Μετάβαση σε περιεχόμενο

υπνηλια,κουραση,συχνοουρια!γιατι?


Recommended Posts

Γεια σου κοριτσακι, θα συμφωνησω με τη φιλη crazy δεν εχει σημασια η ποσοτητα αλλα η ποιοτητα:P Που ξερεις μπορει να υπηρχε καλη ποιοτητα αυτη τη φορα:lol: Κι εγω ετσι εμεινα στη Λαμπρινη χωρις ολοκληρωμενη επαφη, μια και καλη:woohoo: Σου ευχομαι να εχεις μια ονειρεμενη εγκυμοσυνη. Φιλακια πολλα:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 51
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πο πο κοριτσακια μου αυτες οι ωρες αγωνιας της καθυστερησης που περναμε ειναι αφορητες!!!!!!!!!!!!δεν αντεχονται!βασικα δε ξερω γιατι αλλα πιστευω οτι θα μου ερθει περιοδος:silly: :silly: :(

αλλα εχω μια υπνηλια και κουραση!αφου ουτε να διαβασω δε μπορω!κλεινουν τα ματια μου!!!!!!:(

λετε να ειμαι ετσι επειδη θα αδιαθετησω?:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι και ο καιρός που φέρνει υπνηλία, τώρα για την κούραση...κι εγώ πάντως νιώθω έτσι αλλά είμαι ήδη αδιάθετη...για να δούμε, λες να είναι ο μήνας σου;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pepita έγραψε:

Είναι και ο καιρός που φέρνει υπνηλία, τώρα για την κούραση...κι εγώ πάντως νιώθω έτσι αλλά είμαι ήδη αδιάθετη...για να δούμε, λες να είναι ο μήνας σου;;;;;;;

κοπελα μου σημερα μπορει να ειναι και ο καιρος αλλα εδω και 5 μερες!!!!!ε δεν φταιει ο καιρος μαλλον!!!!!!!:unsure: αλλα δε ξερω!δεν λεω μεγαλες κουβεντες...θα δειξει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω έγραψε:

πο πο κοριτσακια μου αυτες οι ωρες αγωνιας της καθυστερησης που περναμε ειναι αφορητες!!!!!!!!!!!!δεν αντεχονται!βασικα δε ξερω γιατι αλλα πιστευω οτι θα μου ερθει περιοδος:silly: :silly: :(

αλλα εχω μια υπνηλια και κουραση!αφου ουτε να διαβασω δε μπορω!κλεινουν τα ματια μου!!!!!!:(

λετε να ειμαι ετσι επειδη θα αδιαθετησω?:unsure:

βρε κοριτσακι κανε ενα τεστακι να δεις......:)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΤΕΣΤ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝΕ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΘΕΛΕΙ ΠΡΟΣΟΧΗ..ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΑΛΛΟ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ? ΕΓΩ ΕΙΧΑ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ Κ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ ΟΠΟΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ.. ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ.. ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε βρε κουκλα μου κανε ενα τεστακι για να σου φυγει και η αγωνια..... δεν νομιζω να απογοητευτεις απο το τεστ..ισα ισα θα μαθεις και θα ξερεις αν θα πρεπει να χαρεις η να κανεις υπομονη αλλον ενα μηνα..ετσι κι αλλιως και αρνητικο να ειναι (που δε νομιζω),θα φανει καποια στιγμη..αφου σου μπηκε "η ιδεα",καντο να σιγουρευτεις..

αντε περιμενουμε ολες με ανυπομονησια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koριτσακια μου !!! εχω μια αναγουλα τωρα!ξαφνικα με επιασε :(

και παλι ολη μερα νιωθω σαν να σκαβω!!! αλλα νιωθω καπου-καπου πονους περιοδου:silly: !!και νιωθω κατι υγρο και λεω αιμα μου ηρθε!αλλα ειναι απλως υγρα και μαλιστα πολλα!επισης καθε μιση ωρα τουαλετα!!!!!τωρα αυτα τι ειναι??????? :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aurore έγραψε:

Μαρινιώ, να σε ρωτήσω...έχεις σταθερό κύκλο;Σου εύχομαι τα καλύτερα!

