Μετάβαση σε περιεχόμενο

To enio8a.......H diki m istoria!!!


Recommended Posts

Exo ena agoraki sxedon 4,5 xronon k ennoeitai oti einai o erotas tis zois m. Ego k o antras m 8elume polu ena 2o moraki. Ena koritsaki . Alla logo douleias panta to anaballoume(exume k oi duo dikes mas duleies).Prin ligous mines den eixame parei profulakseis k otan to suzitisame meta apofasisame oti einai kalutera na to anabaloume pali k etsi brika os lusi to xapi tis epomenis meras..........

Apo tin idia ora enio8a oti emeina egkuos .Oti mesa m dimiorgotan ena plasmataki.Piga sto farmakio pira to xapi alla distaza na to pio.Eimuna egkuos .Hmouna siguri.Enstikto.Arga to apogeuma apofasisa na paro to xapi gt dn eperne alli ka8isterisi k ego distaza.Apelpistika .To i8ela auto to moro.Eipa Thee m dosmou ena simadi.Na katalabo gt exo auto to entono ais8ima.Pira to xapi g na to pio k eilikrina petaktike apo to xeri m.Epese kato.K ego emeina k elega tora auto einai to simadi/??

pira to xapi k to ipia. Meta apo liges ores eixa entonus ponus xamila. Tin epomeni mera anoiksa aimorragia.Piga sto giatro t eipa ti ekana k m eipe oti molis eixa apobalei............:( :( Edioksa to moraki m.Eniotha oti eimuna egkuos k 8a itan koritsaki o Theos m edose to simadi p t zitisa alla ego ........

Exun perasei mines k akoma dn to xo kseperasei!!!!Tora dn ksero an 8elo na meino egkuos gt leo auto p eixa to edioksa tora 8elo allo??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάρθα μου όντως ήτανε λάθος σου...Όμως οι άνθρωποι κάνουμε λάθη...Μην το σκέφτεσαι(αν και είναι αδύνατον).

Θέλετε ακόμη ένα δεύτερο παιδάκι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηταν λαθος αυτο που εκανες και ας ειμαι σκληρη μαζι σου!!πρεπει ομως να το ξεπερασεις και να ξαναπροσπαθησετε και πανω απ'ολα να μην ξανακανεις το ιδιο λαθοσ..υπαρχουν τοσες γυναικες και βλεπε εδω μεσα παραδειγματα που θα εδιναν την ιδια τους την ζωη για ενα μωρο..ειναι τοσο εγωιστικο να κανεις κατι τετοιο..συγνωμη αν ειμαι σκληρη αλλα διαβαζω καθημερινα εδω μεσα τον πονο των γυναικων και δεν μου φαινεται σωστο αυτο που εκανες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάρθα μου με συγκινεί ο τρόπος που σκέφτεσαι. Ο Θεός Θα σου ξαναδώσει το κοριτσάκι που ζητάς γιατι φαίνεσαι ικανή και γλυκιά μανούλα. Μη σε κατατρεχουν τα λάθη του παρελθόντος για τα οποία μάλιστα εχεισ μετανοιώσει. Βρες ενα τρόπο να ελαφρύνεις την ψυχουλα σου και προχώρα...

Φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΌΛοι κάνουμε λάθη Τονιαχαν

ας μη κατακρίνουμε ετσι όταν δεν γνωρίζουμε τις ακριβεις συνθηκες, πόσο μάλλον όταν το χει μετανοίωσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Μάρθα μου, μήπως βασανίζεσαι άδικα? Πόσες ώρες μετά την επαφή το πήρες το χαπάκι? Έχω διαβάσει ότι για να εμφυτευτεί ένα γονιμοποιημένο ωάριο, πρέπει να περάσει κανά πενταήμερο!!! Μέχρι τότε είναι ένα μάτσο κυτταράκια που όλο και διαιρούνται και ταξιδεύει σιγά σιγά προς τη μήτρα. Άρα νομίζω κακώς σκέφτεσαι ότι ήσουν έγκυος και απέβαλες.... Μη φορτώνεις τον εαυτό σου με ενοχές...Το αίμα που είχες μετά συμβαίνει γιατί αυτά τα χαπάκια έχουν μεγάλες δόσεις ορμονών....

