Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΕΣΤ ΩΟΡΗΞΙΑΣ Η ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΕΠΑΦΕΣ;


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;ΟΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΑΠΕΤΥΧΕ,ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΑΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ 8 ΗΜΕΡΩΝ.ΤΩΡΑ,ΧΡΕΑΖΟΜΑΙ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΣ..ΤΙ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΤΙ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ.ΤΕΣΤ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΑΦΕΣ ΕΚΕΙΝΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ Ή ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΟΛΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ;

ΜΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανα μου αυτο εξαρταται απο εσας.....αν μπορειτε να εχετε επαφες ολο το μηνα τοτε κανε αυτο.....σε εμας αυτο ηταν λιγο δυσκολο γιατι ο αντρας γυρναει απο τη δουλεια πολλες φορες αργα.....οποτε ηταν δυσκολο.....εγω πηρα τα τεστ ωορεξιας clear blue και με το πρωτο μηνα εμεινα εγκυος....βεβαια αυτος δεν ειναι κανονας....πολλες κοπελες τις αγχωνει αυτη η διαδικασια εμενα παλι με ηρεμησε......φιλια και ευχομαι γρηγορα με το επιθυμητο αποτελεσμα!!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανα μου θα συμφωνησω με την Γιωτουλα...κι εμενα θα με ηρεμουσε αν εκανα τεστ ωορηξιας και ετσι δεν θα χρειαζοτανε να γινεται ολον τον μηνα ντε και καλα!Ετσι νομιζω ειναι καλυτερα και απ οτι λενε ειναι και πιο δυνατο το σπερμα αν δεν γινεται καθε μερα και ολες τις μερες...δεν ξερω εμενα με τρομαζει αυτο...θα ηθελα να γινεται οποτε μας βγαινει εκτος κι αν το τεστ εδειχνε κατι πιο συγκεκριμενο!Ευχομαι ολοψυχα καλη επιτυχια σε οτι κι αν κανεις!!!

Γιωτουλα μου ειχα ρωτησει κι αλλου...αυτα με το χαμογελακι ειχες παρει?Σκεφτομαι να παρω κι εγω ρε κοριτσια...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...