Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενήθηκε το κοριτσάκι μου!(hope_89)


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 195
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

hope_89 έγραψε:

Εδώ είμαστε πριν λίγο,αμέσως μετά το φαγητό!:kiss: :kiss: :kiss:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: DSC0429.jpg

αχ παναγιτσα μου τι κοριτσαρος ειναι αυτος????????? φτου σου καρδουλα μου,ψυχουλα μου ομορφη..... καλα νελακι ειναι κουκλακι,δεν στο λεω επειδη σε εχω συμπαθεια, οντως ειναι κουκλα!!!! φτου σου ψυχη μου,ομορφιαααααααα!!!! με καψουρεψες!!!!!!!!!!!!!! να εχω 10 γιους να εχει να διαλεγει ειναι!!!!!!!!! καλοτυχο να ειναι το πουλακι μου,και εσεις γεροι να την χαιρεστε την γλυκια αννουλα...ενα αγγελουδι ειναι!!! ματακι να της βαζετε καλε μην ξεχασετε!!!!!!!!!!!!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stalla,apis ευχαριστώ!!!:laugh:

mikroula μου ήδη της έβαλε ματάκι η μαμά μου,μη χάσει χιχιχι:silly: Τωρα που τα καταφέραμε με την ψηφιακή θα σας ζαλίσω στις φώτο:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χιχι ετσι κανουν οι μαναδες,πλακωνονται στα ματακια στα σταυρουδακια στα ξεματιασματα και στα σκορδα !!ιχιχχιχιιχ δεν μας ζαλιζεις καθολου!!! τελεια θα ειναι να μας στελνεις συνεχεια φωτο!!!!!! καμια δικη σου βρε δεν θα βαλεις να σε δω???????? να μην ξερω για ποια γλυκια μανουλα προσευχομουν να ειναι καλα>???

πως σου φανηκε η νυχτα με τη μπεμπα σπιτι?? τι αισθηση ειναι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νελλυ μου να σας ζησει το κοριτσακι σας!!!!παντα γερη και ευτυχισμενη!!!!:silly:

τα καλυτερα για σενα και τον αντρα σου!!!

αχχχχ!μια τετοια μπουμπου θα ηθελα καιγω να αποκτησω!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nastazia :laugh: :laugh: :laugh: Τώρα θα ψωνιστώ ακόμα περισσότερο η μάνα!:silly: :silly: :silly: χαχα

Λοιπόν mikroula κοιμηθήκαμε 3 ώρες και αυτό γιατί είμασταν πάνω απο την κούνια:laugh: Η μπέμπα ξύπνησε δυο φορές για φαγητό και -ναι!!!!!-επιτέλους ακούσαμε το κλάμα μετά απο μια απέεεραντη σιωπή:woohoo: Αλλά και πάλι δεν την ακούσαμε και πολύ...:blink: Περιττό είναι να πω πως πριν καλά καλά τελειώσει το τάισμα είχε κοιμηθεί στο στήθος μου:blink::P :silly: Και τώρα πάλι κοιμάται:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχου ειναι ησυχη πολυ δηλαδη!!! τυχερουλα μαμακα εισαι!!!!!!! η καλυτερη της ειναι της μπουμπους ε??? ησυχια στο σπιτι,γαλατακι απο το μεμε της μανουλας και μετα χουχουλιασμα στη κουνιτσα της.... ευλογια θεου ειναι...

φωτο σου περιμενω παλιοπαιδο ε???!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου να σου ζήσει!!!!! Καλέ, τί κουκλίτσα είναι αυτή!!!! Τελικά το Σάββατο 23/05 ήταν πολύ παραγωγικό! Δύο φίλες μου γέννησαν την ίδια μέρα με σένα!!! Χαμός!!!

Να το δείτε όπως επιθυμείτε!!!!