Ότι έγινε, έγινε. Άστο πίσω σου και κοίτα μόνο μπροστά :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

M einai polu duskolo na to kseperaso.Polles kopeles prospa8un g ena moro k den ta katafernun . K ego to eixa k to edioksa. Apla to enio8a itane mono ena enstikto. Na eisai siguri oti an to iksera k dn to enio8a apla dn 8a eperna POTE m ekeino to xapi.

Se euxristo k esu glukia m fainese

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Snow girl

dn einai apoluto auto p les oi ormones diaferoun apo gunaika se gunaika . To agoraki m o epiasa apo tin proti nuxta. K etsi na min einai opos ta leo to enstikto einai enstiko . K esu manoula eisai k to enstikto tis manas dn peftei pote ekso.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ δεν πρέπει να κρίνουμε τις επιλογές των άλλων .Πέρασα και εγώ απο αυτή την αβεβαιότητα (βέβαια εντελώς διαφορετική περίπτωση)αλλά σε ένα βαθμό Μάρθα σε καταλαβαίνω.Για κάποιους και εγώ έκανα το σωστό για κάποιους άλλους πάλι,όχι;) Αλλά σίγουρα κάνουμε τις επιλογές μας με βάση τα δικά μας κριτήρια,αντοχές και δυνάμεις.

Μάρθα μου γιατί κολλάς τόσο στο φύλο;:huh::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mary 78 se euxaristo para polu g tin upostiriksi s. Tin ali8eia eipe alla g emas tous an8ropous i ali8eia ponaei g auto dn 8elume na ti dume katamata k eno to kseroume dn mas aresei otan mas milane sklira...xxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

martha25 έγραψε:

Mary 78 se euxaristo para polu g tin upostiriksi s. Tin ali8eia eipe alla g emas tous an8ropous i ali8eia ponaei g auto dn 8elume na ti dume katamata k eno to kseroume dn mas aresei otan mas milane sklira...xxx

Το ίδιο ακριβώς πράγμα βλέπουμε Μάρθα μου αλλά από διαφορετική οπτική γωνία.

Ανθρωποι είμαστε, αλοίμονο όμως και αν δεν κάναμε λάθη στην ζωή μας..

Κι όσον αφορά την περίπτωση την δική σου βλέπω τελικά έναν πολύ ευσυνείδητο άνθρωπο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hope 89

Dn kollame sto fulo

K agoraki na nai pali i zoi mas 8a einai k auto sto leo me sigouria.Apla 8elume ena koritsaki me tis kotsides tis ta forematakia tis ksereis... K o gios m mia trella einai dn to suzito oti kano g ekeino to kano .

Thes na m peis ti exeis perasei?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

martha25 έγραψε:

Snow girl

dn einai apoluto auto p les oi ormones diaferoun apo gunaika se gunaika . To agoraki m o epiasa apo tin proti nuxta. K etsi na min einai opos ta leo to enstikto einai enstiko . K esu manoula eisai k to enstikto tis manas dn peftei pote ekso.

Μα επειδή κρίνω από το δικό μου ένστικτο στα λέω...:) Κι εγώ την πρώτη φορά που κάναμε ελεύθερα με τον άντρα μου ήμουν σίγουρη ότι έμεινα έγκυος... Ούτε καφέ δεν ήπια το επόμενο πρωί μην κάνω κακό στο μωρό :unsure: τόσο άσχετη... Να δεις έκπληξη όταν μου ήρθε περίοδος! Τον άλλο μήνα τα ίδια! Μάλιστα επειδή είχα και καθυστέρηση όταν τελικά μου ήρθε ήμουνα σίγουρη ότι είχα μείνει έγκυος και απέβαλα :unsure: είχα κάνει κι ένα ταξίδι τότε και το έριχνα σε αυτό....... Για να μην τα πολυλογώ τελικά έμεινα έγκυος μετά από 7 μήνες και μάλιστα ήμουν σίγουρη ότι δεν είμαι :P Είχαμε βρει και κάποιο πρόβλημα με το σπέρμα και θα πηγαίναμε για εξωσωματική!

