Μετάβαση σε περιεχόμενο

Kalimera kai kalos sas vrika!!!


Recommended Posts

Kalimera sas se oles tis melouses kai nin manoules tou forum!

Eimai neo melos edw ligo mikri sxetika se hlikia (26) simfona me ta simerina dedomena kai ligo anxomeni!

Katarxin na sisti8w! Me lene Peppy.

Kai 8a h8ela ta fwta sas!

Ksekinisame prospa8ia me ton sintrofo mou edw kai 2 mines gia ena mikro tzoutzouki kai gia na pw tin ali8ia ton prwto mina eimastan mia sto toso xoris profilakseis ki an ginei egine xwris na psaxtoume to pws kai ti...

Vevea den egine tipota kai auton to mina psaxtikame ligo parapanw kai to epidioksame kata polu.

Vevaia psiloanxo8ika me to proigoumeno apotelesma tis mikris mas prospa8ias kai exw enan fovo...

Pantos auton to mina einai na mou er8ei periodos simera (31/5) kai exw anxo8ei polu kanonika exw sta8ero kuklo 28 meres.

Tin teleutaia evdomada perasa ena mikro krioma kai anevasa 8ermokrasia 37 kai psilofovi8ika kai gia auto.

Twra den kserw...

Eimaste kai oi dio se anamena karvouna gia na doume ti 8a ginei telika...

Perimenw simvoules sas me anipomonisia!

Kai palu kalos sas vrika!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως μας ηρθες Peppy !!!

H παρεα του mammy θα σε βοηθησει και θα στηρίξει

στην προσπαθεια που κανεις !!!;)

Ειναι πολύ νωρις ακομη για να αγχωνεσαι...

αλλες προσπαθουν μηνες και χρονια...

Χαλαρωστε και ολα θα γινουν !!!;)

Καλη επιτυχια σας ευχομαι !!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ PEPPY

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ

...MHN ΑΓΧΩΝΕΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΟΗΘΑ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!ΘΑ ΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΟΥΛΙΝΙ......:)

ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ!!!!!;)

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Πέπη και καλωσόρισες στην υπέροχη παρέα του mammy!

Γιατί τόσο άγχος καλέ;:P Χαλαρώστε και όλα θα γίνουν!

Είμαι η Νέλλυ,20 ετών και φοιτήτρια απο Αθήνα.Έχω μια πριγκίπισσα που χτες έκλεισε την πρώτη της εβδομάδα:laugh:

Θα χαρώ να τα λέμε!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως μας ηρθες Πεππυ μου!Ειμαι η Κωνσταντινα 26 κι εγω...με προσπαθειες και με τεραστια απογοητευση που περασα,τωρα ειμαι καλα τα ξεπερασα και το μονο που θα μπορουσα να σε συμβουλεψω και αυτο που περναει απο το χερι σου ειναι να χαρειτε τον ερωτα σας και τις αγκαλιες και να ελπιζεις οτι θα ερθει συντομα!!!Το αγχος και η εμμονη με το θεμα δυστηχως δεν κανει καθολου καλο...μην ξεχνας οτι και η περιοδος αυτη με την προσπαθεια και την αναμονη για το θαυματακι ειναι κι αυτη πολυ ομορφη...γιατι τα μωρα δεν ερχονται με παραγγελια αλλα οποτε θελει ο Θεος...εσυ κοιτα να χαιρεσαι την καθημερινοτητα λοιπον να εισαι χαρουμενη με τον συντροφο σου που προσπαθειτε για να ερθει το παιδακι σας,καντε τα μπανακια σας ασχολησου με διαφορα και πιστεψε με θα ερθει πολυ γρηγορα!!!Εγω ακομα δεν εχω παιδακι απλα συνειδητοποιησα μετα απο μεγαλη στενοχωρια που περασα με το θεμα ποσο κακο κανω και τωρα απολαμβανω το οτιδηποτε περιμενοντας!!Φιλακια και για να μην ξεχνιομαστε ευχομαι να μην ερθει η περιοδος και να μην χρειαστει καμια συμβουλη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Euxaristw oles sas!!!

