Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χαίρεται............


Recommended Posts

Ονομάζομαι Μαρία και είμαι νέο μέλος. Κατ' αρχήν οφείλω να ομολογήσω ότι δεν είμαι μανούλα. Σπουδάζω στο ΤΕΙ Βρεφονηπιοκομίας και το μεγαλύτερο μου πάθος είναι τα μωρά και τα παιδιά. Αν έχω καταλάβει κάτι κατά τη διάρκεια των σπουδών μου αυτό είναι ότι οι μεγαλύτεροι παιδαγωγοί είναι οι γονείς και για αυτόν ακριβώς το λόγο θα έπρεπε να τους παρέχεται η δυνατότητα να αποκτήσουν την κατάλληλη παιδεία για να μεγαλώσουν σωστά τα παιδιά τους. Νιώθω μεγάλη ανάγκη να επικοινωνήσω μαζί σας για να ανταλλάξουμε γνώμες και απόψεις, εμπειρίες και γνώσεις. Ελπίζω να τα πούμε σύντομα και πιο προσωπικά... Φιλιά στα μωράκια σας! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalos hrthes maraki .xerome polu gia thn agaph sou gia ta mwra kai apoti eida apo post sou maresei polu o tropos sou h grafh sou kai o tropos skepshs sou .

euxome na antalaksoume poles fores apopseis adw mesa kai grigora me to ptixio!!!!!

eida oti menoume kai konta!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΑΦΑΟΥΛΗ!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 3 1/2 ΜΗΝΩΝ Κ ΕΙΝΑΙ ΟΛΗ ΜΟΥ Η ΖΩΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Μαρία!

Καλώς ήλθες. Ούτε κι εγώ είμαι μαμά αλλά προσπαθώ να γίνβω χιχι!!!

Καλό θα είναι να έχουμε και μια επαγγελματική άποψη στα θέματά μας!!!

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ.ΕΙΜΑΙ Η ΛΙΤΣΑ 25 ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΑΝΟΥΛΑ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ.ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ,ΦΙΛΑΚΙΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μαρία!

Καλωσήρθες στην παρέα μας! Συμφωνώ με την AFRODITH!

θα χαρώ κι εγώ να τα λέμε και να βοηθάμε η μία την άλλη.. Εσύ με τις γνώσεις σου κι εμείς με τις εμπειρίες μας...

Σε φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΥΠΕΡΟΧΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ.! ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΑΙ.! ΠΟΣΟ ΕΤΩΝ ΕΙΝΑΙ; ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΣΩΔΟΡΙΣΜΑ.! ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΑΣΙΣΤΕΙΣ ΕΠΑΝΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΜΕΑ 'ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ', ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΙΟΛΑΣ ΕΞΑΜΗΝΟ ΕΧΟΥΜΕ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΣΕ ΠΑΙΔΙΚΟΥΣ ΣΤΑΘΜΟΥΣ, ΑΠΟ ΔΥΟ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΞΑΜΗΝΟ, ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ...ΣΕ ΟΤΙ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ,ΟΙ ΘΕΩΡΗΤΙΚΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ...ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΝ.!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ...ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΥΛΗ, Ε; ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΜΕ ΤΑ ΝΑΖΙΑ ΤΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΝΑ (ΚΑΙ ΔΥΟ, ΚΑΙ ΤΡΙΑ, ΚΑΙ ΟΣΑ ΘΕΣ) ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ(Α) ΝΑ ΜΑΣ ΑΦΗΓΕΙΣΑΙ ΤΙΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΣΑΣ.!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 έγραψε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ.ΕΙΜΑΙ Η ΛΙΤΣΑ 25 ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΑΝΟΥΛΑ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ.ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ,ΦΙΛΑΚΙΑ:kiss:

ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ...Σ΄ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ.!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:

μαρακι καλως ηρθες στο μαμυ!!!!!!!! θα χαρω πολυ να τα λεμε

ΑΥΤΗ Η ΦΑΤΣΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΣΟΥ; ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑΣ, ΤΡΕΛΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ.! ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ.!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mwro έγραψε:

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!!:cheer: ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΩΡΑΚΙ.:( ΕΛΠΙΖΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ!!:P;) ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΧΩ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ.ΦΙΛΙΑ!!:kiss:

