Μετάβαση σε περιεχόμενο

Aντιο γλυκο μου μωράκι..


Recommended Posts

Aχ βρε κορίτσι μου,δεν έχω λόγια.Ειλικρινά λυπάμαι παρα πολύ.Στη θέση σου θα έκανα και την αμνιοπαρακέντηση.Εξάλλου αυτήν την εξέταση δεν την κάνουμε όταν τα αποτελέσματα της αυχενικής είναι αρνητικά; Ο θεός να σου δίνει κουράγιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ.ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΞΕΡΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ.ΟΛΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΓΙΝΟΝΤΕ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ!ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ.ΦΙΛΑΚΙΑ:):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

του τα ειπες ολα φανουλα μου?????? ολες τις εξετασεις που εχεις κανει μεχρι τωρα??? γαμωτο μου ειπε οτι μπορει αν σε δει να το σωσουμε. συγνωμη που δεν μπορεσε ουτε εκεινος να βρει λυση..παντως επρεπε να προσπαθησουμε...θα κανω και εγω προσευχουλα για το αγγελακι..παναγιτσα μου να γινει ενα θαυμα τωρα δεν γινεται???? συγνωμη φανουλα που δεν γινοταν τιποτα. γαμωτο . και εμεις θα το αγαπαμε ,ναι?.. θα σε σκεφτομαι συνεχεια....ο θεος μαζι σου ψυχιτσα.. γαμωτο δεν μπορω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα ειδα και το μηνυμα της τερεζ, δεν κανεις το πρωι μια αμνιοπαρακεντηση??? τι σου ειπε ο βασιλης?? σου ειπε οτι παιζει ρολο?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διαβασα αυτο που σου συνεβη και δακρυσα πραγματικα!τετοιες ωρες τι μπορει να σου απαλυνει αραγε τον πονο που νιωθεις;;;ποσο οδυνηρο ειναι αυτο που περνας...ολα γινονται για καποιο λογο,ειναι πολυ αδικο αυτο!εχω περασει κι εγω παρομοια εμπειρια περυσι τον ιουνιο.ολα ειναι δοκιμασιες που μας κανουν πιο δυνατες!μην αναρωτιεσαι γιατι σου συνεβη αυτο,γιατι θα τρελαθεις!προσπαθησε να εισαι ηρεμη και να βρισκεσαι με ανθρωπους που σε κανουν να νιωθεις καλα!να εχεις κουραγιο και θα προσευχηθουμε ολες για το μωρακι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Διοχάντη, δεν ξέρω αν είχε κάποιο λόγο που μου το είπε ο άνθρωπος αλλά συμφώνησε με όσα του είπα..μου είπε πως θα μπω σε έναν γολγοθα που δεν ξέρω κ που θα καταλήξει..δεν ξέρω πως θα πάρω τα πόδια μου να πάω ως εκεί αύριο..δεν θέλω να το κάνω..δεν θέλω...δεν μπορω...εχω χάσει 10 χρόνια απο τη ζωή μου..λέω να πάω για ύπνο..τελευταίο βράδυ που θα κοιμηθούμε αγκαλίτσα...θα σε τρίψω κιόλας να μη φοβάσαι τίποτα!!! μωράκι μου..δενμπορώ να κλαιω αλλο..συγνώμη..σας έχω πρήξει..αλλά κάπου θέλω να τα πω..κάποιος να με ακουσει...με΄κάποιον να μοιραστώ τον πόνο μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανουλα μου γλυκεια ποσο στεναχωρεθηκα με το ποστ σου.....Μη κανεις ομως βεβιασμενες κινησεις..Να πας να κανεις ληψη τροφοβλαστης που γινεται τη 12 με 14η εβδομαδα και ειναι κατι αναλογο με την αμνιοπαρακεντηση που γινεται αργοτερα....Ετσι δε θα σε φαει η αγωνια κοπελα μου...Η γυναικα ενος ξαδερφου μου ειχε ποσοστο 1 στα 12 και εκανε εξεταση (αμνιοπαρακεντηση )και ηταν ολα καλα!!Γεννησε εναν υγιεστατο μπεμπη...Μην το αφηνεις ετσι ..οι γιατροι σε συμβουλεψαν να μην κανεις εξεταση?Αχ κοριτσακι μου ευχομαι να πανε ολα καλα ...φιλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις εδω ημαστε κουκλα μου,κλεισε τα ματακια σου να ξεκουραστεις...δεν μπορω γαμωτο αισθανομαι χαλια που δεν εγινε τιποτα..... τελικα θα κανεις αμνιοπαρακεντηση???????? δεν καταλαβα.. παρεα σου ειμαι και εγω και ολες μας,δεν εισαι μονη σου να το ξερεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

........:( :(

Πραγματικά δεν έχω λόγια για αυτές τις στιγμές που περνάς.

Δεν ήξερα τί να σου γράψω...

