Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλησπερα σε ολες,ειμαι νεο μελος!!!!


Recommended Posts

Καλησπερα σε ολα τα κοριτσακια!!Ειμαι η Ελεαννα,πλησιαζω τα 29 και επιτελους αποφασισα να γινω και εγω μελος της πιο γλυκιας παρεας.

Σας ανακαλυψα πριν 3 μηνες οταν υποψιαζομουν πως ειμαι εγκυος και εψαχνα σαν την ''τρελλη'' για συμπτωματα εγκυμοσυνης.Τελικα ημουν οντως εγκυος(μετα απο τρια χρονια ελευθερων επαφων)ωστοσο το ονειρο σταματησε στις 2,5 εβδομαδες, οποτε και απεβαλα(βιοχημικη) :angry: Το φοβερο ειναι οτι χωρις να το ξερετε με στηριξατε απιστευτα!!!!!!!Για να μην πολυλογω, αν και μου ειπαν να μην το ψαξω,ειχα καποιες ανωμαλιες στους 2 επομενους κυκλους και ο ενδοκρινολογος μου μου εδωσε ενα σωρο εξετασεις τις οποιες συντομα θα παω να κανω.

Ευχομαι σε οσες εχουν παιδακια να τα χαιρονται και να ειναι γερα!!!!

Οσες ειναι εγκυουλες με το καλο να κρατησουν στην αγκαλιτσα τους τα

μπεμπουδακια τους!!!!!

Και σε εμας που προσπαθουμε γρηγορα να εχουμε θετικα αποτελεσματα και

σπορακια!!!!!!

Ειμαι πολυ χαρουμενη που θα τα λεμε!!!(ασχετο πως μπαινουν οι φατσουλες?)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσόρισες!

Είμαι και εγώ σχετικά νέα στην παρέα;)

Σου εύχομαι να εισαι πιο τυχερή την επόμενη φορά και να μας ανακοινώσεις πολύ πολύ σύντομα τα ευχάριστα!

Είμαι η Άννα,33 ετών απο Αθήνα.Ο πρίγκιπας μου είναι 2,5 ετών και περιμένω διδυμάκια:laugh:

Θα χαρώ να τα λέμε!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελεαννα καλως μας ηρθες!!!Με το καλο να μεινεις συντομα εγκυουλα!

Εγω περιμενω την κορη μου το πολυ σε 3 μηνες!

Οταν γραφεις το μνμ σου στα αριστερα υπαρχει ενα πλαισιο με διαφορες φατσουλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΛΕΑΝΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ.ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΑ ΜΕΛΗ ΣΤΟ MAMMY.ΕΙΜΑΙ Η ΛΙΤΣΑ 25 ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ:) ΦΙΛΑΚΙΑ:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΛΕΑΝΝΑ!!:) ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!!:) ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ!!;):P ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ,33 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΞΕΚΙΝΑΩ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ.ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΕΙ:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΛΕΑΝΝΑ.. ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑΙΟΤΕΡΗ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ:silly: ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ 23 ΕΤΩΝ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΜΩΡΑΚΙ:lol: ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ Κ ΣΕ ΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ.. ;) ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ Κ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα Ελεαννα και καλως ηρθες στο mammy.

Ευχομαι γρηγορα να ανακοινωσεις ευχαριστα νεα.

Το mammy ειναι πολυ γουρλιδικο

Ειμαι η Ολια και πριν απο δυο εβδομαδες εμαθα οτι ειμαι εγκυος!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοσωρισες στην ομορφη παρεα μας!!!ειμαι 26 και εχω ενα γιο 2 μηνων!!θα χαρω να τα λεμε!!με το καλο και ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλώς μας ήρθες!!

Είμαι η Λίνα, είμαι 30 χρόνων και προσπαθούμε για μωράκι 8 μήνες. Σου εύχομαι οι εξετάσεις να βγουν πεντακάθαρες και γρήγορα με πολλά μωράκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσήρθες στην παρέα μας!:laugh:

Μακάρι να μας ανακοινώσεις σύντομα και τα ευχάριστα:)

Είμαι η Νέλλυ,20 ετών φοιτήτρια απο Αθήνα και εγώ μια μπεμπούλα :laugh:

Θα χαρώ να τα λέμε:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες κοριτσακι στην παρεα μας. ειμαι η στελλα, 32 χρονων και εχω ενα γιο 9μηνων. ευχομαι και συ γρηγορα να αποκτησεις ενα γερο μωρακι. φιλια:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελεάννα γειά σου και από εμένα.

Είμαι η Εύη και είμαι 30.Έχω ένα αγοράκι ενός έτους.

Σε καλοσωρίζω στην όμορφη αυτή παρεούλα και σου εύχομαι καλή τύχη στην προσπάθειά σου.

Ένα θα σου πω ,ακολούθησε τις οδηγίες του γιατρού σου και κάνε κάτι πολύ απλό.

Πίστεψε σε αυτό και θα έρθει χωρίς να το καταλάβεις.!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελεαννα μου καλως μας ηρθες!!!!!Λυπαμαι για την βιοχημικη....δυστηχως συμβαινουν κι αυτα...ευχομαι να ηταν τυχαιο και να μην ξανασυμβει!!Συντομα να εχεις παλι ευχαριστα νεα!!Χαιρομαι πολυ που σε βοηθησε η παρειτσα μας!Ειναι πραγματικα το κατι αλλο....εχω βρει μεγαλη παρηγορια αγαπη και στηριξη παρα πολλες φορες!!!Ειμαι η Κωνσταντινα και δεν εχω ακομα παιδακι...σ ευχαριστουμε για τις ευχουλες σου!!!Να σαι καλα και ευχομαι οτι καλυτερο για σενα και την οικογενεια σου!Φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eleanna mou kalimera agapi mou...

Ax ti wraio onomataki exeis...

Kai tin korassa mou tin lene eleana...

Kalos mas vrikes lipon agapoulla mou...

...sou euxwme ola ta kalitera...

Filia polla...

Kai o theoullis mazi sou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalws irthes

Eleanna mou.....

Ta koritsia tou Mammy tha se gemisoun energeia

k ola tha pane kala , tin epomeni fora!!!

Ena gero sporaki stin koilitsa sou euxomai...!

Eimai i Mari , vriskomai stin 29 ebvomada kyisis

k petaw sta synnefa apo tin xara mou!!!

Na xamogelas ......... "Pianei" panta!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα ελενα μου και καλως ορισες στην παρεα μας εδω ολες αργα η γρηγορα καταληγουν εγκυουλες οποτε το ευχομαι και σε σενα με ολη μου την καρδια!!!

εγω ειμαι η αναστασια και εχω εναν μπεμπη 10 μηνων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...