Δε στα λέω για να αμφισβητήσω το ένστικτό σου! :) Μην τα παίρνεις στραβά. Για να νοιώσεις καλύτερα στα λέω. Κανείς δε μπορεί να σου πει με σιγουριά ότι τότε είχες μείνει έγκυος και απέβαλες.... Ξέρεις πόσες κοπέλες εδώ προσπαθούνε για μωράκι και κάθε μήνα νομίζουν ότι είναι έγκυες και τελικά δεν είναι? Πάαααααρα πολλές......

Οπότε σου ξαναλέω ότι είναι άδικο βασιζόμενη σε ένα ένστικτο να κατηγορείς τον εαυτό σου ότι ήσουν έγκυος και το ... έδιωξες...Φαντάζομαι ότι είναι πολύ άσχημο να σκέφτεσαι κάτι τέτοιο και να στενοχωριέσαι, πόσο μάλλον όταν μπορεί να μην είναι αλήθεια!

Εύχομαι να σταματήσεις να το σκέφτεσαι σύντομα, να κάνεις ένα αδερφάκι για το αγοράκι σου και να εισαστε μια όμορφη και ευτυχισμένη οικογένεια!

Συγνώμη και για την πολυλογία...:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρθα θελω να ξερεις οτι δεν σε κατακρινω..δεν επρεπε να ειμαι τοσο απανθρωπη και σκληρη..χιλια συγνωμη..σωστα οτι ειμαστε ανθρωποι και καθη κανουμε!!!ελπιζω να σας φερει ο Θεουλης ενα αλλο μωρακι και μην κολλας τοσο πολυ στο φυλο!!!φιλια και παλι συγνωμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hope 89

Nelly m eistai aksioi sugxaritirion

Min afiseis kanena na s allaksei gnomi g ton suntrofo s gt an dn s agapouse na eisai siguroi oti dn 8a 8isiazotan g esena k g to moro sas. ksereis pollous stin ilikia tou dikou s na analabanoun tetoia eu8uni?/

k emena etsi m legane gt otan emeina egkuos to gio m eimastan k oi duo 20 xronon.Eimaste 7 xronia mazi. Gennisa k otan pantreutikama to moro itane 15 minon.Ennoeitai oti itane paranufaki.pirame to diko mas spiti exume k oi duo dikes mas douleies eimai eroteumenoi k polla zeugaria megalutera apo emas mas zileuoun.Min akus kanena kali m. To moro s na blepeis k tin agapi s k oi alloi as koitane ta spitia tous..Esu ksereis pio einai to kalutero g esena kaneis allos.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Snowgirl

Exeis akousei g atoma diais8itika?

e eimai ena apo auto.k auto dn einai panta kalo.ais8anomai pragmata ena paradeigma kako ton 8anato enos dikou m an8ropou. k oxi mono. G auto eimai toso siguri.k en pasi periptosi na amfisbitisume to enstikto p einai aplos ena ais8ima na amfisbitisume k ton giatro p kserei 5 pragmata parapano apo emas?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΘΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ Η ΓΙΩΤΟΥΛΑ!!

ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΟΤΙ ΘΕΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!

ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ

ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΕΡΑ!

ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μαρθα μου...

μην βασανιζεσαι ετσι κοπελα μου..οτι εγινε εγινε..