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ.! ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΟΛΩΝ ΜΑΣ.! ΤΟ ΠΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΨΥΧΡΑΙΜΗ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗ.Η ΞΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΕΝΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΕΜΒΡΥΟ. ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΠΕΒΑΛΕ. ΤΕΛΙΚΑ ΟΤΑΝ ΠΗΡΕ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ, ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΝΗΗΣΕΙ ΕΝΑΝ ΚΟΥΚΛΟ.! ΤΩΡΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.! ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΣΥ.! ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑ ΓΕΙΑ ΣΟΥ! ΕΙΜΑΙ Η ΕΛΕΝΗ ΚΑΙ ΕΧΩ 2 ΚΟΡΙΤΣΑΡΟΥΣ. ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑΠΟΛΥ ΠΟΥ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΑΝΤΑΛΑΣΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΣΟΥ. ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου έγραψε:

ΜΑΡΙΑ ΓΕΙΑ ΣΟΥ! ΕΙΜΑΙ Η ΕΛΕΝΗ ΚΑΙ ΕΧΩ 2 ΚΟΡΙΤΣΑΡΟΥΣ. ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑΠΟΛΥ ΠΟΥ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΑΝΤΑΛΑΣΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΣΟΥ. ΦΙΛΑΚΙΑ!

Καλημέρα Ελένη! Αλήθεια; Με τι ασχολείσαι δηλαδή; Απ'οτι είδα σε προβληματίζει πολύ το θέμα της τουαλέτας,ε; Ελπίζω να σε βοηθήσω έστω και λίγο με όσα σου πρότεινα. Ελπίζω να συγχωρείς τον τόνο μου αν γίνεται λίγο προστακτικός μερικές φορές. Είναι η πρώτη φορά που γίνομαι μέλος σε κάποιο φορουμ και είμαι λίγο τρακαρισμένη ακόμα. Να χαίρεσαι τις κορούλες σου.!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΜΑΙ ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΚΟΜΟΥ ΜΕ ΠΟΛΥΕΤΗ ΠΕΙΡΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ! ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΔΙΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ, ΝΑ ΤΗΝ ΣΤΕΙΛΩ ΠΑΙΔΙΚΟ, ΚΑΙ ΝΑ ΓΛΕΙΤΩΣΩ ΛΕΥΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΜΠΕΡΣ! ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!! ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΝΟ ΤΗΣ ΦΩΝΗΣ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΜΕΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου έγραψε:

ΕΙΜΑΙ ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΚΟΜΟΥ ΜΕ ΠΟΛΥΕΤΗ ΠΕΙΡΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ! ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΔΙΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ, ΝΑ ΤΗΝ ΣΤΕΙΛΩ ΠΑΙΔΙΚΟ, ΚΑΙ ΝΑ ΓΛΕΙΤΩΣΩ ΛΕΥΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΜΠΕΡΣ! ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!! ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΝΟ ΤΗΣ ΦΩΝΗΣ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΜΕΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ!

Όχι, όχι σου ζητώ συγνώμη. Παθιάζομαι με όσα λέω, είμαι κάπως απόλυτη σε πολλά από αυτά και ξεχνάω και που απευθύνομαι μιας και δεν έχουμε άμεση επαφή. Να ξέρεις ότι σέβομαι πολύ όλους τους γονείς και όλες τις απόψεις και πιστεύω πραγματικά ότι το σωστό το ξέρει ο γονιός και μόνο. Αυτά...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς μας ήρθες Φαφαούλι! Είμαι η Λίνα και δεν έχω ακόμη παιδάκι. Το προσπαθώ όμως.

Σου εύχομαι με το καλό να πάρεις το πτυχίο σου και να δώσεις τα καλύτερα που μπορείς στα παιδάκια που τόσο αγαπάς!

Και φυσικά να αποκτήσεις και δικά σου παιδάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Μαρια... καλως μας ηρθες στην παρεα... οι γνωσεις σου σιγουρα θα μας ειναι χρησιμες... εγω ειμαι η Μαρινα και εχω ενα αγορακι 1 ετους... φιλακια πολλα...:):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ.ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΗΣ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ...:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...