Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενήθηκε το κοριτσάκι μου!(hope_89)


Recommended Posts

καλημερα κοριτσακι. να σας ζησει η κουκλιτσα σας να ειστε γεροι και ευτυχισμενοι να την μεγαλωσετε :) . μην δινεις σημασια σε κανεναν.... απολαυσε την ευτυχια που ζεις και μην δινεις σημασια σε κανεναν. και κατι μου λεει οτι οι γονεις σου θα αλλαξουν εντελως σταση θα δεις. οσο για την πεθερα τι να πω ... ασε καλυτερα:( φιλια πολλα και οτι χρειαστεις εδω ειμαστε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 195
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εδώ είμαστε πριν λίγο,αμέσως μετά το φαγητό!:kiss: :kiss: :kiss:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά μου Νέλλυ, να σου ζήσει το μωράκι σου, να έχει υγεία και τύχη στην ζωή του.

Εύχομαι αυτό το μωράκι να είναι η αφορμή για να συνφιλειωθούν οι σχέσεις σας με τους γονείς σας.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hope_89 έγραψε:

Εδώ είμαστε πριν λίγο,αμέσως μετά το φαγητό!:kiss: :kiss: :kiss:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: DSC0429.jpg

αχ!!!!!!!!!!ειναι μια γλυκα!!!!!!!!:) να την χαιρεστε και παλι!!!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hope_89 έγραψε:

Εδώ είμαστε πριν λίγο,αμέσως μετά το φαγητό!:kiss: :kiss: :kiss:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: DSC0429.jpg

Νελληηηηη...τι κουκλιτα είναι αυτη!!πωπω...λοιπόν ο γιος μου περιμένει..θαμαι καλή πεθερά μη φοβάσαι!!!:laugh: Ειναι πολύ ομορφη..μπράβο κοριτσακι μου...να σας ζήσει και πάλι!!Ασχετο αλλά τη θηλάζεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oliax:kiss: :kiss:

tirogaridaki ναι πίνει αποκλειστικά δικό μου γάλα,αλλά μερικά γεύματα στο μπουκάλι για να συνηθίζει(όταν εγώ θα είμαι στην σχολή ή θα λείπω κτλ);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νελλυ μου τι αγγελουδι ειναι αυτο; μια κουκλα και πολυ καλη στα κιλα της γιαυτο ηθελε να βγει η κουκλα!!! πολυ ομορφη μπραβο να σας ζησει!!!! Αντε θα γεννηθει και η δικια μου τον Αυγουστο και του χρονου θελω υποσχεση να συναντιομαστε να παιζουνε μαζι οι φιλεναδες χαχα. φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νέλλυ μου να σας ζήσει κοπέλα μου!!!να είναι πάντα γερή και καλότυχη η μπεμπούλα σου και όλοι μαζί να είστε μια ευτυχισμένη οικογένεια!!!!

είναι μια κουκλίτσα!!!!

χάρηκα πολύ και για τους γονείς σου που ήρθανε!!!αυτό το ζουζουνάκι είναι ο καλύτερος λόγος για να σας ενώσει και πάλι!!!

σε φιλώ γλυκά!!!δώσε και ένα ζουμερό φιλάκι στη μπουμπού από εμένα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποοοοοοοοοοοοοοοοόσο όμορφη μπουμπουκίτσα ?!?!?!?

Να σας ζήσει HOPE89 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σας εύχομαι μόνο υγεία και χαρά στο σπιτάκι σας............!!!

Φτου φτου........ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sia,marimari ευχαριστώ πολύ!!!:laugh: Ευχαριστεί και η μπέμπα χιχι:silly:

marianda ,αμέ!:laugh: Βέβαια ακόμα δεν είμαστε σε κατάσταση παιχνιδιού ούτε εμείς ούτε εσείς αλλά του χρόνου τέτοια εποχή θα πέφτει πολύ κυνηγητό:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) :) νελλάκι τώρα είδα μόλις την φωτό της μπέμπας τι μωρό είναι αυτό???? δεν παλίζεται μιλάμε για εκπληκτική μουρίτσα. Είμαι εδώ με μία φίλη μου και είδε και αυτή την φωτογραφία καλέ ε!!!! είναι που είναι τρελή η κτάσταση απέγινε Εχει και μαι συμπάθεια (για να μην πώ λατρεία) στα κορίτσια αφού έχει μόνο γιό. Μην κανονίσεις τίποτα για γαμπρούς την έχω κπαρώσει εγώ με τον ΜΠΑΜΠΗ!!!!. και συμπληρώνει η φίλη μου (που το λέω είναι δίπλα μου) μπορεί να την καπαρώσει και ο ΧΡΗΣΤΟΣ!!!! (είναι ο γιό της) προτειμάμε όποιον έχει το υψηλότερο Ε9.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.

ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙΣ ΣΩΣΤΑ ΤΟΝ ΘΗΣΑΥΡΟ ΣΟΥ.

ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ.

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ.

ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΕΙΣΤΕ ΜΙΑ ΕΝΩΜΕΝΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ.ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΕΡΙΣΣΕΥΟΥΝ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει η μπουμπού!!!!!

Τι φατσούλα όμορφη είναι αυτή????????

Να χαίρεσαι την νέα σου οικογένεια και μην αφήνεις τίποτα να σας 'χαλάει'!!

Είστε τυχεροί που η αγάπη σας ολοκληρώθηκε με μια πριγκήπισσα , περιζήτητη νύφη!!!

Αν ψάχνετε για όνομα , νομίζω ένα της ταιριάζει ΑΓΑΠΗ !!!

Το σκεφτόμουν και για μένα αλλά στον μπεμπουλίνο μου δεν νομίζω να ταιριάζει το Αγάπιος!

φιλιά και να προσέχετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΕΛΛΥ ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΕΙΝΑΙ, ΖΩΓΡΑΦΙΑ ΣΚΕΤΗ :cheer: :cheer: :cheer: !!!

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ!!!:P :P :P

ΩΡΑΙΟ ΟΝΟΜΑΤΑΚΙ ΤΟ ΑΝΝΑ!!!;) Η ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...