Πολλά πολλά φιλάκια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι κοπελα μου μην μου αγχωνεσαι,ρωτησα χτες τη μαμα μου επειδη ειχες πει οτι ηταν πολυ ησυχη και μου ειπε οτι και εγω ετσι ημουν,απο τηνμερα που πηγα σπιτι κοιμομουν ολη μερα και με ξυπνουσαν με το ζορι να φανταστεις για το γαλα μου!! χαχαχχα βαρεμαρα που την ειχα!!1βραδυ μου ειπε η μαμα μου δεν ξυπνησα ποτε!!!!! μου εδινε το τελευταιο γαλα στις 12 και ξυπνουσα(με το ζορι) το πρωι στις 7 για το πρωινο γαλα!! και ξανα υπνο!!!χααχχα η μαμα μου ειπε να σου πω οτι ειναι ευτυχια να εχεις τετοιο ησυχο μωρο!!!! γιατι θα μπορεις να ξεκουραζεσαι κιολας που θηλαζεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nellh moy den exei tpt to paidaki soy glykia moy :-).etsi hsyxa einai stiw 40 meres meta arxizoyn na paizoyn :-).Fysika omws mesa sto 10 hmero poy genniete prepei na to dei paidiatros na kseris.Na toy grapsei to istoriko toy na to eksetasei na to metrisei :-).Ola loipon benoyn kalws.Epishs prepei na ksereis oti h ormones soy 8a soy dhmioyrgoyn kati tetoies anasfaleies gia to an einai kala klp.isws kai ligo melanxolia ligo klama.. einai mexri na ry8mhstoyn ksana :-).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Moussa μου θα έρθει αύριο η παιδίατρος να την δει!:laugh: Βέβαια ο ευτυχής μπαμπάς της έχει κάνει απο χτες 4 τηλέφωνα .Θα βλέπει τον αριθμό μας η γυναίκα και δεν θα το σηκώνει χιχι:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΤΙ ΚΟΥΚΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ!!!!!ΝΕΛΛΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑς ΖΗΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΤΣΑ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!!!!ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΑΞΙΖΕΙΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΑΤΣΑ ΜΟΥΤΣΑ!!!!!:kiss::P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπη μου Συγχαρητηρια!!!Να σου ζησει η μπεμπα σου!!!Ειναι πολυ ομορφη!!!!

Χαιρομαι πολυ για σενα,χαιρομαι και για τους γονεις σου που ηρθανε,να σου πω,εγω το περιμενα αυτο,αλλα χαρηκα πολυ που αποκατασταθηκαν οι σχεσεις σας!!!!

Πολλες ευχες!Να την χαιρεστε την μπομπου σας και να ειστε παντα καλα!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ καρδουλα μου, τι ομορφη που ειναι!!!:woohoo:

τωρα ειδα την φωτογραφια!!! ειναι ενα κουκλακι ζωγραφιστο Νελλακι μου!!! δικαιολογημενα εισαι μια τρελη-τρελη χαζομαμα!!!:laugh:

και παλι να σας ζησει κοριτσακι μου, το κοριτσακι σας!!!:kiss:

(γλυκια χαζομανουλα, μην ανησυχεις, τιποτα δεν εχει το μικρουλι σας, απλα ειναι ησυχουλα!!! να μη στεναχωριεσαι και να ευγνωμονεις το Θεο για αυτο!!!:lol: ακου και την αλλη χαζομανουλα, που εχει ενα πανεμορφο αλλα θεοπαλαβο -εκ γενετης- και φωνακλουδικο ζουζουνι!!:lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ!!:) ΚΑΛΕ ΤΙ ΚΟΥΚΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ!!:woohoo: ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΘΗΣΑΥΡΟΣ!!ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!:P ΝΑ ΣΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ, ΓΕΡΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!!:P:) ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ, ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΤΥΧΗ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ!!:):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mitsakii χαχαχα:laugh: Και όσο ήταν στην κοιλιά έκανε κυριολεκτικά τούμπες:P Να τώρα πριν 5 λεπτάκια ξύπνησε ,την πήρα αγκαλίτσα,κάναμε μια βόλτα στο σπίτι(είπαμε και τα δικά μας χιχι)και μόλις έκατσα στην καρέκλα ξανακοιμήθηκε!:blink: :silly: :woohoo: Αχ αχ αχ :laugh:

mwro ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ για τις ευχές σου!Και εσύ ό,τι επιθυμείς!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νελακι και εγω ετσι εκανα,μερι να παει η μαμα στη κουζινα να γυρισει η μαμα να παρει το γαλα μου απο τον παγκο της κουζινας,εγω μονο που δεν ροχαλιζα!!!!!!! :P

ευλογια ειναι αυτο!!!! τετοια παιδια λεει η μανα μου σαν εμενα ησυχη να ειχε 10 να μεγαλωνε!!! ετσι θα λες και εσυ!!! να μου την φιλησεις λιγο την μπεμπουλα.........εγω πεθαινω που τα πολυ μωρα μυριζουν μωρουδιλα!!! μιλαμε τρελενομαι!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hope_89 έγραψε:

Εδώ είμαστε πριν λίγο,αμέσως μετά το φαγητό!:kiss: :kiss: :kiss:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: DSC0429.jpg

Κοριτσάκι μου είναι κούκλα!Πόσο μου αρέσει αυτή η εικόνα!Μου θυμίζει τον Δημητρακη μου!Είναι τόσο ήρεμη!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...