Μετάβαση σε περιεχόμενο

χαμηλή χοριακή


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 63
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

geia sou mertha mpu... h kopela pou sou eipe h crezh prin ego eimai... arxisa me xoriakh 20..... h mikrobiologos mou eixe pei h oti egine arga h sylipsi h yparxei egymosinh k kati den paei kala... exo k astato kuklo k mia palindromh ton genarh..h defterh xoriakh mmeta apo 4 meres htan 220 meta apo 2meres 445 k meta pali apo 2 meres 932...gia na mhn se kourazo h teleytaia edeikse 5118... o giatros mou eipe oti sthn arxh prepei kate defterh mera na yperdiplasiazetai k meta apla na anaibainei den einai apoluto o diplasiasmos apo ena shmeio k meta...thn deftera pou mas perase akousa kardoula k thn tetarth tha pao pali...ola einai pithana loipon..oso gia symptomata mia apo ta idia..mono ligo to sthtos k ligo dekata... elpizo na pane k gia tis 2 mas kala ola... tha perimeno nea sou..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

asterias έγραψε:

geia sou mertha mpu... h kopela pou sou eipe h crezh prin ego eimai... arxisa me xoriakh 20..... h mikrobiologos mou eixe pei h oti egine arga h sylipsi h yparxei egymosinh k kati den paei kala... exo k astato kuklo k mia palindromh ton genarh..h defterh xoriakh mmeta apo 4 meres htan 220 meta apo 2meres 445 k meta pali apo 2 meres 932...gia na mhn se kourazo h teleytaia edeikse 5118... o giatros mou eipe oti sthn arxh prepei kate defterh mera na yperdiplasiazetai k meta apla na anaibainei den einai apoluto o diplasiasmos apo ena shmeio k meta...thn deftera pou mas perase akousa kardoula k thn tetarth tha pao pali...ola einai pithana loipon..oso gia symptomata mia apo ta idia..mono ligo to sthtos k ligo dekata... elpizo na pane k gia tis 2 mas kala ola... tha perimeno nea sou..
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσι,μην ανησυχεις!!!!!

πανω απ'ολα να εχεις θετικη σκεψη!!!!

κι εγω ξεκινησα με μικρη χοριακη και με μικρη αυξηση στην αρχη....αλλα μετα η αυξηση ηταν ραγδαια!!!!:woohoo:

τωρα ειμαι στον τριτο μηνα και πολυ χαρουμενη!!!:laugh:

τοτε η μικροβιολογος μου ειχε πει να μην ελπιζω...αλλα εγω ειχα θετικο προαισθημα και ηξερα οτι η συλληψη ειχε γινει αργα!!!!ειχα επισης και λιγο αιματακι αλλα ολα πηγαν καλα!!!!!:woohoo:

ακομα εχω προβληματακια με μια κυστη αλλα το μονο που κανω ειναι θετικες σκεψεις!!!!!:laugh:

σου ευχομαι τα καλυτερα κι οπως ειπες κι εσυ οτι γινει θα ειναι για καλο!!!!!!

οτι χρειαστεις πες μου!!!!

φιλια!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σασ ευχαριστώ κορίτσια! Εύχομαι και στις δυο καλύ εγκυμοσύνη και με ένα πόνο.. Όμως η δική μου χοριακή έδειξε ότι δεν διπλασιάζεται. Εχω μια ελπιδα μέσα μου αλλά δεν ξέρω.....

Πάντως μου δίνεται πολύ κουράγιο... όσο δεν φαντάζεστε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ρωτήσω και κάτι.... ο γιατρός σας σας έδωσε κανένα βοήθημα π.χ. ουτροτζεστάν;;; Εμένα μου είπε ότι δεν χρειάζεται και ότι δεν βοηθάει ουσιαστικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω πηρα τα utrogestan και μαγνησιο.τωρα παιρνω μονο το filicine.

κανε υπομονη μεχρι τη δευτερα...ξεκουρασου και ολα θα πανε καλα.κι εγω ειχα 52 και μετα 92. δεν διπλασιαστηκε στην αρχη...αλλα τοτε ειχα και το αιματακι...σημασια εχει να εισαι ηρεμη...θα βοηθησει πολυ το μωρακι σου...πιστεψε με!!!!

καλα αποτελεσματα!!!!!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!

να 'σαι καλα!!!!!!!!!!!!!

ευχομαι τη δευτερα να εχεις τελεια αποτελεσματα!!!!!!!!!!

οτι αλλο χρειαστεις εδω ειμαστε!!!!!!

φιλακια!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου ευχομαι ολα να πανε καλα αυτη τη φορα και τη Δευτερα να χεις τα καλυτερα αποτελεσματα!!!!Να σαι ηρεμη και να σκεφτεσαι θετικα,θα σε βοηθησει!!!!

Φιλακιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μartha ευχομαι να πανε ολα καλα.

Θετικες σκεψεις και ξεκουραση .

Και εγω πριν απο 2 εβδομαδες εμαθα οτι ειμαι εγκυος..

Μακαρι η χωριακη σου την δευτερα να ειναι πολυ μεγαλη ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια με συγκινείτε πολύ όλες!!!!

Δεν έχω λόγια να σας ευχαριστήσω....

Μου έχετε ανεβάσει το ηθικό και την αισιοδοξία!!!

Τζοαννα ηρθε η ώρα από ότι βλέπω...

Να πάνε όλα καλά εύχομαι!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας χρωστάω πάαααααααααααααααααρα πολλα! Μου ανεβάσατε το ηθικό και πραγματικά άρχισα να σκέφτομαι θετικά από τη στιγμή που έγραψα στο φόρουμ.

Η χοριακή μου σήμερα ήταν 575!!!!!!!!!!

Είμαι τρισευτυχισμένη. Είμαι συγρατημένη βεβαι ακόμα αλλά σκέφτομαι πάντα θετικά!!! Σας ευχαριστώ πάαρα μα πάρα πολύυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας χρωστάω πάαααααααααααααααααρα πολλα! Μου ανεβάσατε το ηθικό και πραγματικά άρχισα να σκέφτομαι θετικά από τη στιγμή που έγραψα στο φόρουμ.

Η χοριακή μου σήμερα ήταν 575!!!!!!!!!!

Είμαι τρισευτυχισμένη. Είμαι συγρατημένη βεβαι ακόμα αλλά σκέφτομαι πάντα θετικά!!! Σας ευχαριστώ πάαρα μα πάρα πολύυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο σου!!!! Είδες λοιπόν; με τόση θετική ε΄νέργεια εδώ μέσα σε λίγο όλες θετικά θα τα βλέπουμε...τις χωριακές, τα τεστ εγκυμοσύνης, τα τεστ ωορηξίας...Άντε άντε...η επόμενη!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...