Μετάβαση σε περιεχόμενο

εκνευριζομαι....


Recommended Posts

Πραγματικά ΔΕΝ κατάλαβα ποτέ

γιατί κάποιες κοπέλες υποβάλλεται τον εαυτό σας σε αυτήν την τρελή αναμονή

μη κάνοντας ένα τεστ ή χοριακή......?!?

Πως μπορείται? Απαπαπαπαπαπαπα..... τραγικό μου ακούγεται!

1 μέρα καθυστέρησης , χοριακή και άμεσο αποτέλεσμα!

Alkost μου

μην βάζεις τον εαυτό σου, παιδί μου, σε αυτήν την ταλαιπωρία.....

ΚΡΊΜΑ ΕΊΝΑΙ! Ελεος...............................!!!

.....Ότι είναι να γίνει, έχει γίνει!

Σου εύχομαι ΈΝΑ ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 90
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

κοριτσακια μη με βρισετε,δεν πηγα για χωριακη..

ενιωθα πονους περιοδου ολο το πρωι και νομιζα οτι θα ερθει..τελικα δεν ηρθε,μαλλον φοβηθηκε γιατι την απειλησα και την εκβιασα(σαν την τρελη ετρεχα στο μπανιο μολις ενιωθα κατι και φωναζα"μην τυχον και ερθεις!!!παλιοατιμη σκροφιτσα αλιμονο σου")

ηταν και αρρωστος ο αγορινας μου(πυωδη αμυγδαλυτιδα) και εκανε σαν μωρο οποτε που να τον αφησω και να φυγω(ειναι μακρια απο την περιοχη μου το κεντρο)...ασε που ουτε να τον φιλησω δε με αφηνε μην κολλησω λεει και παθει κατι το νινι του!!!

ααααααααααααχχχ τι θα κανω αν δεν ειμαι????

νιωθω οτι εφτασα τοσο κοντα...

φοβαμαι να μαθω το αποτελεσμα...θελω να ζησω λιγο ακομα το ονειρο γιατι καταβαθος δεν περιμενω να ειμαι....ααχχ θα σκασω..

τελος παντων,οπως και να εχει,αυριο μετα το μαθημα παω για χωριακη..αμεσως μολις μαθω το αποτελεσμα θα σας το πω...σας φιλω οοοοολες...

garfield μου ευχομαι να μη σου ερθει περιοδος και να γινεις μανουλααα!!!

σας ευχαριστω ολες και σορι γιατι νομζω οτι σας επρηξα λιγο με τα ψυχολογικα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέρεις δε θέλω να σου φουσκώσω τα μυαλά αλλά οι πόνοι σαν περιόδου είναι πολύ καλό σημάδι.Ετσι κι εγώ πριν 4 μήνες περίπου είχα τέτοιους πόνους περιόδου που νόμιζα θα είχα λερωθεί κι έβαζα σερβιέτα και έμενε άθικτη.Ακόμα την περιμένω...αλλά μετά τα λόχεια φαντάζομαι :P βουρ για χοριακή αύριο κιόλας γιατί αν είσαι έγκυος δε σου κάνει καλό τόση αγωνία στην εγκυμοσύνη.Εξάλλου κρίμα μωρέ αφού μπορείς να μάθεις αμέσως και έγκυρα.Ασε που αφού είναι αρρωστούλης ο αντρούλης σου πρέπει να προσέχεις μην σε κολλήσει κακομοίρα μου γιατί εσύ θα ψήνεσαι χωρίς να μπορείς να πάρεις αντιβίωση.Περιμένουμε νέα σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε θυμαμαι dominique μου που μας ειχες πει για την εγκυμοσυνη σου!!!

πω πω πως περναει ο καιρος!!να χαιρεσαι το νινι σου και με το καλο να το παρεις αγκαλιτσα!!!

δε μου φουσκωνεις τα μυαλα..δεν φουσκωνουν αλλο γιαυτο..!!

μακαρι να ειναι νινι αυτο που καθυστερει την περιοδο και χαλαλι η αγωνια!!!μετα στον καναπε μου ξαπλα και ηρεμιααααααα.........χαλαραααααα...!!!!θα ειμαι ολη μερα στην απαθεια,δε θα αφηνω τιποτα να με ταραζει..θα γινω αξια διαδοχος του Δαλαϊ Λαμα στο Θιβετ!!!αυτος δεν ειναι που λεει οτι ειναι ο πιο ευτιχισμενος και ηρεμος ανθρωπος στον κοσμο απλα και μονο την αυτοσυγκεντρωση???οριστε!!!

