Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΠΕΝΔΥΣΗ DVD ΒΑΦΤΙΣΗΣ-ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ???


ΒΙΚΥ

Recommended Posts

Εμεις θα εχουμε dj... θα ξεκινησουμε με απαλα ποπ και λιγα εντεχνα για οσο ο κοσμος θα περιμενει... μετα θα βαλουμε ποπακια ελληνικα και ξενα... θα συνεχισουμε με ξενα 80's, 70's, latin, αν ο κοσμος εχει κεφι για χωρο θα βαλω νησιωτικα και ενδιαμεσα θα μου βαζει και διαφορα παιδικα για να σπαει τη μονοτονια και να θυμομαστε οτι εχουμε και βαπτιση...:P λαικα, τσιφτετελια, ροκ και hip hop νομιζω πως δεν ταιριαζουν... μονο αν εχουμε ειδικες προτιμησεις...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μ'αρεσει πολυ το life is wonderful του Jason Mraz ...

Ah la la la la la la life is wonderful

Ah la la la la la la life goes full circle

Ah la la la la life is wonderful

Ah la la la la la

γενικα εγω δε θα εβαζα πολυ ελληνικο, και αν εβαζα θα ηταν κατι σαν το το τανγκο της Νεφελης (Αλεξιου) αν και δεν ειμαι συγουρη για τους στοιχους...γενικα θεωρω οτι πρεπει να μπουν αισιοδοξα τραγουδια...να ριξεις βαρος στους στοιχους

εχω ακουσει πχ να χορευουν σε γαμο το you're beautiful του Blant :unsure: :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΖΗΤΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ VIDEOCLIP ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ ΓΙΑ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ!!ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΠΕΝΔΥΣΗ ΤΟΥ DVD!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΤΟ ΝΟΣΤΑΛΓΙΑ ΤΟΥ ΥΑΝΝΙ.ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΟ.ΕΜΕΙΣ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΜΑΣ ΤΟΧΑΜΕ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΩΡΑΙΟ.ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΘΕΣ ΚΑΤΙ ΠΑΙΔΙΚΟ.ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΣΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ μου για άκουσε το "All good things" Nelly Furtado". Εμείς αυτό είχαμε βάλει στο videoclip του DVD. Τουλάχιστον πριν 2 χρόνια που είχαμε βαφτίση τη Μαριλή ήταν στα φόρτε του το κομμάτι.

Επίσης πολύ όμορφα είναι της Κύπρου και της Ισλανδίας απο την φετινή Γιουροβίζιον, καθώς και το "A new day has come" Celine Dion.

Μόλις θυμηθώ και άλλα θα στα γράψω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...