Μετάβαση σε περιεχόμενο

να περιμενω κι αλλο?


Recommended Posts

καλημερα φιλεναδιτσες μου.θελω την βοηθεια σας η μαλλον τη συμβουλη σας.λοιπον τελευταια περιοδος 23-4 με κυκλο απο 28-30,αλλα μερικες φορες μπορει να παει και 31(μεγαλυτερος ως τωρα) αλλα και καμια φορα στις 26-27 μερες,σημερα οποτε ειμαι στην 33η μερα.απο την παρασκευη εχω καθε πρωι αναγουλες,λιγο βεβαια σαν να πνιγομαι,το στηθος μου ειναι παρα πολυ πρησμενο,ποτε δεν εχει πρηστει τοσο.η μητρα η γενικα χαμηλα δεν ποναω καθολου ουτε νιωθω οτι θα μου ερθει,ξερετε τα γνωστα τσιμπηματακια.πριν απο 10 μερες περιπου εκει που καθομουν στον καναπε και πηγα να ανασηκωθω λιγο για να βολευτω ενιωσα στην δεξια οωθηκη η καπου εκει ενα αισθημα λες και εσκασε μπαλονακι,καταλαβαινετε?ουφ τα λεω λιγο μπερδεμενα η νομιζω?τελος παντων για να φτασω σε αυτο που με καιει,εχθες το απογευμα στεναχωρεθηκα και αγχωθηκα για κατι και οταν πηγα τουαλετα ειδα λιγο καφε,σαν καπακι να σας πω απο μπουκαλι.και λεω παει θα μου ερθει αλλα ρε κοριτσια τιποτα,τι να κανω?φοβαμαι να παρω τεσ γιατι στην ζωη μου μονο αρνητικα βλεπω και δεν θελω να απογοητευτω παλι.πειτε καμια συμβουλη....σας ευχαριστω που με ακουσατε η καλυτερα με διαβασατε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοπελα μου.Τα συμπτωματα περιοδου και εγκυμοσυνης ειναι ιδια δυστηχως.θα σου ελεγα να κανεις μια χοριακη για να δεις τι γινετε.Ευχομε να εχεις ενα πολυ καλο αποτελεσμα :) .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EVI KALIMERA KALI MOU.

LOIPON EGO EPEIDI MOU EXEI TYXI NA EXW K 4 MERES KA8YSTERISI K META NA EXEI ER8EI KANONIKA I AKATANOMASTI

8 ASOU PO AN 8ELEIS NA PERIMENEIS AKOMI 2 MEROULES

APO THN ALLH PALI AN DEN ADEXEIS THN ANAMONI KANE MIA XORIAKI DEN SOU LEO TEST FARMAKEIOU GIATI EKEI ISOS NA SOU VGALEI ARNITIKO ENA 8A EISAI EGYOS OPOTE EINAI KALITERA K PIO AKSIOPISTO NA KANEIS XORIAKI ALOSTE TA IDIA LEFTA 8 ADOSEIS ALLA 8A EXEIS SIGOURA APOTELESMATA

TORA OSON AFORA MI SOU TO OTI FOVASE TO ARNITIKO APOTELSEMA EGO 8A SOU PO OTI EINAI KALITERA NA KSEREIS PARA NA ELPIZEIS PERNODAS OI MERES KA8E MERA K PIO POLI K STO TELOS NA PERNEIS THN KRIADA OPOTE STI 8ESI SOU 8A EKANA XORIAKI FILAKIA KALI MOU K SOU EFXOMAI 8ETIKI XORIAKI AN K NOMIZO OTI MALON 8ETIKI 8A EINAI :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λέω να περιμένεις λίγο ακόμα. Μην έχεις άγχος κάποια στιγμή θα βγεί θετικό και δεν θα το πιστεύεις! Έτσι έγινει και στη δικιά μου περίπτωση Μεσα απ' την καρδιά μου να μην έρθει η ακατανόμαστη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EVI25,ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΑΚΡΗ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΤΙΠΟΤΑ.ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΜΗΝΑ ΚΑΤΙ ΠΟΝΟΥΣ

ΕΧΩ.ΕΓΩ ΜΕ ΚΥΚΛΟ 29-30μ.ΕΙΜΑΙ ΣΤΙΣ 35,ΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΤΟ ΤΕΣΤ ΙΣΩΣ ΜΗΝ ΔΕΙΞΕΙ.ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ.ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη καλημέρα!

