβεις

Θα σου ευχηθω να ειναι απλα μια ανωμαλια του κυκλου σου

Περιμενουμε νεα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επ μολις διαβασα τα μηνυματα, ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ!!!! STAY COOL μη τα παρω!!! :P

αν ξανακουσω οτι φταις εσυ και οτι δεν θα πετυχεις να γινεις μανουλα,θα σε σφαξω!!! :P βρε συ τι ειπαμε??? ακου,εγω λεω να δουμε τι θα πει ο γιατρος ρε φιλεναδα,σοβαρα τωρα.. κατσε να δουμε μη βιαζομαστε! α!επισης ασε τα πολλα πολλα τσιγαρακιαοσο περιμενεις ταξι ;) αντε!!!! χυμους,γαλατακι,φρουτακια και ολα αυτες τις θρεπτικουρες που πρεπει να τρωμε και να πινουμε! οκ????? οσο μπορεις ασε τα φραπεδακια και τα μαλμπορακια!! :P ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!! σμουτς σμουτςςς!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ζουζουνες μου τι κανετε?

εγω ακομα τιποτα,δε μου ηρθε καθολου αιμα,δεν ξερω τι να υποθεσω..τελος παντων μικρουλα μου εχεις δικιο (ολα τα ξερεις εσυ,ατιμο!!)και ο γιατρος τα ιδια μου ειπε..να προσεχω αυτες τις μερες γιατι δεν ξερουμε τι γινεται..

μονο ψυχραιμια λοιπον,μεθαυριο θα ξερω..

δε θα ξαναμπω κοριτσακια στο mammy μεχρι τη δευτερα,θα παμε ταβερνουλα σημερα καπου μακρια να μην το σκεφτομαστε το θεμα,και αυριο θαλασσιτσα..ε, να μην εχω το μυαλο μου συνεχεια εκει,θα σκασω!!

σας φιλω και καλο μας σαββατοκυριακο!!!καλα να περασετε οτι και να κανετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααα!!!! τωρα ξυπνησα η μουλαρα ! :P

ωωωωω τελεια θαλασσιτσα ταβερνιτσα και δε συμμαζευεται!!!!!! :)

και εμεις μαλλον ετσι θα τη βρουμε σημερα και αυριο ,ειπαμε για χαλκιδα!! ;)

ειδες εγω που τα ξερω ολα?? χιχχιχιχιχιι :P χαλαραααααααααααα λοιπον!!! α!και να πατε σε θαλασσιτσα που να μην ειναι κρυα ε?? φιλακια πολλα πολλα!!! και ευχομαι τη δευτερα να εχουμε τα καλυτερα νεα!!!!!! :) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γκρρρρρρρρρρρρρ!!!!!!!!1

πηρα απο το χαραμα τηλ στο μικροβιολογικο και μου ειπαν :"α, το απογευμα θα ξερουμε!!!ξαναπαρτε!!"

"τι μου λες κοπελα μου καλη????:angry: :angry: ολο το σαββατοκυριακο κοντευω να σκασω!!!αφου μου ειπατε δευτερα πρωι!!!"

και απαθεστατη μου λεει

"ξαναπαρτε στις εξιμιση.!!καλημερα!!"

και μου το κλεισε!!!!!

βλαμενη!!!!

εν τω μεταξυ ουτε αιμα εχω ουτε τιποτα..θα δουμε...μακαρι ρε κοριτσια να ειναι θετικο και να πηγαινει καλα.....

παντα ειχα σταθεροτατο κυκλο δεν μπορει....κοριτσια ευχηθειτε μου να πανε ολα καλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχουλες σας,πραγματικα τις εχω αναγκη...μακαρι μετα απο οσα περασα να ειμαι εγκυος και εγω και ολες οσες προσπαθουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΡΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΔΕΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟ

ΓΙΑ 9 ΜΗΝΕΣ,ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ Κ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ

ΕΝΑ ΠΟΣΤ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ΄΄ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ΄΄.

ΕΑΝ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΕΙΣ ΟΥΤΕ Κ ΝΑ

ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙΣ.....

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΘΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά αποτελέσματα κοπέλα μου. Πιστεύω ότι θα έχεις καλά νέα. Α και μην το κάνεις αυτό με την θερμοφόρα παρά μόνο όταν έχεις ήδη περίοδο, γιατί είναι επικίνδυνο αν έχεις μωράκι!Υπομονή μέχρι τις 18.30 λοιπόν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαριιιιιιιιιιιιι!!!!θα σκασω απο την αγωνια μου,εχω ακουσει απο πολλα κοριτσια οτι το μαμμυ ειναι γουρλιδικο..ελπιζω να ηρθε και η δικη μου η σειρα να το πω!!!

συγρονως ομως ειμαι προετοιμασμενη και για τα δυο αποτελεσματα για να μη μου κατσει πολυ βαρυ το αρνητικο...

ζουζουνες μου σας ευχαριστω και παλι για τις ευχες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!! :) :) :) :) :) ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ 7928789Θ72979824731979Θ278 ΜΟΝΑΔΕΣ !!!!!!!!!!!!!!! ΝΑΤΟ ΚΑΨΟΥΜΕ!!!! ΣΤΟ ΛΕΩ ΘΑ ΕΡΘΩ ΒΕΡΟΙΑ ΓΙΑ ΣΦΙΝΑΚΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!! ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΘΑ ΠΙΝΕΙΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΑΔΑ!! ;)

ποποοο τη βλαμμενη αυτη στο μικροβιογικο???? μολις παρεις το αποτελεσμα ριξτης και ενα βρισιδι, μου τη σπανε ρε γμτ, νομιζουν οτι μπορουν να παιζουν με τη δικη μας ζωη!γιατι αυτη η εξεταση εχει να κανει με τη ζωη την ιδια!!! την βλαμμενη!!! το ιδιο ειχα παθει εγω στο ερρικος ντυναν,ενω μου ειχε πει μετα απο μιση ωρα αποτελεσμα....παω εκει το πρωι και ηταν μια τσαπαβουρα νοσοκομα και μου λεει αααα δεν ξερω μπορει να τα εχεις την δευτερα τα αποτελεσματα!!! μολις την κοιταξε ο χρησταρας καλα καλα ...εεεεε σε μια ωραιτσα θα ειναι ετοιμα!!!! και οταν περασε η μια ωρα και πηγαμε ,ενω το κρατυσε στο χερι το χαρτι μου,δεν εβγαινε εξω απο τα μηχανηματα για να μου πει..με κοιτουσε και χαμογελουσε η πυροβολημενη!!!!

λοιπον, ολα θα πανε τελεια!!!!!!!! θελω να βλεπω χαμογελαααααααααααα!!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΠΙΟ ΜΕΓΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΛΗ ΧΟΡΙΑΚΗ!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΑ,ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΝ ΤΟΣΟ?????????????????

ΕΓΩ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΟ ΙΑΤΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΣΤΙΣ 9 Κ ΗΤΑΝ ΕΤΟΙΜΕΣ ΣΤΙΣ 2.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...