Μετάβαση σε περιεχόμενο

τεστ clear blue ωορρηξιας..


Recommended Posts

καλησπερα και παλι κοριτσια,συγνωμη που ανοιγω παλι τετοιο θεμα,αλλα εχω καποιες αποριουλες...

σημερα τελικα αγορασα για πρωτη φορα τα τεστ ωορρηξιας,προσπαθω αρκετο καιρο και ειπα ας δοκιμασω και αυτα..

ηθελα να μαθω αν καμια απο εσας εχει μεινει εγκυος με τα τεστ αυτα..ειναι τοσο αξιοπιστα?

ευχαριστω πολυ για το χρονο σας..περιμενω νεα σας////φιλια:kiss:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοπελα μου!!!!!!!!!!!!!!

λοιπον εγω αυτα τα τεστακια πηρα και εμεινα εγκυος με την πρωτη φορα!!!!!!!θεωρω οτι ειναι πολυ αξιοπιστα μου τα ειχε συστησει και η γυναικολογος μου.....εμενα μου εδειξε μια μερα το χαμογελακι και ηρθαμε σε επαφη εκεινη την ημερα και την επομενη......αλλα τις προηγουμενες οχι.....περιμενα καρτερικα το χαμογελακι:);)

σου ευχομαι γρηγορα με ενα χαμογελακι και στο τελος του μηνα με το ουσιαστικο χαμογελο:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ MAGDALINA!ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΕΣΤ ΑΓΟΡΑΣΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕ Η ΦΑΤΣΟΥΛΑ ΕΚΑΝΑ ΕΡΩΤΑ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ(ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΑ ΟΛΟ ΤΟ ΜΗΝΑ)ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ.ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ!ΠΡΟΣΟΧΗ ΟΜΩΣ ΣΕ ΚΑΤΙ.ΑΝ ΒΓΕΙ ΘΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΣΕΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙΣ.ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΑΝ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΜΗ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθή και εγω αυτο ελπιζω να μην χρειαστει...θα δειξει,ειναι η πρωτη φορα που θα το χρησιμοποιησω ,τουλαχιστον να δω πανω κατω ποτε κανω ωορρηξια για να ξερω γιατι προσπαθουμε 9 μηνες τωρα χωρις αποτελεσμα ..ευχαριστω πολυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τα νευρα μου εκανα 3 φορες τα τεστ ωορρηξιας και τις 2 φορες το εκανα λαθος ...τι γινεται?αν ειναι δυνατον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχεις σταθερο κυκλο? ποσο κραταει ο κυκλος σσου? Μετρας απο την στιγμη που θα εμφανιστει το αιμα (αν ειναι βραδυ μετρας απο την επομενη το πρωϊ)Καλο ειναι να το κανεις την ιδια ωρα καθε φορα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει το εκανα σωστα αυτη τη φορα ειμαι στην 13η μερα αλλα ακομα δεν μου χαμογελασε....εχω κυκλο 30 ημερες..εσυ το εχεις παρει αυτο το τεστ?ειχες αποτελεσματα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου magdalina :)

Κι εγώ αυτά τα τεστ χρησιοποίησα για 4 μήνες και τα θεωρώ σούπερ αξιόπιστα ;) Σε κύκλο 30 ημερών λογικά θα σου χαμογελάσει το τεστάκι την 15-16 μέρα. Προσπάθησε μόνο να μην αγχώνεσαι γιατί έτσι μπορεί να καθυστερήσει η ωορρηξία σου, να σου τελειώσουν τα τεστ και να νομίζεις ότι δεν κάνεις ωορρηξία...και μετά να αγχωθείς περισσότερο κτλ κτλ :silly: Και όπως σου είπε και η Ανθή, μην απογοητευτείς αν δεν "πιάσει" με τη μία...κι εγώ την τέταρτη φορά τα κατάφερα ;) και μάλιστα τότε ήρθα σε επαφή μόνο την επόμενη μέρα από το χαμογελάκι... Εύχομαι πάντως εσύ να τα καταφέρεις με την πρώτη - είναι κι ακριβά τα άτιμα

:unsure: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου σκεφτομαι και εγω να παρω,αν και τοσο καιρο νομιζα οτι δεν τα χρειαζομουν γιατι εχω σταθερο κυκλο και οταν κανω ωορυξια το καταλαβαινω,αλλα απο τι βλεπω δεν γινεται τιποτα......αν και ερχομαι σε επαφη αμεσως μετα την περιοδο μερα παρα μερα.εσεις ειχατε σταθερο κυκλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ,κοριτσια εγω δεν ξερω αν θα τα ξαναπαρω απο τα 7 που εχει μεσα τα 4 μου βγαινουν λαθος,θα τρελαθω τα νευρα μου,με αγχωσαν πιο πολυ,σε καμια δεν ετυχε αυτο ολα στραβα μου πανε,δεν με θελει μου φαινεται,σημερα ειμαι στην 14η μερα εκανα 2 και μου βγηκε το βιβλιαρακι και εχω αλλο ενα....εκλεγα δεν αντεχω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Magdalina μου δεν τα έχω πάρει αυτά τα τεστ αλλά γιατί βρε κοριτσάκι μου σου βγαίνουν τόσα πολλά άκυρα? Μήπως κάτι δεν κάνεις σωστά? Διάβασε πάλι τις οδηγίες. Μήπως έχουν λήξει? Δεν ξέρω τί άλλο να σκεφτώ!