μην στεναχωριεσαι..κοιτα μπροστα τωρα και βαλε μπρος για το μωρακι...ολοι ανθρωποι ειμαστε και κανουμε λαθη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρθα καλωςηρθες στο μαμυλαντ, εγω εχω να σου πω οτι μπορει πολλες κοπελες σε καποια φαση της ζωης τους να εχουν παρει αυτο το ριμαδοχαπι!!! οι πιο πολλες,οπως εσυ τωρα,το εχουν μετανοιωσει.. ημαστε ανθρωποι και κανουμε λαθη.... για εμανα και για ποσα αλλα κοριτσια που προσπαθουμε και ξαναπροσπαθουμε μπορει να ειναι μεγαλο το λαθος...για μια γυναικα που εχει ηδη 10 παιδια και ζοριζεται οικονομικα και νοιωθει οτι δεν θα τα καταφερει να το μεγαλωσει μπορει να σου λεγε οτι δεν ειναι και τοσο μεγαλο το λαθος... αφου εσυ ομως ενοιωσες οτι εκανες τρομερο λαθος, μην σε περνει απο κατω...πηγενε στην εκκλησιτσα να αναψεις ενα κερακι να φυγει απο πανω σου αυτο το βαρος που νοιωθεις και χαμογελα....χαμογελα που εχεις μια ομορφη οικογενεια και οποιο βραδυ νοιωσεις ετοιμη κανε τον αντρα σου μια μεγαλη αγκαλιτσα και θα ερθει το κοριτσακι που θελεις....να εισαι αισιοδοξη...:) χαμογελακια να βλεπω και αισιοδοξια!!!! :) ετσι πολλες φορες καταφερνουμε το αδυνατο ;)

εσυ μικρηηηηηηη(hope_89) να ξερεις οτι για ολους τους νοημονες ανθρωπους της γης εκανες οχι απλα το σωστο... το θαυμα εκανες!!!!!! :) χιχιχιχι αχου τζουτζουκες μου και οι δυο που σας βλεπω στη φωτο και θελω αγκαλιτσα να σας κανωωωωωω!!!! κοπελαρες!!!!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και αγορακι να ναι πειραζει? ενα μωρακι ειναι παντα ενα μωρακι. Οτι εγινε εγινε, μην κλαις πανω απο το χυμενο γαλα. Το ζητημα ειναι οτι εμαθες απο αυτο και το μετανοιωσες. Με το καλο να ερθει το επομενο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή μου martha, μην αισθάνεσαι ενοχές και μην τα βάζεις με τον εαυτό σου. Κάποιες φορές πάμε με τη λογική και κάποιες με το συναίσθημα. Εσύ το είχες συζητήσει με τον άντρα σου και πήγατε με τη φωνή της λογικής που έλεγε πως σε εκείνη τη φάση δεν είσασταν έτοιμοι για άλλο μωράκι. Κανείς δεν μπορεί να σου πει οτι ήταν λάθος και κανείς δεν μπορεί να σε κρίνει, ούτε κι εσύ η ίδια. Γι' αυτές τις περιπτώσεις υπάρχει και η λύση αυτού του χαπιού άλλωστε. Όταν θα είστε και οι δυο έτοιμοι, το κοριτσάκι θα 'ρθει και θα είναι μια κούκλα. Χαμογέλασε στο αντράκι σου το μικρό και μην απελπίζεσαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΑΥΤΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ!!! ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΧΑΠΙ ΤΗΣ ΕΠΟΜΕΝΗΣ ΜΕΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΩΤΗΡΙΟ. ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΙΟ ΜΙΚΡΗ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑΜΕ ΕΝΑ ΑΤΥΧΗΜΑ. ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ...:blush: ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΩΡΑΚΙ ΑΚΟΜΑ. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΡΔΟΥΛΑ... ΜΕΡΙΚΑ ΚΥΤΤΑΡΑ ΜΟΝΑΧΑ. ΜΗΝ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΤΥΨΕΙΣ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΝ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ Η ΣΥΛΛΗΨΗ. ΓΙ ΑΥΤΟ ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΡΙΑ 24ΩΡΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ. ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ... ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙ... ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ... ΜΗΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΤΩΡΑ!! ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ ΓΕΡΟ ΝΑ ΝΑΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroula σου στέλνουμε πολλές πολλές πολλές αγκαλίτσες!:laugh:

Μάρθα χαίρομαι πολύ που είστε ακόμα τοσο αγαπημένοι και τα καταφέρατε τόσο καλά!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...