Μετάβαση σε περιεχόμενο

27/05,ΤΕΤΑΡΤΗ,12.00μμ.


Recommended Posts

Anelia και από εμένα τις θερμότερες ευχές μου ! Να πάνε όλα καλά και πολύ πολύ σύντομα να γίνει στην κοιλίτσα σου το ΘΑΥΜΑ....

Καλή επιτυχία κοριτσάκι μου !

Περιμένουμε με αγωνία τα νέα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο καρδιας σου ευχομαι και γω καλη επιτυχια!!!!! και σε 15 μερες να μας πεις τα ευχαριστα!!! Απο ολες εμας εχεις τη θετικη σκεψη μας!!! Εσυ κοιταξε να εισαι ηρεμη και την ωρα που στα τοποθετουν να εχεις ομορφες εικονες στο μυαλο σου!!!!!! Θα περιμενουμε νεα σου!!! :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!! απο μενα μια ευχη, μια προσευχη, πολυ αγαπη κ παρα πολλα φιλια!!!!

να πανε ολα τελεια κ τα μωρουλακια-ι να εγκατασταθει για εννια μηνες στην φωλιτσα που του ετοιμασες με τοσο αγαπη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANNELIA μου γεια σου!!!Ευχομαι ο Θεος να ειναι μαζι σου και να γινει το θαυμα στην κοιλιτσα οσυ!!!Μακαρι να πανε ολα καλα!!!ΜΕ το καλο για αυριοοο!!!Ολες μου οι ευχες και η θετικη ενεργεια μαζι σου!!!Ανυπομονουμε για τα νεα σου!!!Φιλακια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσάκι μου σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά!!

Με το καλό να μάθεις ότι έχεις στην κοιλίτσα σου το μωράκι σου ή μάλλον τα μωράκια σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KOΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ OΛΕΣ ΣΑΣ.....ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!

GIOLANTA,STALLA,STEISI,HAPPY MOM,MIRLITSA,VOULA,ARISTINA KAI MILINA MOY ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ.

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ.......

ΣΑΣ ΦΙΛΩ!ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΝΕΛΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.ΜΕ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ!ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ,ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ.ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΥΓΚΡΙΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελα μου αυτη τη στιγμη που σου γραφω τα σπορακια ειναι στην κοιλιτσα σου...χαλαρωσε εχε θετικη σκεψη χαρα για τα σπορακια σου ωστε η φωλιτσα σου να τα ζεστανει και να μεινουν εκει!!!!Ευχομαι σε λιγες μερες να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!!!!

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhspera kai apo emena ..tora tha exeis eidi ta sporakia mesa sou ...sou euxomai mesa apo thn kardia mou pragmatika na sou pane ola teleia kai se 9 mhnes na exeis mia gemath agalia kai fisika ena spiti gemato apo eutixia kai ugeia kai fisika morakia.........Filia polla.....perimenoume nea sou...!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εύχομαι να πάνε όοοοοοολα καλά

και να έχεις γερό μωράκι στην αγκαλίτσα σου

σύντομα

όλα να πάνε καλά μέχρι τέλους Παναγίτσα μου

Σε φιλώ και περιμένουμε νέα σου!!!

Ο Θεούλης μαζί σου :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...