Kai na pw oti den anteksa na perimenw kai ekana to test Self Clear kai mou vgike 8etiko!

den kserw poso aksiopisto einai alla aurio sigoura 8a kanw mia episkepsi sti mikroviologo mou gia mia xwriaki v!!!!

Euxaristw kai palu kai kalos sas vrika!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φοβερο!!!!Ειναι μια χαρα αξιοπιστο!!!Αλλωστε τα αρνητικα μπορει να ειναι λαθος τα θετικα ομως οχι!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑ!!!Τελικα δεν χρειαστηκαν οι συμβουλες!!!:)

Ευχομαι η χοριακη και ολα να ειναι σουπερ!!!Και με το καλο ολα να πηγαινουν καλα!!!!Φιλακια!!!Περιμενουμε νεοτερα αυριο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πέπη καλησπέρα και απο μενα και καλοσωρισες στην μεγάλη και όμορφη παρέα μας!!:) Διαβάσα το πρωτο μηνυμα σου και πανω που ηθελα να σου γραψω να μην έχεις αγχος και το οτι ειναι παρα πολυ νωρις!!!διαβασα και το τελευταιο με το τεστ που έκανες και βγηκε θετικό!!:woohoo: :woohoo: Τι να πω λοιπόν τωρα;;B) Συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου λοιπόν!!!!!:laugh: Αμα βγει θετικο το τεστ σπάνια ειναι λαθος..αμα βγει αρνητικο όμως..υπαρχει πιθανοτητα λάθους..:S Πηγαινε αυριο και για μια χωριακη να εισαι 100% σιγουρη!!

φιλακια!!εγω ειμαι στην ηλικια σου και εχω ενα αγοράκι 2 μηνων!θα χαρω να τα λέμε:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pepy καλωσηρθες στο mammy.

Eιμαι η Ολια και πριν απο δυο εβδομαδες εμαθα οτι ειμαι εγκυος.

Ευχομαι αυριο μια μεγαλη χωριακη και ευχαριστα νεα !!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια βρε κοριτσακι!!!!

Το πες και το κανες!!!!!!!

Αντε να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη!

Ειναι η Νατασα,23 ετων και εχω μια μπουμπουκα 3,5 μηνων!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια πεπη μου...........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:woohoo: το τεστακι δεν κανει λαθος εισαι εγκυουλα.....με το καλο και καλα αποτελεσματα στη χοριακη σου.....περιμενουμε νεα σου:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια κοπελα μου....Τελικα δεν χρειαστηκες και πολυ βοηθεια...και απο μονη σου μια χαρα τα καταφερες;) Ευχομαι να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και σε εννεα μηνες να υποδεχτεις ενα υγιεστατο μωρακι....Εγω ειμαι η Μαρια ετων 29 και προσπαθω εδω και λιγο καιρο για μωρακι.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ 9 ΥΓΕΙΗΣ ΜΗΝΕΣ:) :) ΕΙΜΑΙ Η ΛΙΤΣΑ 25 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΣΥΣΤΗΜΑΤΙΚΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ 8 ΜΗΝΕΣ!ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ,ΦΙΛΑΚΙΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sas euxaristw polu oles gia ta kala sas logia!!!

Oso to skeutomai petaw apo tin xara mou!

Simera to prwi piga gia tin xoriaki to apogeuma 8a ma8w tis apantiseis kai me exei faei i agonia...

Elpizw ta kalitera!!!

Kai palu sas euxaristw den kserete pws me exoun anipswsei ta kala sas logia!

Filakia se oles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Euxaristw polu kai palu!

Telika pira ta apotelesmata tis xoriakis kai einai 8etika!!!!!

Eimai paneutuxis!!!!

Twra 8a paroun ola to dromo tous eklisa rantevou me ton giatro mou kai euxomai apo dw kai pera na pane ola kat euxin!!!

To idio euxomai se oles edw pera!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...