λες βρε παιδι μου?????????????????????αντε να δουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μικρουλα μου τωρα προσεξα το τικερακι!!!

εχουμε αυγουλακι σημερα εεεεεεεεεε??????

μην αφησεις το χρηστο ουτε ανασα να παρει!!!

υπερωριες σημερα!!!

αν και δε σε φοβαμαι σ αυτο!!ξερω οτι το κατεχεις το θεμα!!αντε κοπελαρα μου ευχομαι να γινεις μανουλα αυτον τον μηνα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε κανενα τεταρτακι την κανω...παω βολτουλα για σουβλακια στη ναουσα που ειναι τελεια και κανει και δροσια να ξεσκασω γιατι δεν αντεχω και τη ζεστη και την αγωνια μαζι..μια μια...τωρα παω να ξεφορτοθω τη ζεστη!!!(μολις του ειπα για σουβλακια το καμαρι μου εγινε περδικι!!πεταχτηκε απο το κρεβατι!!)αντε κοριτσαρες σας χαιρετω,θα τα πουμε αυριο παρεα με το αποτελεσμα της χωριακης...παω να ετοιμαστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΚΟΣΤ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΓΕΜΙΣΤΟΥΛΑ ΜΕ ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟ ΝΙΝΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!ΦΟΥ ΦΟΥ ΠΣΡΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ!!!!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι κοριτσακι μου να εχεις ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου.:) περιμενουμε νεα απο την χοριακη αυριο:) ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε τρελοκομειο τωρα ειδα αυτα που γραφεις!!!! χιχιιχιχιχιχι δαλαι λαμα μου εσυ!!!!!!!!! :P βρε ας εισαι εσυ εγκυος και κανε εσυ τον δαλαι και εγω το λαμα!! :P

εκανα τεστακι ωορηξιας,αλλα ακομη δεν εχει κατεβει αυγουλακι....ο χρηστος ειναι σε κατασταση εκτακτου αναγκης!!(λογω αποχης μεχρι την ωορηξια) πανω απο το τεστ περιμενε και μου ειπε οτι μολις χαμογελασει,θα χαμογελασει η τυχη μου!!! χχιχαιαχιχαιχαιχαιαιχαχιαιαχααχχααχχαιιχαιχιχαχια

ελα ελα ολα τελεια θαπανε!!!!!!!!! θετικη ενεργεια παρακαλω δαλαι μου!!!!! αααααααααμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ αααααααααααμμμμμμμμμμμμ!!!!!! το χουμε τοχουμε!!!! αχ μακαριιιιιιιι!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οριστε!!αδιαθετησα!!!...θα εδινα χωρις λογο 15 ευρω για χωριακη!!!(παλι καλα να λεω:angry: !!!!τα νευρα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

γιατι?????????

γιατι να συμβαινει αυτο?????

αχχχ θα σκασω απο τη στεναχωρια μου....

ειμαι τοσο ατυχη............:( :( :(

δε θα γινω ποτε μανουλα.....

γαμωτο.....:( :( :(

εχω εναν κομπο στο λαιμο και με ποναει..ζοριζομαι να μην κλαψω και γινω ρεζιλι..ειμαι στη σχολη και σας στελνω μηνυμα απο το κινητο αυτη τη στιγμη...δεν ξανακοιταω καθυστερησεις κ τετοια..ειναι ανωφελο..δεν προκειται ποτε να γινει το θαυμα για μενα...ειμαι πια σιγουρη..μια φορα ειχα την ευκαιρια να γινω μαμα και την εχασα.ολοι μου λενε οτι δε φταιω εγω,ετυχε..φταιω,δε φταιω δεν εχει σημασια...εγω ημουν εγκυος..εγω δεν μπορεσα να κρατησω τα παιδακια μου και να τα γεννησω....μαλλον δε θα γινομουν καλη μαμα και γιαυτο με εφυγαν....γιαυτο με αφησαν και βασανιζομαι,και ενα χρονο τωρα τα περιμενω να ξαναγυρισουν...αλλα δεν το βλεπω...δε θα ξαναρθουν...μαλλον δεν αξιζω αυτην τη δευτερη ευκαιρια...

