Μετάβαση σε περιεχόμενο

exw mperdeytei!!!!!!


Recommended Posts

KORITSIA MOU GEIA SAS.EXW MPERDEYTEI PARA POLI KAI DEN XERW TI NA KANW.MOU EIRTHE PERIODOS STIS 25-5-09 THELW NA SAS PO PWS O KIKLOS MOU EINAI STATHEROS KATHE 28 IMERES KAI KRATAEI MEXRI 5 MERES.STIN DEYTERI MERA PERIODOU MOU EIXA ROI MEIWMENH KAI EXTHES TO MESHMERI MOU STAMATISE.SIMERA EXW POLI ELAXISTO EWS KATHOLOU.PIRA TON GYNAIKOLOGO MOU KAI MOU EIPE NA KANW ENA TEST STO TELOS THS EVDOMADAS.XEHASA NA SAS PO POS EIXA KANEI 2 TEST PRIN TIN PERIODO KAI MOU VGIKANE ARNITIKA.TI NA KANW?LETE NA EIMAI EGKIOULA?I MIPOS EINAI APO TO AGXOS MOU?KAI MOU STAMATISE I PERIODOS.EIMAI POLI MPERDEMENI.SIGNWMI GIA TO MEGALO MINHMA SAS PARAKALW PEITE MOU TIS GNWMES SAS.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου δεν ξερω να σου απαντησω ποια ειναι η αιτια αλλα συμβαινει συχνα προσωπικα σε μενα αλλες φορες να εχω μεγαλυτερη η' λιγοτερη ροη και σε διαρκεια.κανε αυτο που λεει ο γιατρος σου.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν θελω να σε απογοητευσω αλλα δεν πιστευω να εισαι εγκυος αφου εκανες δυο τεστ που βγηκαν αρνητικα και ειδες μετα και περιοδο.Παρολα αυτα εσυ θα πρεπει να κανεις αυτο που ειπε ο γιατρος .Ευχομαι να ειμαι λαθος! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πω και εγώ πιστεύω πως δεν είναι εγκυμοσύνη. Ίσως έχεις τρελό άγχος και κατάφερες να σταματήσεις την περίοδο (Αυθυποβολή). Παρόλα αυτά για να σε προτρέπει ο γιατρός να κάνεις κάτι τέτοιο ίσως να ξέρει κάτι παραπάνω από εμάς.

Μπορεί να γίνεται και να υπάρχει ανάλογο περιστατικό στα ιατρικά δεδομένα.

Σου εύχομαι ολόψυχα να είσαι έγκυος και να ζήσεις το θαύμα μανάρι μου. Σου το εύχομαι ολόψυχα.

Πράγματι θα περιμένω με αγωνία τα νέα σου !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...