Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ 2009


Recommended Posts

ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΙΚΑΙΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΗΔΗ ΜΑΜΑΔΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΤΙ ΕΧΟΥΝ(ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ 2009)ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΕΛΙΚΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ Η΄ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?

ΕΓΩ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΑΛΛΟΝ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΗ ΙΟΥΝΙΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΓΟΡΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 66
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ιφεφένεια.. καλό το ποστ!! Μετά να κάνουμε και καταμέτρηση να δούμε από το mammy τι υπερίσχυσε για το 2009!!

Π.Η.Τ : 6 Αυγούστου

Άντρακλας.... ( και να φανταστείς ήθελα κόρη κι είχα απογοητευτεί όταν μας έδειξε τα προσόντα του!!) Αλλά δεν τον αλλάζω τον σβουράκο μου... ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,

ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΤΟ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙ ΣΑΣ, ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΑΝΘΙΣΕΙ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΓΕΡΟί ΚΑΙ ΥΓΙΕΙΣ!!!

ΕΓΩ 04/02/2009 ΣΥΝΑΝΤΗΘΗΚΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΠΡΙΓΚΗΠΑ!!!!:cheer: :cheer: :cheer:

ΝΟΜΙΖΩ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΟ ΑΙΜΑ ΤΟΥΣ ΠΙΣΩ!!!ΧΑ ΧΑ ΧΙ!!!:lol: :lol: :lol:

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!:P:kiss::P:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΑΠΙ ΜΑΜ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΠΟΛΥ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΘΑ ΕΩ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ...ΛΟΙΠΟΝ Η ΚΑΤΑΜΕΤΡΗΣΗ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΕΙΝΑΙ 12 ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΙ 6 ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ 2009 ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε κοριτσια και εμείς!!!

περιμενουμε το αγορακι μας μέχρι 5 Οκτωβρίου!!!

μια κολλητη μου γεννησε 6/4 το δικο της αγορακι και άλλη μια περιμενει τον μπέμπη της αυτό το μηνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...