Μετάβαση σε περιεχόμενο

υπνηλια,κουραση,συχνοουρια!γιατι?


Recommended Posts

κοριτσακια μου γλυκα γεια σας!κοριτσια εδω και 3 μερες δε μπορω να κρατησω τα ματια μου ανοιχτα!!!!!!!!!!!!!!!!:ohmy: :silly:

τι εχω παθει???λετε να με υπνωτισαν??:lol: :lol:

δε ξερω!!! και χωρια που νιωθω λες και σκαβω ολη μερα!!!σε 3 μερες περιμενω περιοδο!ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ!!!!!!!!!??????????????:silly:

Α!ειναι και οι αναγουλες στη μεση!ΠΡΩΙΝΑ ΚΥΡΙΩΣ ΚΑΙ ΑΡΓΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 51
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μακαρι να εισαι εγκυουλα!!!Σιγουρα δεν τα προκαλει η περιοδος!!!Αλλα τι να πω!Στο ευχομαι να εχεις καλα αποτελεσματα οτι κι αν κανεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΙΩ μου δεν ξερω απο συμτωματα εγκυμοσυνης αλλα αποτι διαβαζω συμβαινουν πολυ συχνα και αυτα.............ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ...........:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΙΧΑ... Κ ΤΑ ΕΧΩ ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΗΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΦΙΛΑΚΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ τα είχα κυρίως το πρώτο τρίμηνο!! Πολύ υπνηλία και πολύ κόπωση!! Λες και ήμουν κάθε μέρα στα λατομεία κι έσκαβα!! Άστα! Κοιμόμουν 15 ώρες το 24ωρο!! Ευτυχώς μπορούσα!! :laugh:

Εύχομαι να είσαι έγκυος εφόσον το θέλεις!! Κάνε υπομονή 3 μερούλες αφού τότε περιμένεις.. και κάνε μια χοριακή, που είναι πιο αξιόπιστη από κάθε άλλη εξέταση! Εύχομαι τα καλύτερα αποτελέσματα! Καλή συνέχεια...και σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια!! Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ κοπελιες μου!!!!!!!!!!!:kiss: :woohoo:

παντως η υπνηλια συνεχιζεται!!

σημερα ειδα κατι σπυρακια στο δερμα μου!μαλλον αλλεργια!!!!! κανει να παρω τα χαπια που εχω?????:unsure: ειναι χαπια κορτιζονης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ θα έλεγα να ρωτησεις ή να κάνεις μια χοριακή πρώτα.Και γω έχω τραυματίσει τη μέση μου και περιμένω να αδιαθετήσω πρώτα.

Ρώτα καλύτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινιω καλημερα.

Περιμενε δυο μερουλες ακομα και μετα κανε χωριακη.

Οσο για τα χαπια καλυτερα μην ταπαρεις μεχρι να κανεις την εξεταση.

Ευχομαι συντομα να ανακοινωσεις τα ευχαριστα νεα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απλ να σου πω οτι καμια φορα και η ακμη ειναι ενδειξη εγκυμοσυνης...οχι χαπια κορτιζονης να μη παρεις ασχετα με την εγκυμοσυνη...καμια κρεμουλα δεν εχεις να βαλεις?

κανε μια χοριακη να μαθεις τι γινεται γιατι τα συμπτωματα μπορει να ειναι και κατι αλλο

σου ευχομαι να εισαι εγκυος...πολυ εγκυος!!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου ευχαριστω για τις απαντησεις!!!σε 2 μερες θα δουμε αν θα εχω και εγω καθυστερηση..αν και εχω αρχισει να εχω πονακια...:silly: :( :(

φιλακια κουκλες μου!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΠΡΙΝ ΠΑΡΕΙΣ ΧΑΠΙΑ ΚΛΠ.ΥΠΟΜΟΝΗ..ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ..

ΠΑΝΤΩΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΤΣΑ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΣΤΡΑΒΑ..ΜΗ ΔΙΝΕΙΣ ΤΟΣΗ ΒΑΣΗ ΣΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ..ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΔΙΩΚΩ ΚΑΙ ΗΤΑΝ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ.ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΡΘΕ..ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΒΛΕΠΩ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.

ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΩ ΑΛΛΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΔΕΙΞΗ.ΙΣΑ ΙΣΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΑΣ ΠΑΡΑΠΛΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΑΔΙΚΑ.ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΑΥΤΟ.ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΥΓΚΡΑΤΗΜΕΝΑ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑΤΙ Η ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΟΤΑΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΣΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ..

ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ ΥΠ ΟΨΗΝ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ

ΔΕ ΣΟΥ ΤΑ ΛΕΩ ΓΙΑ ΚΑΚΟ,ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΕΦΤΑΣΑ ΣΕ ΑΠΕΛΠΙΣΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΓΙΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΝ ΑΛΛΙΩΣ ΤΟ ΘΕΜΑ.ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΓΙΑΤΙ Η ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ.ΑΣΤΟ ΣΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ,ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ,ΜΗ ΜΕΤΡΑΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ ΣΕΞ.

ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια δεν μου ηρθε ακομα περιοδος!ηταν να ερθει σημερα...η κουραση και η υπνηλια συνεχιζονται!!!!!!!!!!λετε ???????????:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινιώ μάλλον ευχάριστα νέα μου μυρίζουν.. :silly:

Δεν παίρνεις ένα τεστάκι να το κάνεις? Τώρα θα δείξει σίγουρα.. άντε περιμένουμε με αγωνία νεότερα.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSAKIA MOY EYXARISTΩ ΠΟΛΥ!ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΚΥΚΛΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΙΑΣΤΩ...ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ!2 ΦΟΡΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΕΣ ΟΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ????ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑΙ...:(

ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κούκλα μου καλημέρα! Πολύ θετικό το ότι δεν έχεις αδιαθετήσει ακόμα. Έχεις σταθερό κύκλο γενικά; Αν ναι, τότε περίμενε 2-3 μέρες και κάνε τεστ. Αντέχεις μια ολόκληρη εβδομάδα; Αν αντέχεις, τί να πω...οκ. Εγώ δεν θα άντεχα ομολογώ!!!!

Καλά αποτελέσματα γλυκειά μου!!!! Περιμένουμε, ε;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΠΟΣΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΕΣ Η ΑΡΚΕΤΕΣ....ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΙΠΟΤΑ ΜΗΝ ΑΠΟΚΛΕΙΕΙΣ!ΕΓΩ ΠΧ ΕΚΑΝΑ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ ΚΥΗΣΗ,ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΕΙΧΑ 3 ΕΠΑΦΕΣ ΚΑΤΑ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ (ΕΙΧΑ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ 30 ΗΜΕΡΩΝ ΑΛΛΑ ΤΥΧΑΙΝΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΩΟΡΕΞΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ 10Η ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΗΝ 21Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ)ΚΑΙ ΠΑΡ'ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΕ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟΝ ΤΕΤΑΡΤΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΓΧΟΣ!!!ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ,ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ!ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΙΧΑ Κ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΩ ΕΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΘΕ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΝΤΙΔΡΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ!!!ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗ ΜΕΤΡΑΣ ΤΙΣ ΕΠΑΦΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΟΡΕΣ.ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ,ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟΥ ΑΡΚΕΙ...

ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΜΟΥ ΜΥΡΙΖΟΥΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΟΥΛΑ...ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ. ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΧΘΕΣ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΙΣΑ ΙΣΑ ΕΙΧΑ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΑΦΕΣ ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ 2 ΟΛΟ ΤΟ ΜΗΝΑ( ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΤΥΧΕΙ ΚΑΤΙ) ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΩΟΡΕΞΙΑΣ ΜΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΤΗΣ 6Η ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ 9Η ΕΝΩ ΕΓΩ ΕΧΩ ΓΟΝΙΜΗ ΜΕΡΑ ΤΗΝ 12 Η 13Η ΟΠΟΤΕ ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ. ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΙΣΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΑ ΑΚΝΕΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκια μου μπορει να ειμαι λιγο δυσπιστη με τα συμπτωματα γιατι εχω "καει" πολλες φορες,αλλα εδω υπαρχει καθυστερηση και αλλαζει το πραγμα!!κανε ενα τεστακι οποτε εσυ νιωθεις ετοιμη και απαντησε μας ΑΜΕΣΩΣ μολις βγει το αποτελεσμα!!!!!!!!!!!!!

φιλακια και ευχομαι 2 ροζ γραμουλες!!!!!!!

η ενα + αν κανεις clearblue,anyway!!!!!!!!!!!!

φιλακιααααααααααα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου κανε ενα τεστακι!καλο ειναι να μην περιμενεις τοσες μερες......γιατι αν εισαι εγκυος στερεις απο το σπορακι σου διαφορες βιταμινουλες.....;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λες εσύ δεν είχες πολλές επαφές κι είναι λίγες οι πιθανότητες εε;;..

Εγώ έχω μείνει δυο φορές έγκυος.. και τις δύο με μία (1) επαφή, 2-3 μέρες πριν την ωορρηξία.

Είπες τίποτα;;; :P :P Καμιά φορά, και μισή φορά αρκεί! :P :laugh:

Εύχομαι να'χεις παιδάκι στην κοιλίτσα σου!! Φιλάκια! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...