καταβαθος ηξερα το αποτελεσμα και δεν περιμενα να με παρει τοσο απο κατω...παραληρω...μη δινετε σημασια..λογια της στεναχωριας ειναι...δεν ειμαι τρελη..απλα ειναι η πρωτη αντιδραση,θα μου περασει..δεν ξερω που αλλου να μιλησω αυτη τη στιγμη..

σορι ρε κοριτσια αν σας στεναχωρω κι εσας...τι μου φταιτε...τι μου φταιει και η μικρουλα μας που εχει γενεθλια σημερα και θα διαβασει τοσα ασχημα πραγματα απο μενα και θα στεναχωρηθει..σας αγαπω ολες και σας ευχαριστω πραγματικα για το ενδιαφερον σας...

αυριο θα ειμαι καλυτερα......

μικρουλα μου μη δινεις σημασια εσυ..εσυ κοιτα να χαρεις τα γενεθλια σου και να το καψετε σημερα το βραδυ(ευχομαι να εμφανιστει σημερα το αυγουλακι σου και ειναι το τυχερο αυγουλακι και να σου κανει δωρο γενεθλιων αυτο που τοσο καιρο επιθυμεις!!!)

...ευχομαι ολες οσες περιμενετε πριοδο να μη σας ερθει για τουλαχιστον ενια μηνες και καμια κοπελα να μην ξανακλαψει ποτε..για κανεναν λογο..μονο δακρυα χαρας απο δω και περα...

φιλακια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελαρα μου ευχαριστω για την ευχουλα σου,και εσυ ναεισαι γερη να χαιρεσαι τον αντρουλη σου και την οικογενεια σου!!! βρε συ μην μου στενοχωριεσαι!!!! δεν ειχες μια ευκαιρια και την εχασες!!!!!!!! καθε μηνα ευκαιριες εχεις!!!!!!!!!!!! ημαστε πιτσιρικια ακομη ,δεν εχουμε αναγκηνα φοβομαστε τιποτα!!!!!!!! εμεις μονο καλες αγκαλιτσες πρεπει να κανουμε και θα ερθουν οχι ενα ...δεκα παιδια!!!!!!!!! :) :) εγω στο λεω εμενα δεν με πιστευεις που σε αγαπαω?????? μην κοιτας ημερομηνιες και γονιμες μερες,χαλαρωστε και καντε τα αεροπλανικα σας και θα δεις που δεν θα καταλαβεις οτι εμεινες εγκυουλα και θα τα θυμομαστε αυτα και θα γελαμε οταν θα πηγενουμε βολτα το νινι σου στις κουνιες!!!!! :) :) μην λες ετσι για τα νινακια που γιναν αγγελακια...δεν ισχυει αυτο,δεν πηγαν πανω επειδη δεν ησουν καλη μανουλα..πηγαν γιατι θελανε να παιζουνε στα συννεφακια με τα αλλα αγγελακια!!! ειναι παιχνιδιαρικα τι να τα κανουμε!!να τα μαλωσουμε??? εξαλλου σιγουρα θα κανουν παρεουλα και με το δικο μου....ειχα και εγω μια ατυχια πριν καποιον καιρο.....ηταν παιχνιδιαρικο...αλλα ο γιατρος ελεγε μαλακιες για κατι βιοχημικες εγκυμοσυνες και τετοια.. του λεω,δεν ξερεις εσυ!!! ητανε κολοπαιδακι και ηθελε παιχνιδακια!!!! ;) θα ερθει και η σειρουλα μας και γρηγορα μαλιστα !!! χαμογελα να βλεπω χαμογελα!!!!!! :) τωρα το καλοκαιρακι που θα ειστε πιο χαλαρα με τον αντρουλη σου θα κανετε κατι αεροπλανικα....ολα τα λεφτα!!!!!!! και θα ερθει και το μπεμπουλινι πριν το καταλαβεις!!!!!!! :) ξερω εγω ξερω... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πώ πώ βαρύγδουπα λόγια...

Καλά εσύ ένα χρόνο παντρεμμένη και έχεις απογοητευτεί τόσο πολύ. Τι να πούν δηλαδή άλλες γυναίκες που προσπαθούν χρόνια ?

