Μετάβαση σε περιεχόμενο

καλως σας βρηκα και εγω!!!!!


Recommended Posts

Γεια σας και από μένα νυν και μέλλουσες μανούλες. Είμαι νέο μέλος, αν και παρακολουθώ τις συζητήσεις σας πααααάρα πολύ καιρό.καταλαβαίνετε λοιπόν ότι είναι σαν να σας γνωρίζω. έχω ήδη ένα κοριτσάκι και προσπαθούμε για ένα δεύτερο παιδάκι. πολλές φορές έχετε απαντήσει σε απορίες μου και θα χαρώ πολύ να τα λέμε!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως μας ηρθες Εβη...:) να χαιρεσαι το κοριτσακι σου και γρηγορα σου ευχομαι να γινεις και για δευτερη φορα μανουλα...:laugh: Εγω ειμαι η Μαρινα και εχω ενα αγορακι 1 ετους... θα τα λεμε συχνα... φιλακια πολλα...:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evik μου καλωσόρισες! Κόπιασε... ;)

Να χαίρεσαι την οικογένειά σου και εύχομαι σύντομα να έρθει και το νέο μέλος!

Είμαι η Ιφιγένεια, συνομήλική σου ;) και έχω ένα κοριτσάκι, το Μαράκι μου, 9,5 μηνών...

Σε φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ για το καλωσόρισμα κορίτσια. και εσείς να χαίρεστε τις οικογένειές σας και πάνω απ΄όλα τα μπουμπουκάκια σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως μας ηρθες!!!

να σου ζησει το ζουζουνι σου και ευχομαι γρηγορα με ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου!!

ειμαι η δημητρα και εχω μια πανεμορφη κορουλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες Εύη μου!

Να χαίρεσαι την μπουμπούκα σου και γρήγορα μ' ένα φασολάκι στην κοιλίτσα σου!!!

Είμαι η Ρενέ, 33 ετών κι έχω μία ζουζούνα 9 μηνών!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ήρθες! Να χαίρεσαι το ζουζούνι σου! Είμαι η Αμάντα και είμαι σχετικά καινούργιο μέλος αν και παρακολουθούσα κι εγώ τις συζητήσεις καιρό. Είμαι νέα μανούλα και έχω μία μπέμπα 3μιση μηνών. Θα χαρώ πολύ να τα λέμε. Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσόρισες στην παρέα μας!

Να χαίρεσαι την κουκλίτσα σου και εύχομαι σύντομα να της χαρίσεις ένα αδερφάκι! :laugh:

Είμαι η Νέλλυ 20 ετών και φοιτήτρια απο Αθήνα.Στις 23/5 έγινα μανούλα μιας καταπληκτικής μπουμπούς!:silly:

Θα χαρώ να τα λέμε:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκι,

καλώς μας ήρ8ες στη παρεούλα

να σου ζήσει το παιδάκι και με το καλό

να έρ8ει κα το δεύτερο μπεμπάκι.

Είμαι η Ελένη 30 και περιμένω το πρώτο παιδάκι.

Θα χαρώ πολύ να τα λέμε

φιλάκια πολλά πολλα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακι!!!!!!!!καλως μας ηρθες!!!!!!!!:)

σου ευχομαι γρηγορα να μεινεις εγκυος και στο δευτερο νινακι σου.....εξαλλου το μαμυ ειναι γουρλιδικο!!!!!!:)

φιλια και θα χαρω να τα λεμε!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου evik μου και καλως μας ηρθες!Να χαιρεσαι το παιδακι σου!!Και με το καλο να ερθει και ενα 2ο στην ζωη σας!Να εχετε υγεια και αγαπη!Ειμαι η Κωνσταντινα και ακομα δεν εχω παιδακι!!Φιλακια θα τα λεμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστώ όλες.είχα καταλάβει ότι είστε μια πολύ γλυκιά παρεούλα.Νέλλυ μου θέλω να σου πω πως όταν πρωτοδίαβασα την ιστορία σου θυμήθηκα τα δικά μου.και εγώ στα είκοσι έγινα μανούλα και δεν το αποδέχτηκαν όλοι από τη πρώτη στιγμή. να ξέρεις πως αυτό που έχει σημασία είναι να είσαι ευτυχισμένη με τον αντρούλη σου και το παιδάκι σου και όλα θα στρώσουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΕΙΜΑΙ Η ΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΠΑΙΔΑΚΙ!ΝΑ ΣΟΥ ΣΗΖΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ 2ο ΚΑΙ 3ο...ΟΣΑ ΘΕΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΒΕΒΑΙΑ:) ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ήρθες κι από μένα evik79! Εγώ είμαι η Έλενα 27 χρόνων περιμένω το πρώτο μου παιδάκι.. Είναι αγοράκι! ΠΗΤ έχω 6 Αυγούστου.. αν και κάτι μου λέει ότι ο μπεμπάκος θα έρθει τέλη Ιουλίου!!

Να χαίρεσαι την μπουμπού σου.. και με το καλό να έρθει και το 2ο παιδάκι στην ζωή σας! Υγεία πάνω απ'όλα να έχετε!! Θα χαρώ να τα λέμε!! Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evik79 έγραψε:

σας ευχαριστώ όλες.είχα καταλάβει ότι είστε μια πολύ γλυκιά παρεούλα.Νέλλυ μου θέλω να σου πω πως όταν πρωτοδίαβασα την ιστορία σου θυμήθηκα τα δικά μου.και εγώ στα είκοσι έγινα μανούλα και δεν το αποδέχτηκαν όλοι από τη πρώτη στιγμή. να ξέρεις πως αυτό που έχει σημασία είναι να είσαι ευτυχισμένη με τον αντρούλη σου και το παιδάκι σου και όλα θα στρώσουν!

Μόνο αυτό έχει σημασία!Να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ πολύ! να χαίρεστε τα μπεμπεκάκια σας! Έλενα μου γεννάς τη καλύτερη εποχή. εγώ γέννησα 12/06. με το καλό το μπεμπάκι σου, τρως βέβαια λίγο ζέστη αλλά μέχρι να πιάσουν τα κρύα το μωρουλινάκι σου θα έχει ξεπεταχτεί. . . με ένα πόνο σου εύχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eυη καλωσηρθες στο γουρλιδικο mammy:) Na χαιρεσαι το κοριτσακι σου και ευχομαι γρηγορα να ερθει και το δευτερο.:cheer : Ειμαι η Ολια και εγκυος στο δευτερο μηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες στην παρεα μας :) να σου ζησει το κοριτσακι σου και ευχομαι πολυ συντομα να ερθει και το δευτερο;) εγω ειμαι η Μαρια 29 χρονων και ειμαι ακομα στην προσπαθεια για bebe:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλώς σας βρήκα κοπέλα μου και σε ευχαριστώ για τις ευχούλες σου!εύχομαι και σε σένα πολύ γρήγορα να αποκτήσεις ένα μωράκι και πάνω από όλα να είσαι ευτυχισμένη :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σε καλωσορίσω κι εγώ με τη σειρά μου, να σου ζήσει η κουκλίτσα σου και να σου ευχηθώ σύντομα διπλή!

Είμαι η Αλεξάνδρα γέννησα πριν ένα μήνα μία κοράκλα την οποία έχω ερωτευτεί παράφορα! Είμαι εξαρτημένη, το παραδέχομαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...