Μετάβαση σε περιεχόμενο

τεστ ωορρηξίας με το σάλιο....είναι καλά?


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια

προσπαθω 9 μηνες ...για να πετυχω αυτη την συλληψη....σκεφτομαι να δοκιμασω τα τεστ ωορρηξιας,με το σαλιο γιατι διαβασα οτι μπορεις να το χρησιμοποιησεις μεχρι και δυο χρονια το ιδιο,μηπως το εχετε δοκιμασει?ειναι καλο..δηλ.ειχε καμια απο εσας αποτελεσμα??φιλια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαγδαλινα δεν γνωριζω καθολου αυτα τα τεστ,τα εχω απλως ακουστα.. αλλα μου κινησες την περιεργια τωρα!!! θα περιμενω και εγω να μας πει καποια κοπελα αν ξερει!!! φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΕ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑΤΙ ΠΗΡΕ Η ΚΟΠΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΣΤΗ ΧΡΗΣΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοπελα μου....λοιπον εγω ειχα διαβασει οτι δεν ειναι αξιοπιστα.....σιγουρα ειναι πιο οικονομικα απο αλλα αλλα πιστευω πως καλυτερα να δωσεις καποιαλεφτα παραπανω και να εχεις πιο σιγουρα αποτελεσματα....εγω χρησιμοποιησα τα clear blue και εμεινα το πρωτο μηνα εγκυος..........και αλλες κοπελες που ξερω μεχρι τον τριτο τεταρτο μηνα ειχαν μεινει εγκυος.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ γενικά είμαι άσχετη με τα τέστ ωορρηξίας γιατί δεν χρειάστηκε να χρησιμοποιήσω ποτέ...Αλλά μου ακούγεται ''κάπως'':dry: Εγώ θα σου πρότεινα να συγκρίνεις το αποτέλεσμα με κάποιο''κοινό''τεστ και να κρίνεις απο εκεί:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Μαγδαλινα!

Εγώ το αγόρασα, αλλά δεν αξίζει. Καλύτερα τα στικάκια, είναι βέβαια πιό ακριβά, αλλά τουλάχιστον δεν χρειάζεται να κάνεις μαντεψιές. Προσωπικά δεν το συνιστώ. Αυτά. φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα Μαγδαλινα! λοιπόν εγώ πήρα προσφατα αυτό με το σάλιο και μάλιστα το συζητολυσαμε εχθές με τα κορίτσια υπάρχει στο forum λίγο πιο κάτω από το δικό σου θέμα. εκεί γράφω αναλυτικά τη χρήση του. το ξεκίνησα την 13η και είμαι σήμερα στην 18η μέρα. ακόμη δεν μου έχει δείξει ωορρηξία. είχα επαφή την 5η 8η και 13η μέρα και σήμερα επαιδή είχα ενοχλήσεις έκανα β χοριακή και το αποτέλεσμα ήταν το απόλυτο μηδεν (0)! πιθανολογώ βέβαια οτι μπορεί να κάνω ωορρηξία και αργότερα από την 18η ή και να έκανα την χοριακή νωρίς. ως τώρα πάντως δεν μου έχει δείξει ωορρηξία. θα σου πω σίγουρα προς το τέλος του κύκλου μου. φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ κοριτσια...η αληθεια ειναι πως θα ηθελα σαν τελευται α προσπαθεια ας το πω ετσι,θα ηθελα να δω τι μπορει να γινει και αν γινει φυσικα με τα τεστ αυτα...pinkbarbie αν μπορεσεις πες μου τα νεα σου με το τεστ....εγω παντος κανω ωορρηξια 18η μερα με 19η..οποτε μπορει να και εσυ να εχεις τωρα..αντε μακαρι..περιμενω νεα σου..φιλια σε ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια εγω το εχω αγοράσει αλλα δεν με βοηθησε καθόλου δεν ξερω αν ηταν χαλασμένο ή δεν μπορούσα εγω να το καταλαβω. Εγω χρησιμοποιώ το clear blue (λίγο ακριβό για σχεδόν καθε μήνα που το χρειάζομαι). Ηθελα να σας ρωτησω ποσες μερες ζουν τα σπερματοζωαρια? γιατι το clear blue βγηκε θετικό ειχα επαφη το ιδιο βραδυ αλλα την κανονικα πρεπει να εχεις και την επομενη και μενα ο αντρας μου έπρεπα να φυγει ταξιδι..... οποτε εχω αγχωθη.Μπορει καποια να μου πει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια...τα σπερματοζωαρια μπορει να ειναι ζωντανα και 3 μερες ...αν δεν κανω λαθος εσυ παντος επεσες μεσα,δεν πειραζει που δεν εκανες εκεινη την μερα..μια φιλη μου ετσι εμεινε εγκυος..μπορει να εισαι και εσυ...εγω τελικα δεν πηρα αυτο με το σαλιο πηρα το clear blue και θα ξεκινησω την κυριακη να το κανω...θα δουμε...ειναι η πρωτη φορα που θα το χρησιμοποιησω,εσεις ειχατε συλληψη με αυτο το τεστ?εχω λιγη αγωνια..φιλια..περιμενω νεα σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΕΣΤ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ.ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΟ ΣΑΛΙΟ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ!ΕΧΟΥΝ ΟΔΗΓΙΕΣ ΧΡΗΣΗΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ...ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΑ ΣΤΗΝ ΧΡΗΣΗ?ΠΟΙΟ ΛΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΑΛΟ?ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΣΤ?ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΑΣΧΕΤΗ:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...