Πάντως μή στεναχωριέσαι τόσο πολύ και κάθεσαι και κλαις γιατί με τόσο άγχος τίποτα δεν καταφέρνουμε. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι αλλο μπορω να κανω κοριτσια δεν μπορω να ηρεμησω,,,ειπα θα τα παρω και θα ειμαι ησυχη και ολα στραβα μου πανε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οτι λενε οι οδηγιες κανω,δεν ξερω τι αλλο να κανω,σε καμια απο τις φιλες μου δεν εχει συμβει αυτο...σε ευχαριστω παντος για το ενδιαφερον σου...φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα κάνεις κατευθείαν ή τα βυθίζεις σε κυπελάκι;; Αν τα βυθίζεις υπάρχει περίπτωση να είναι μεγάλος ο όγκος και γι΄αυτό. Καλύτερα κατευθείαν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Κάτι τέτοιο έπαθα κ εγώ την πρώτη φορά.

Μου βγαζε κ σε μένα κατι με το βιβλιαράκι...

Ξέρεις οτι χρειάζεται να είναι σε επαφή με τα ούρα

κάποια δευτερόλεπτα, μήπως το βάζεις λιγότερα δευτερόλεπτα?

κοίταξέ το κ αυτό.

φιλιά;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω δοκιμασει και τις 2 περιπτωσεις...και απο τα 6 τεστ που εχω κανει μεχρι στιγμης τα 4 μου βγηκαν λαθος.καλα το εφαρμοζω στην συσκευη γιατι μου δειχνει οτι ειναι ετοιμο για χρηση,δεν ξερω τι αλλο να κανω ,ειμαι πολυ χαλια ψυχολογικα....συγνωμη που σας φορτωνομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

magdalina μην πέφτεις κοριτσάκι μου ψυχολογικά, μην το κάνεις αυτό! Σκέψου πως μόνο αν ξεαγχωθείς θα έρθει το μωράκι, μ'αυτόν τον τρόπο το διώχνεις μακρυά και σιγουρα δεν είναι αυτό που θέλεις.

Χαμογέλα :laugh:

Με τα τεστ θα ασχολείσαι μόνο 5 λεπτά την ημέρα.

Τον υπόλοιπο χρόνο αφιέρωσέ τον σε σένα και τον αντρούλη σου.

:laugh: :laugh: Χαμογέλα :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχεις δίκαιο ότι και να πεις,το ξέρω πως έτσι πρεπει να κανω αλλα μου βγαινει...αν δεν μου εβγαιναν τα τεστ λαθος δεν θα ημουν αγχωμενη καθολου ,σε στεναχωρει πολυ αυτο το γεγονος,γιατι τα πηρα για να εντοπισω τις μερες μου και μου χαλασαν την ψυχολογια τελειως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

magdalina πολύ εντύπωση μου κάνει που σου βγαίνουν τόσα λάθος... Μα πως τα καταφέρνεις? :silly: Μήπως όμως δε φταις εσύ και έχεις πέσει σε ελλατωματική συσκευή? Αντε και καλά ένα...αλλά τέσσερα άκυρα? Περίεργο μου φαίνεται...Εγώ όπως σου είπα τα πήρα 4 μήνες και δεν είχα κανένα πρόβλημα.... Μη μου αγχώνεσαι όμως γιατι θα τον κάνεις άνω κάτω τον κύκλο σου...

Χαμογέλα! Που λέει κι η marouli32. Χαμογέλα πρώτα εσύ για να χαμογελάσει μετά και το τεστάκι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εμενα,τωρα θα κανω αυριο το τελευταιο μου και θα αγορασω αναγκαστηκα αλλο κουτι,απο αλλο φαρμακειο,ποτε δεν ξερεις...θα προσπαθησω οσο μπορω να μην αγχωνομαι...εσυ τελικα τι εκανες με τα τεστ εμεινες?ευχαριστω πολυ πολυ πολυ!!!!!ετσι ετσι θα χαμογελασω μηπως γινει η διαφορα..χαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

magdalina έγραψε:

θα χαμογελασω μηπως γινει η διαφορα..χαχαχα!

Έτσι σε θέλω!!:laugh:

Να του χαμογελάς, να του χαμογελάς και που θα πάει .... θα σου χαμογελάσει κι αυτό!:P

Ναι κι εγώ τελικά με τα τεστ τα κατάφερα:) Δεν είχα πολύ σταθερό κύκλο και βοήθησαν πολύ...

Άντε με το καλό και χωρίς άγχος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα,σε ευχαριστω πολυ ,τελικα το εκανα σημερα το τελευταιο, 15ημερα και δεν εχω ακομα χαμογελο...θα παρω και αλλο κουτι για να δω...ελπιζω να τα καταφερω φιλια καλη σου μερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια ,μου εδειξε το τεστ χαμογελοοοο,σημερα πρεπει να ερθω σε επαφη και αυριο?τωρα πρεπει να φυγω στη δουλεια...pleaseee ενημερωστε με εσεις που ξερετε....ευχαριστωωω φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Magdalina καλημέρα!

Είδες που σου χαμογέλασε τελικά?

Σήμερα και αύριο πρέπει να έρθεις σε επαφή.

Χωρίς άγχος όμως!

Καλή επιτυχία! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...