Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ...ΠΟΙΟ ΛΕΤΕ?


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟ ΝΑ ΠΑΡΩ.ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ CLEAR BLUE,ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ?ΔΙΑΡΚΕΙ ΓΙΑ 6 ΗΜΕΡΕΣ?ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΣΤΗΝ ΧΡΗΣΗ?ΑΝ ΟΧΙ ΑΥΤΟ ΠΟΙΟ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ?ΑΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΔΕΙΞΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟ?ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΑ ΑΥΤΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?

ΒΑΣΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΕΤΡΗΣΩ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΟ ΤΕΣΤ...

ΑΧ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ:P ΟΠΟΙΑ ΞΕΡΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΝ ΥΠΗΡΞΕ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΣΤ:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα rose25 καταρχην ολα τα τεστ ωορηξιας πανω κατω ειναι τα ιδια...κοστιζουν περιπου 50 ευρω και γενικα ειναι αξιοπιστα.ξεκινας και κανεις απο τιν 11η μερα του κυκλου σου και το κανεις καθε μερα αλλα οχι με τα πρωινα ουρα...απλα προσπαθησε καθε μερα την ιδια ωρα περιπου..μεχρι να δειξει θετικο.καλυτερο βεβαια θα ηταν να ελεγχεις τιν ωορηξια σου με τον υπερηγχο του γιατρου σου.ειναι πιο αξιοπιστο...και δεν πεφτει ποτε εξω....γενικα θα πρεπει να εισαι χαλαρη γιατι πολλες φορες το αγχος εμποδιζει την ωορηξια.στα τεστ ωωρηξιας εχει οδηγιες...και τυχον αποριες...καλη επιτυχια!!!!!και θυμισου οτι ι καλυτερη συνταγη ειναι η θετικη σκεψη!!!!!!με το καλο να ερθει το πλασματακι σου!!!!!:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose μου δεν ξερω να σου απαντησω γιατι δεν τα χω παρει ποτε.παντως πολλα κοριτσια τα χρησιμοποιησαν και τις βοηθησαν πολυ.ευχομαι με το που θα τα παρεις να βρεις την ωορηξια σου και να μεινεις κατευθειαν εγκυουλα:) σου εχω στειλει μυνημα:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...