Ένα έχω να σου πω ... ο γυναικολόγος μου μου έχει πει ότι σήμερα δεν υπάρχει γυναίκα που δεν μπορεί να γίνει μητέρα... Η επιστήμη έχει κάνει θαύματα.

Για αυτό πάψε να σκέφτεσαι έτσι. Η ζωή είναι μπροστά σας και το Θαύμα του Θεού θα σας δοθεί ... μπορεί όχι σήμερα αλλά μετά από ένα μήνα...

Καλή σου επιτυχία και μην το βάζεις κάτω !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Alkost μου... πώς σε καταλαβαίνω κοπέλα μου! Παιχνίδια του μυαλού μας και του τρελού πόθου μας για νινάκι είναι οι καθυστερήσεις στην περίοδο! Τρομάρα μου! Πιο πολύ το λέω για να το ακούσω εγώ! Anyway, μη μου στενοχωριέσαι, μην μου αγχώνεσαι και πού θα πάει... θα σκάσει μύτη στα καλά καθούμενα το σποράκι! Αρκεί να μην το σκεφτόμαστε συνέχεια και κολλάμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα το οτι εγιναν φιλαρακια τα αγγελακια μας ειναι σιγουρο!!εκαναν κοπανα μαζι απο τις κοιλιτσες μας και πηγαν να παιξουν τα ατιμα!!!σε ευχαριστω ρε φιλεναδα εισαι το κατι αλλο..δεν μπορεις να φανταστεις ποσο καλο μου εκανες τωρα με τα λογια σου...οντως πιτσιρικια ειμαστε ακομα και δεν το εχουμε καταλαβει..θα περασουν τα χρονια και θα λεω οτι δε θυμαμαι τιποτα καλο απο την ηλικια των 21??μονο αγχος για μωρο??εχεις απολυτο δικιο..

ειμαστε ακομα μικρες..απλα σημερα καταρακκωθηκα οταν ειδα οτι για αλλη μια φορα δεν εγινε τιποτα..και δεν ειμαι καν στο σπιτι να βαλω τη πιτζαμα και να χωθω στο κρεβατακι μου και να μυριζω το μαξιλαρι του κωστακη μου και να ηρεμησω...(ειναι στη δουλεια,δεν του ειπα τιποτα ακομα,σημερα ηταν αγχωμενος γιατι επεσε πολυ δουλεια και δεν ξερω πως να του το πω..νομιζει οτι θα γινει μπαμπας)

τελος παντων,ειμαι λιγο καλυτερα χαρη σε σενα,

θα μου περασει που θα παει..καποια στιγμη δε θα το σκεφτομαι πια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε αγαπη μου αφου ημαστε φιληναδιτσεςεμεις!!!! οταν κανει ''ουφ'' η μια κανει και η αλλη!!! και μετα.... χαμογελακια μαζι!!! :) :) πηγενε για ποτακι το βραδυ πιες και ενα για μενα!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου... θα σας μαλώσω!! Είστε μόλις 21 και 24 χρόνων κι αγχώνεστε έτσι;;; Βρε... τι να πούνε άλλες κοπέλες που έχουν φτάσει 39 και 40 και παραπάνω και προσπαθούν με νύχια και με δόντια για ένα παιδάκι.. ;; Απολαύστε βρε λίγη ξενοιασιά τώρα που μπορείτε!!! Βρεεεε!! Στα καλύτερα χρόνια βρίσκεστε... Ακούστε και την λίγο πιο παλιάααα :P !!

Σας εύχομαι πολύ σύντομα να πραγματοποιηθεί το όνειρό σας και να αποκτήσετε πολλά παιδάκια... σύντομα!! Να μην αγχώνεστε κι όλα θα γίνουν!!

Κι ότι χρειαστείτε....

Και alkost μου... δεν θέλω τόσο κάτω να σε παίρνει! Εντάξει να στενοχωρεθείς... αλλά όχι κι ότι δεν θα γίνεις καλή μαμά!! Τι χαζομάρες είναι αυτές;; Και βέβαια θα κάνεις παιδάκια! Και την θέληση έχεις κι ηλικιακά είσαι βρέφος ακόμα!! Όλα θα πάνε καλά... θα το δεις!!!

