Μετάβαση σε περιεχόμενο

27/05,ΤΕΤΑΡΤΗ,12.00μμ.


Recommended Posts

:) ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΙΟΛΟΓΟ ΜΟΥ.ΤΕΤΑΡΤΗ, 12.00μμ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ.Η ΑΠΟΨΥΞΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΘΑ ΕΧΩ ΤΑ ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ.ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ!!!ΑΧ,ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΗΘΗΤΕ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.....:silly: :lol:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!

ELENA ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ.

DALLIA MOY ΚΑΛΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ,ΜΕ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ.

VENI KAI MΠΕΜΠΟΥΛΗ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΚΟΥΚΛΑΚΙΑ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΑΥΤΗ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΕΣ.

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!:)

Οι σκέψεις μας θα είναι μαζί σου και να σκέφτεσαι ότι όλα θα πάνε καλά.

Με ηρέμία και θετικές σκέψεις πήγα και εγώ πριν λίγο καιρό και τώρα περιμένω το μωράκι μου.

Δεν το περίμενα με την πρώτη και όμως έγινε!!!

Να σκέφτεσαι θετικά και θα περιμένουμε νέα σου.

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!:) ΜΑΚΑΡΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 9 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΕΝΑ,ΔΥΟ 'Η ΟΣΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΘΕΛΕΙΣ ΕΣΥ!!;):woohoo: ΚΑΙ ΝΑ ΝΑΙ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΑ!!:P ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!!:P ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyxomai na pane ola teleia kai se ligous

mhnes na kratas sta xeria sou ena ygeiestato

mwraki!! Se niwthw apolyta giati perisi tetoio

kairo hmoun egyos meta apo thn prwth mou

ekswswmatikh. Thetikh skepsh kai pisth thelei!

Filakia! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΕΙΑΦΕΡΟΝ ΣΑΣ.:)

:lol: RITARDI32 NA XΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΩ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΣΥΝΤΟΜΑ....

:lol: ΑNEZOYLA MOY ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ,ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ.

:lol: ΣΙΣΣΙΩ ΚΑΙ THOYLI ΜΟΥ,ΣΤΕΙΛΤΕ ΚΙ ΑΛΛΗ...ΚΙ ΑΛΛΗ...ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙΑ ΣΑΣ.

:lol: ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΕ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΕ.

:lol: VASOMITS ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ.

:lol: ΜΠΡΑΒΟ LΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΚΟΡΑΚΛΑ ΣΟΥ.

ΕΛΠΙΖΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΥΧΗ ΜΕ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΠΡΟΟΠΤΑ......:S

ΣΑΣ ΦΙΛΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννελια σου στελνω κι εγω ολη μου τη θετικη ενεργεια!Να πανε ολα καλα κοπελα μου!

Να εισαι χαλαρη,να φτιαχτεις να στολιστεις και με το καλο να δεις και τα θετικα αποτελεσματα λιγο καιρο μετα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννελια μου σου ευχομαι οτι καλυτερο,να πανε ολα καλα και η αγωνια σας να τελειωσει!ευχομαι συντομα να αποκτησεις το αγγελουδι σου και ολες οι κοπελες που το λαχταρανε!φιλια και καλυ επιτυχία!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννελια σου ευχομαι αυτη η ημερομηνια να χαραχτει στη ψυχη σου σαν την αρχη της πιο ομορφης περιοδο της ζωης σου!!!!!:)

καλη επιτυχια!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη επιτυχια ΑΝΝΕlΙΑ μου αν και ειμαι σιγουρη πως θα την εχεις γιατι το mammyland ειναι πολυ γουρλιδικο!!!εμεινα και εγω εγκυος αμεσως!!!!θα περιμενουμε νεα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ. ΣΕ ΝΙΩΘΩ ΑΠΟΛΥΤΑ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ...ΚΟΝΤΕΥΕΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Ο 7ΟΣ ΜΗΝΑΣ. ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ... ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ...ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννελια σου ευχομαι και εγω καλη επιτυχια .

Ευχομαι σε εννια μηνες να κρατας αγκαλια το

μωρακι σου..

Θετικη σκεψη και ολα θα πανε καλα..:)

:cheer::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ,ΜΕ ΕΧΕΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙ.

ΑΝΑSTACIA,BOURIJUE,MARAKI85 KAI OLIAX MOY KAΛΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΕ ΓΕΡΑ ΜΠΕΜΠΕ.

ΝΑSTAZIA KAI ANTHY MOY ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΛΑΒΕΤΕ ΑΠΛΟΧΕΡΑ.

ΑNGELAKI1 ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ.

GORGINA MOY ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ Η ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ.

ΜΠΡΑΒΟ KOYNOYPIDAKI MOY,ΛΙΓΟΣ ΚΑΙΡΟΣ ΕΜΕΙΝΕ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ.

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΕ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΕΜΒΡΥΑ.

ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ(ΠΡΙΝ 2 ΜΗΝΕΣ)ΒΑΛΑΜΕ 1 ΕΜΒΡΥΑΚΙ,ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΝΑ ΒΑΛΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΑΣΧΗΜΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ. ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΕΧΑΣΑ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ 22η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΡΙΣΚΑΡΩ.

ΤΩΡΑ ΝΑ ΔΩ,ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...