Λυπάμαι πολύ.Εχε πίστη κορίτσι μου και ο Θεός να σου δίνει κουράγιο.Σίγουρσα θα αποφασίσεις το καλύτερο.

Ψαξτο πολύ καλά όμως πριν αποφασίσεις.....

Μία αγκαλίτσα..

Να έχεις κοντά σου τον μεγάλο σου γιο θα σε βοηθήσει και η δική του αγκαλίτσα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΩΡΕΣ ΠΕΡΝΑΣ tirogaridaki:(

ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ.

ΤΑ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ.

ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΔΡΑΜΑ..........

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΡΙΣΕΙ ΕΝΑ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ.

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΥΝΑΜΗ!!

ΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι ρε Φανούλα μου. Όχι ρε γλυκό μου κορίτσι. Ακόμη δεν μπορώ να το πιστέψω πως εσύ άνοιξες αυτό το θέμα... Σοκαρίστηκα πάρα πολύ μόλις το διάβασα. Ένα θα σου πώ. Μην κάνεις γρήγορες κινήσεις. Ψάξτο μέχρι να εξαντλήσεις όλες τις περιπτώσεις. Μην απελπίζεσαι. Ρώτα και αλλού. Σε παρακαλώ κοριτσάκι μου γλυκό πάρε δύναμη και συνέχισε. Ο θεός είναι μεγάλος. Μην λες αντίο στο μωράκι σου. Πόσο πόνεσε η ψυχή μου. Θεέ μου γιατι;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΔΙΚΟ ΟΤΙ Κ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΜΗ Κ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΠΑΡΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΓΝΩΜΗ ΟΜΩΣ ΜΗ ΤΟ ΑΦΗΝΕΙΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗΘΩ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανή μου δε θέλω να σε φορτίζω περισσότερο ψυχολογικά γιατί καταλαβαίνω πόσο πονάς...Μήπως όμως να περίμενες μια μέρα ακόμη να σκεφτείς λίγο πιο ψύχραιμα μήπως αξίζει να κάνεις μια ακόμη εξέταση? Λήψη τροφοβλάστης που γίνεται και στην εβδομάδα που είσαι, σου είπαν ότι δεν έχει νόημα να κάνεις? Και λίγες να είναι οι πιθανότητες το μωράκι να είναι καλά, ΔΕΝ είναι μηδαμινές! Κάνε ότι είναι δυνατόν να βεβαιωθείς πριν το αποχαιρετίσεις...

Μην τα βάζεις με τον εαυτό σου επειδή ήθελες κοριτσάκι...Δε φταις σε τίποτα εσύ. Κανείς δε φταίει...

Κουράγιο...είμαστε όλες μαζί σου και σε σκεφτόμαστε και σένα και το μωράκι σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ρε κοριτσακι μου δεν εχω λογια,τα εχω χασει ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑ ΘΑΥΜΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου αγαπουλα μου,καταλαβαινω πως νιωθεις.και εγω οταν ο γιατρος μου ειπε για εξωμητριο εγινα χαλια και δεν ειχα πια καμια επλιδα μεσα μου οτι και να μου ελεγαν οι γιατροι και οι δικοι μου ανθρωποι,αλλα η δικη μου περιπτωση ειναι αλλη,ηταν πολυ μικρο ουτε καταλαβα καλα καλα οτι ειμαι εγκυος και ομως τα δακρυα ετρεχαν 3 μερες.λυπαμαι πολυ βρε πουλακι μου,λυπαμαι.δεν ξερω τι να σου πω γιατι οτι και να σου πω δεν θα σε κανω να νιωσεις καλυτερα,μονο να ξερεις οτι ειμαι κοντα σου οπως και ολα τα κοριτσια σε οτι χρειαστεις.μην το βαζεις κατω σε παρακαλω.εχεις ενα υπεροχο παιδακι που δεν θελει την μανουλα του να στεναχωριεται.κανε και μια ακομα εξεταση που σου λενε τα κοριτσια και μετα αποφασιζεις.σου στελνω ολη μου τη θετικη ενεργεια και ευχομαι ολα να πανε καλα.τα φιλια μου κοπελα μου και οι σκεψη μου θα ειναι μαζι σου να το ξερεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΦΑΝΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΜΕΙΝΑ ΠΡΩΙΝΙΑΤΙΚΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ :(

ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΚΟΠΕΛΙΕΣ. ΚΑΝΕ ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΛΗΨΗ ΤΡΟΦΟΒΛΑΣΤΗΣ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΕΨΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!

ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ!!!:dry:

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!

ΦΙΛΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανή λυπάμαι πολύ.:(

Κι εγώ συμφωνώ με τις άλλες κοπέλες που σου προτείνουν να κάνεις και αμνιοπαρακέντηση.

ο Θεός να σου δώσει δύναμη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...