Μικρούλιιιιιιι .... ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΙ ΑΠΟ ΔΩ!!! :P Εγώ στο είπα... όπου σε πετυχαίνω σήμερα θα σου στέλνω ευχές... :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι ετσι νταλακι μου γλυκο,πες της τα της κουκλας μας εδωπερα που σκεφτεται τα χαζα της!!! :P εσυ η γριουλα(χααχαχχααχχααχχαχαχααχχαχαχαχα) ξερεις!!!! :P :P :P ποπο φιλη να σου πετυχει ειμαι!!! χιχιχιχιαχιχαιαχιαχιαιχαι ευχαριστω νταλακι μου για τα χρονια πολλα!!!!! ως τωρα πρεπει να εχω φτασει στα 196163178617836 χρονων,με το που με πετυχενεις.....τσουπ!!!!! :) αχ η πιο ωραια ευχη ειναι...χρονια πολλα να εχουμε ολες μας!! και εσυ ελενακι μου καλη λεφτερια με εναν πονο υγεια να εχεις και εσυ και ο παιδαρος που μου κρυβεται μεσα στην κοιλιτσα σου!!!! δεν θα βγει!!!???? που θα μου παει!!! θα τον πετυχω!!!! εχει να φαει κατι φιλια ζουληχτα ζουληχτα!!!! (τρεμε χρηστο,ερχεται ο αντιπαλος!!) !

αλκοστακι μου ημαστε νιατα εμεις!!!!! δεκα παιδια θα κανουμε υγεια να εχουμε,να περναμε ομορφες στιγμουλες με τους αντρες μας να ευχαριστιομαστε την καθε μερα το καθε χαμογελακι την καθε καληκουβεντουλα!!! μην ξεχναμε οτι εκεινοι ειναι ο λογος που θελουμε να γινουμε μανουλες.....εκεινους αγαπαμε και θελουμε να τους κανουμε το μεγαλυτερο δωρο.....οποτε να πας στον αντρουλη σου να του κανεις ενα γλυκο φιλακι και να βγειτε να τα πιειτε και να ριξετε και κανα χορο για τη φιλη σας!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

αλκοστακι μου ημαστε νιατα εμεις!!!!! δεκα παιδια θα κανουμε υγεια να εχουμε,να περναμε ομορφες στιγμουλες με τους αντρες μας να ευχαριστιομαστε την καθε μερα το καθε χαμογελακι την καθε καληκουβεντουλα!!! μην ξεχναμε οτι εκεινοι ειναι ο λογος που θελουμε να γινουμε μανουλες.....εκεινους αγαπαμε και θελουμε να τους κανουμε το μεγαλυτερο δωρο.....οποτε να πας στον αντρουλη σου να του κανεις ενα γλυκο φιλακι και να βγειτε να τα πιειτε και να ριξετε και κανα χορο για τη φιλη σας!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΑΛΚΟΣΤ ΜΟΥ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ;;;;;ΑΝ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΘΑ ΓΕΜΙΣΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!ΧΑΛΛΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΨΣΕ ΖΗΣΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΟ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΙΝΑΚΙ!!!ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΟΜΩΣ!!!!!!!!!ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ!!1ΜΑΚΙΑ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βουλιτσα :P τα λεω εγω τα λεω !!!! :) με ακουει εμενα η αλκοστ μου με ακουει ;)

απο θετικη ενεργεια εγω....αλλο τιποτα!!!! χααχαχιχαιχαιαχιχαι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου,τι μου κανετε?τωρα ειδα τις απαντησουλες σας..ειμαι πολυ καλυτερα τουλαχιστον εχω αξιολογους ανθρωπους γυρω μου (κυριως ομως στον υπολογιστη μου!!)και με νοιαζονται..σας ευχαριστω ολες παρα πολυ για τη συμπαρασταση..ειστε οι καλυτερες φιλες.να ειστε ολες καλα κ ευτιχισμενες.

Αυτον το μηνα θα κανω κ σαλπιγγογραφια μακαρι να ειναι ολα καλα κ να μου φυγει κ η ιδεα οτι η αποξεση μου αφησε 'κουσουρι'.μονο ετσι θα αποβαλω το αγχος.!Σας φιλω γλυκα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...