Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάμε για μεταφορά τη Παρασκευή..θετικές σκέψεις!


Recommended Posts

Φιλενάδες μου, ήρθε η ώρα! Εκανα την ωοληψία χτές και πήρανε 15 ωάρια από τα οποία μόλις με πληροφόρησαν ότι γονιμοποιήθηκαν τα 5. Η εμβρυομεταφορά θα γίνει τη Παρασκευή στο στάδιο των μοριδίων (και όχι βλαστοκύστες όπως την άλλη φορά, δεν θέλει να το ρισκάρει ο νέος μου γιατρός). Δεν σας κρύβω ότι - μετά από όλες αυτές τις αποτυχημένες προσπάθειες - ενώ προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη, δεν μπορώ να αποτρέψω τον φόβο που νοιώθω μήπως και αυτή τη φορά..μαζεύουμε με τον αντρούλη μου τα κομμάτια μας. Τέλος πάντων, να μην σας κουράζω κιόλας, μου έχετε σταθεί όλες τόσο πολύ στο παρελθόν και έτσι σας ξαναζητάω τώρα τη θετική σας ενέργεια για τη Παρασκευή..ΜΑΚΑΡΙ να πάνε όλα καλά! Οσες προσπαθείτε, κι η δικιά μου θετική ενέργεια σας συντροφεύει, να το ξέρετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 59
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Καλή επιτυχία κουκλίτσα μου!!!

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και σε 9 μήνες να έχεις στην αγκαλίτσα σου 1 τέλειο ζουζουνάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου ευχομαι το καλυτερο αποτελεσμα!!!Προσπαθησε να χαλαρωσεις κ να απολαυσεις τη διαδικασια!Μην ξεχνας πως πιθανον αυτες οι στιγμες να ειναι οι "πρωτες" του(η των) παιδιου σου!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδριανή μου σου εύχομαι όλα μα όλα να πάνε καλά!!!

Εμείς θα σου στείλουμε τις θετικές μας σκέψεις κι εσύ όχι άγχος. Ηρεμίιιιια...και θα δεις που το μικρούλι ή τα μικρούλια είναι στο δρόμο!!

Μια χαρά θα πάνε όλα κορίτσι μου και θα περιμένουμε νέα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θετικες σκεψεις θα εχεις απο ολες μας!

καλη επιτυχια σου ευχομαι να πανε ολα τελεια και σε 9 μηνες απο τωρα να κρατας στα χερια σου το μωρακι-τα μωρακια σου!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

avdriani mou ixa panta ta idia sinesthimata omos epidi me stenaxorousan aftes i skepsis prospsthousa na skeftome thetika.sou efxome olopsixa na exis didimakia.perimeno thetika apotelesmata.kai pistevo pos tha ta exis.

efxome akoma i meres tis anamonis na perasoun xaroumenes kai omorfes pola pola filia.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANDRIANI μου σου στέλνω όση θετική ενέργεια έχω!!! Και κύματα θετικής σκέψης!! προσπάθησε να σκέφτεσαι θετικά όπως λέει και η gorgina ή να μη σκέφτεσαι καθόλου (τι λέω τώρα ε? προσπάθησε να ξεχαστείς κάπως εάν γίνεται, μείνε απασχολημένη με ότι μπορείς).

Από ότι κατάλαβα έχεις περάσει πολλά, αυτή τη φορά όμως πιστεύω θα θέλεις να τη θυμάσαι, γιατί πολύ απλά θα πάνε όλα καλά!

Υπομονή και πίστη, φιλιά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανδριανη πες αλευρι................το νινακι σε γυρευει!!!!!!!!!!!!!!! :)

μπηκε καλοκαιρακι,αρα ολα ειναι πιο λαμπερα και με περισσοτερη αισιοδοξια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :)

οποτε να χαμογελας,να κανεις μια τεραααααστια αγκαλιτσα τον αντρουλη σου,να του πεις οτι τον λατρευεις και να πατε την παρασκευη να γινετε γονεις!!!!! ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!! :) ΕΙΣΑΙ ΜΑΓΚΑΚΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΣΕ ΦΟΒΑΜΑΙ!!!! το'χουμε σου λεω!!!! χαμογελακια λοιπον!!!!!!!!!και φυγαμε για τα ευχαρισταααα!!!!!!! θα σε σκεφτομαι και σου ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου να πανε ολα τελεια!!!!!! και θα πανε!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aχ με το καλο κοριτσι μου!!Ας ειναι αυτη η Παρασκευη η τυχερη σου και το (ή τα)σπορακι σου να τρυπωσει στη κοιλιτσα σου και σε 9 μηνες να κρατας το αγγελουδι σου!!Ολη η τυχη και θετικη μας ενεργεια θα σε συνοδευουν!!!Φιλακια και κανε μονο θετικες σκεψεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχεις και την δικη μου θετικη σκεψη και ενεργεια καλη μου μαζι σου!!!Ευχομαι να πανε ολα καλα και οταν ξαναμπεις να μας ανακοινωσεις τα πιο ομορφα νεα της ζωης σου!!!Να σκεφτεσαι κι εσυ θετικα και αισιοδοξα!!Μην φοβηθεις να εισαι δυνατη και να ελπιζεις στα καλυτερα!!!Φιλακια πολλα...ευχομαι ευλογια να γεμισει η κοιλιτσα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου στέλνω απέραντη θετική ενέργεια και μέσα απο την καρδιά μου την ευχή να σου πάνε όλα τέλεια!!!

(Εσύ μην αγχώνεσαι! Άσε να ανησυχούμε εμείς!!;) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδριανή μου

εύχομαι ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

Και θα πάνε......... στο χέρι τους είναι? Στο χέρι μας είναι!!! χαχαχαχαχα...

Να είσαι αισιόδοξη

και όλα εμείς τα μαμμοκόριτσα

σου στέλνουμε την θετική μας ενέργεια!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πολλά γλυκά φιλιά.................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα! κοριτσακι μου και περιμενα νεα σου!!!! Αντε καμαρι μου ευχομαι να πανε ολα καλα!!!! Εχεις απ'ολες μασ τη θετικη μας σκεψη!!!! και οπως σου εχω ξαναπει προσπαθησε να αποβαλεις το αγχος σου!!!!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΙ ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ ΜΑΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΑΚΑΡΠΩΝ ΦΘΣΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΠΗΓΑΝ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΕΠΙΑΣΑΝ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ!!!ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ??ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΗ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ,ΠΗΓΑΝ ΧΑΛΑΡΑ,ΜΗΝ ΕΧΟΝΤΑΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥΣ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΤΗΣ ΑΝΑΜΟΝΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΟ ΕΠΑΙΖΑΝ ΚΙΝΕΖΟΙ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑΝ "ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ,ΔΕ ΘΑ ΣΚΑΣΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ!!!" ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΓΙΝΕ!!!!Η ΜΙΚΡΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 2 ΧΡΟΝΩΝ!!!

ΕΤΣΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΙ ΕΣΥ!!! ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ Χ Α Λ Α Ρ Α!!!!!!ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΤΥΧΕΙ!!!!!!!

ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΑΑΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...