Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εργαλείο υπολογισμού των γόνιμων ημερών


Recommended Posts

Πολυ χρήσιμο εργαλείο online για τον υπολογισμό των γόνιμων ημερών.

Το Γυναικείο Ημερολόγιο δημιουργεί 6 χρήσιμες γραφικές παραστάσεις (charts) με βάση τα δεδομένα του έμμηνου κύκλου κάθε γυναίκας.

http://www.fskilkis.gr/index.php?option ... &Itemid=78

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα erifilh! φαίνεται να είναι καλό, αλλά μπήκα στο site και προσπάθησα να βάλω τα δεδομένα του κύκλου μου κ δεν τα παίρνει. πρέπει να γίνω μέλος? εσύ το έχεις χρησιμοποιήσει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολα τα εχουμε δοκιμασει χα χα χα χ α χα!!!!Για να δουμε κι αυτο!!!:P Ευχαριστουμε!!

Εγω εχω βρει και ενα αλλο καλο που το κατεβαζεις απο το internet,ειναι στα αγγλικα και μονο για λιγες μερες γιατι μετα πρεπει να το παραγγειλεις και να το πληρωσεις για να το εχεις!!Αλλα εμενα μου φανηκε πολυ καλο.Λεγεται Advanced Woman Calendar ...βαλτο στο Google και θα στο βγαλει!Φιλακιαα!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον κοριτσια ειναι παρα πολυ καλο!!!!!!!:woohoo:

εβαλα την τελευταια περιοδο μου και οντως τοτε συνελαβα!!!!!!!:laugh:

και με βαση αυτο μαλλον εχω κοριτσακι!!!!!:P

αντε γρηγορα και στα δικα σας:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ειναι φανταστικο!!!!!εβαλα και την ημερομηνια περιοδου τοτε που ειχα παισει τον γιο μου και βγηκε οτι εχω περισσοτερες πιθανοτητες για αγορακι!!!!!:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον εκει που εχει την ημερομηνια δεν μπορεις να γραψεις ομως κολητα με αυτο εχει ενα κουμπακι ειναι το ημερολογιο εκει βαζεις την ημερομηνια σου.......φιλια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν.. πηγαίνετε στο :

http://www.fskilkis.gr/index.php?option ... &Itemid=78

δίπλα στο "Τελευταία περίοδος: " υπάρχει ένα εικονίδιο ημερολογίου,

κάντε κλικ κια επιλέξτε ημερομηνία , μετά συμπληρώστε και τα άλλα δυό πεδία και πατήστε "Υπολόγισε".

Τα αποτελέσματα και από άλλες φίλες που το χρησιμοποίησαν και μου είπαν φαίνονται πάρα πολύ ακριβή και αξιόπιστα!

Σίγουρα όμως δεν παύει να είναι ένας μαθημτικός υπολογισμός με το περιθώριο σφάλμάτων και αποκλίσεων που μπορεί να έχει.

Καλούς υπολογισμούς!

Πολύ καλό επίσης και το εργαλείο υπολογισμού του βάρους στην ίδια ιστοσελίδα :

http://www.fskilkis.gr/index.php?option ... &Itemid=79

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

ΤΟ ΕΙΔΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΑΥΤΟ.ΟΛΑ ΝΑ ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΟΥΜΕ ΔΕΝ ΧΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ?ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΦΑΙΝΕΤΑΙ,ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΜΕ ΑΥΤΟ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρα πολυ καλο ειναι ,το δοκιμασα και ειχα και τα τεστ ωορρηξιας και μου εβγαλε ακριβως την ημερα..καλοοοοοο!!!!!!!!!ευχαριστουμεεεε φιλιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Είναι πραγματικά πάρα πολύ ακριβές στον υπολογισμό και στη δική μου περίπτωση αλλά και σε φίλες έχει βγάλει αξιόπιστα αποτελέσματα από τον υπολογισμό, το χρησιμοποιούμε πάντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα ειπα στον αντρα μου οτι δειχνει ποτε πρεπει να κανεις σεξ για να βγει αγορι και πεταξε απο τη χαρα του!!! χαχαχα :laugh: :laugh: :laugh:

για να δουμε θα το δοκιμασω σε κανα 2 μηνες να σας πω γιατι ακομα τωρα ειναι η 1η μου περιοδος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...