Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΕΒΔΟΜΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΒΛΕΝΝΕΣ ΑΣΠΡΕΣ ΚΑΙ ΧΑΜΗΛΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ.ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΕΡΥΧΟ? ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ?ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PROSPATHW NA THIMITHW TOSH WRA !!!!

YGRA EINAI FYSIOLOGIKO NA EXEIS PERISSOTERA EINAI LOGO EGYMOSINHS .

O PONOS EINAI GIATI MEGALONEI H MITRA SOU KAI KANEI SISPASEIS ,MHN SE ANISIXEI TOSO .MENA TOTE O GIATROS MOU MOU EIXAI DOSEI XAPAKIA GIAYTON TON PONO .PARE THLEFONO TON GIATRO SOU KAI PESTOU OTI SE PNAEI KAI MPOREI NA THIMITHEI NA SOU TA GRAPSEI ....PANTOS MHN NXONESE DEN EINAI TIPOTA APLA MEGALONEI H FOLITSA POU EINAI TO NINI SOU ...FILAKIA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kallio καλησπέρα και απο μενα!!στην αρχη θα νοιώθεις λιγα πονακια...ειναι που μεγαλώνει η μητρα σου..τα υγρα ειναι φυσιολογικα στην εγκυμοσυνη..ασπρα-διαυγή..ονομάζεται λευκόροια...αμα συνοδεονται απο τσούξιμο ειναι κιτρινα και πονας κατα την ουρηση καποιο μικροβιο υπάρχει..παντως μην ανυσηχεις ολα καλα ειναι..παρε βεβαια τηλ και τον γιατρο σου να σου το επιβεβαιώσει.

φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΟΛΠΙΚΟ.ΕΙΔΑΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ ΕΜΒΡΥΟ.ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΡΔΟΥΛΑ.ΕΙΜΑΙ 7 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ.ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΛΕΙΝΩ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ.ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΩΡΑΙΟ ΠΡΟΦΙΛ.ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ.ΑΛΛΑ ΕΧΤΕΣ ΕΙΧΑ ΒΛΕΝΝΕΣ ΑΣΠΡΕΣ.ΠΟΛΛΥ ΕΝΤΟΝΕΣ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΠΟΝΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.ΒΡΕ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΧΑΛΑΡΗ.ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ.ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΥΓΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ.ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΗΡΕΜΗ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΧΕΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΗΛ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΝΑ ΣΕ ΗΡΕΜΕΙ.ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ.ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...