Γενικά πιστεύω πως είναι προτιμότερο να γνωρίζουμε όσο πιο σύντομα γίνεται το αν είμαστε έγκυες ή όχι, γιατί σε περίπτωση που είμαστε κάνουμε όλα όσα πρέπει να κάνουμε ενώ αν δεν είμαστε, δεν καθυστερούμε την περίοδο με το άγχος μας και δεν τρελαινόμαστε από όλα τα "συμπτώματα" που φτιάχνει το μυαλό μας στην ιδέα και μόνο!

Γι'αυτό θα σου πρότεινα να πας για χοριακή τώρα κιόλας κι εύχομαι να μας πεις τα ευχάριστα το απόγευμα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω πολυ κοριτσια,μαλλον θα περιμενω γιατι αν κανω τεστ η χοριακη και ειναι αρνητικα θα εσω στην μαυρη καταθλιψη και δεν το θελω.αν εχω νεοτερα θα σας ενημερωσω.τα φιλια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΝΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ, ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ, ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ. ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.. ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας.δεν μου εχει ερθει ακομα η σιχαμενη και δε νομιζω οτι θα ερθει ποτε ξανα για τους επομενους μηνες...η μαμα μου μου λεει απο τοτε που περασαν οι γονιμες οτι ειμαι εγκυος και δεν την πιστευα αλλα μαλλον το ενστικτο της μανουλας δεν κανει λαθος.σας ειπα οτι ειχα μια σταμπα απο καφε μια φορα,τωρα εχω λιγα κιτρινοκαφε:blush: μονο οταν σκουπιζομαι και εκεινα μια στο τοσο και πολυυυυ αχνακαι ελαχιστα.αυτο τωρα ειμναι καλο???θα κανω ενα τεστ για να μαθω επιτελους.ααα κια να σας ρωτησω με το τσιγαρο τι γινετε?εγω καπνιζω κανονικα,λετε αν ειμαι μνα επηρεασει το μωρουλινι?αν ειμαι παντως θα ειμαι 4 εβδομαδων και 5 ημερων με βαση την τελευταια εριοδο.φιλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evi καλημέρα! Μακάρι να είσαι εγκυούλα, σου εύχομαι ολόψυχα το ένστικτο της μανούλας σου να μην κάνει λάθος. Αυτό με τα καφέ που γράφεις καλό μου ακούγεται, το έχω ακούσει και από άλλες κοπέλες που ήταν τελικά. Καλά αποτελέσματα!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοπελα μου!!!Δεν ξερω αλλα εγω νομιζω οτι εισαι σιγουρα!!Θα συμφωνησω με μαμα!!!Αυτο για το μπαλονακι που εσκασε που περιγραφεις μου το ειχε πει μια εγκυουλα φιλη μου οτι συμβαινει!Εγω δεν το ξερω αλλα εισαι η δευτερη που το λεει!!!Κανε ενα τεστ η μια χοριακη καλυτερα και θα δεις που εχει δικιο!!!Ευχομαι οτι καλυτεροοοοοο!!!!Φιλακια πολλα περιμενουμε νεα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχήν, πέτα το πακέτο στα σκουπίδια!!! :P

Μ'αρέσει που ρωτάς κιόλας αν επηρεάζει το μωρουλίνι... :unsure:

Και κατά δεύτερον, ελπίζω να'σαι ήδη καθ' οδόν για χοριακή! Καλά αποτελέσματα!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: αγαπες μου ειμαι εγκυος,ετσι τουλαχιστον λεει το τεστ.εβαλα ανακοινωση.τι να κανω τωρα να κλεισω ραντεβου σε γιατρο?για υπερυχο,για εξετασεις???:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΧΑΡΕΙ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ. ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΚΑΛΕ ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ. ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ????? ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΒΡΕ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΟΦΤΟ ΒΡΕ ΤΙ ΨΥΧΗ ΕΧΕΙ. ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...