ναι εχω σταθερο κυκλο!!28 ημερων!επρεπε να μου ειχε ερθει 28/5...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινιώ μου μ' αυτά που μας περιγράφεις πιστεύω ότι είσαι εγκυούλα. .Αντε κάνε ένα τεστάκι και μας έχει φάει η αγωνία....ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μαρινιώ!!!!!!

Τελικά έκανες τεστάκι; Αχ εύχομαι ολόψυχα να είσαι εγκυούλα!!!!!!!!!

Εγώ περιμένω τη Δευτέρα να ΜΗΝ μου έρθει η σιχαμένη...

Νιώθω και εγώ λίγες μέρες τώρα υπνηλία και κούραση αλλά επειδή δουλεύω αρκετές ώρες νομίζω πως είναι.... έχω πιάσει τον εαυτό μου 2 φορές να κοιμάμαι όρθια στο μαγαζί!!!! Επλίζω να μην με πήρε κανείς χαμπάρι και να έγινα ρόμπα!!! :)

Έτσι όμως όπως τα περιγράφεις.... μήπως δεν είναι κούραση και είναι εγκυμοσύνη;;;;;

ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ;;;

Θα τρελαθώ!!!!!! Αλλά ας μην παίρνουμε αέρα.... κάνε εσυ το τεστάκι σου κοπέλα μου σήμερα και εγώ την Δευτέρα!!!!!

Καλή επιτυχία!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινιω καλημερα! Κι εγω ειχα υπνηλια οταν ημουν εγκυος στη Λαμπρινη, εκτος απο την υπνηλια και την κουραση που λες δεν ειχα και γευση:huh: ολα μου φαινοταν ιδια στη γευση ξινα, γλυκα, αλατισμενα, αναλατα ολα ιδια. Εχεις κανενα τετοιο συμπτωμα? Και παλι σου ευχομαι να εισαι εγκυος. Φιλακια πολλα:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koiτσακια μου καλημερα!!σημερα απο το πρωι εχω ενα φοβερο πονο στη μεση:(

και χθες ολο το βραδυ κρατιομουν με το ζορι να μη κανω εμετο!!!ειχα τρομερη αναγουλα! λεω να κανω δευτερα ενα τεστακι αν δεν εχει ερθει!!;)

για να ειμαι και σιγουρη οτι εχω 5 μερες καθυστερηση.:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ... ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ Ε? ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΜΥΡΙΖΕΙ ΜΑΚΑΡΙ!!!!!!! ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΠΟΡΣΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ.. ΑΝΤΕ ΝΑ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΠΟΙΟ ΠΟΛΕΣ ΟΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ... ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΧΩΡΙΑΚΗ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ 100% ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΦΙΛΑΚΙΑ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα!!!!!!!!ακομα ΤΙΠΟΤΑ απο αιμα!και επρεπε να μου εχει ερθει 28/5!αν και εχω πονους περιοδους που και που μετα εξαφανιζονται και οταν νομιζω οτι μου εχει ερθει εχω υγρα!!!τι λετε?????εχω 4 μερες καθυστερηση.να το αφησω μεχρι Τεταρτη??και μετα να παω για εξεταση αιματος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου μαρινιω!

Τρέχα γλυκιά μου στο φαρμακείο να ακούσουμε και κανένα ευχάριστο σήμερα.. Κι εγώ περιμένω και θα πρέπει να περιμένω τουλαχιστον άλλες 2-3 μέρες και δεν αντέχω... Εσύ πως αντέχεις;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σημερα το μεσημερι μολις μου παρουσιαστηκε η κυρια περιοδος και μαλιστα ειχε το θρασος να με πονεσει κιολας!!!!!!!:(

κοριτσια εχω τετοια νευραααααααααα!!!!!!!!:angry:

τι να κανουμε???την ειδαμε παλι και αυτο το μηνα!μην την χασουμε!θα παθει τιποτα αν δεν μας επισκεφτει για 9 μηνες??????ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ!!!!!ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΑΣ ΑΓΑΠΑΕΙ???:unsure::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...