Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σπάσαν τα νερά ή ειναι η ιδεά μου;;;


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 124
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν το πιστεύω!! Τα καλύτερα χάνω...! Δημητρούλα το μόνο που ξέρω είναι οτι γεννάει στο Έλενα. Μήπως είχε αναφέρει κάτι στο θέμα που είχε ανοίξει; Για κοίτα και εκεί.

Με ένα πόνο εύχομαι! Αν και τώρα μπορεί να έχει γεννήσει το κορίτσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Moussa έγραψε:

Ton giatro ths ton kseroyme pws ton lene sto Elenas?8a parw ton giatro moy na dw an exei efhmeria shmera mhpws kai ma8w apo ekeinwn tpt gia thn nelly.Oyte eponymo kseroyme e?

Μουσσα μου καλησπερα!Το ελενα δεν εφημερευει σημερα. Εχεις θαρρος με τον γιατρο σου?Αν μπορεις να τον ρωτησεις ποιες γυναικες γυναικολογοι υπαρχουν στο Ελενα και αν ξερει αν συνεργαζονται με καποιο ιδιωτικο!Προσπαθουμε να την εντοπισουμε για να παμε να την δουμε!ειναι εξω ηδη δυο μελη και εχουν παρει σβαρνα ολα τα μαιευτηρια!Στο ελενα και στο Αλεξανδρας δεν ειναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ έγραψε:

Δημητρούλα το μόνο που ξέρω είναι οτι γεννάει στο Έλενα. Μήπως είχε αναφέρει κάτι στο θέμα που είχε ανοίξει; Για κοίτα και εκεί.

Το εκανα ηδη!Απλα γραφει οτι "μαλλον στο Ελενα". Οποτε υποθετω οτι η γιατρος τησ πρεπει να ειναι και σε καποιο ιδιωτικο διοτι το ελενα δεν εφημερευει σημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δηλαδή αν η γιατρός της είναι στο 'Ελενα' και σπάσουν τα νερά της σεν μπορεί να πάει εκεί?!?! 1η φορά το ακούω οτι τα μαιευτηρια εφημερεύουν! Μπες στο τσατ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λίγο κουφό... Παιδιά τα κορίτσια έχουν λιώσει μέσα στην ζέστη!! Τουλάχιστον να ξέραμε το επώνυμο του πατέρα! Θα βοηθούσε πολύ! Αλλά η μπουμπού της Νέλλυς μας βιάστηκε να γεννηθεί απ'ότι φαίνεται!! :P

Με το καλό να ευχηθούμε έστω κι από δω και μ'έναν πόνο! Καλή επιτυχία κοπέλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νελλη μου με το καλο σου ευχομαι αγαπη μου,αν και ηδη μπορει ναχεις γεννησει,μιας και η μπεμπα σου ειναι βιαστικη:laugh:

Τα κοριτσια βγηκαν και σε ψαχνουν για να ειναι κοντα σου αυτες τις τοσο τρυφερες στιγμες!!!!Η αγαπη ολων μας και οι ευχες μας ειναι μαζι σου κοριτσι μου!!!!Περιμενουμε τα ευχαριστα νεα σου!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που'ναι η Νέλλυ οεο;;; :unsure:

Μόνο στη Νικολούλη δεν πήγαμε για να σε βρούμε, κοντέψαμε όμως! :P

Δεν πειράζει, χαλάλι σας, μόνο το παιδάκι σου κι εσύ να'σαστε καλά..

Ελπίζω ν'ακούσουμε σύντομα νέα σας!

Φιλάκια πολλά! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου πηγα στο Ελενας με την μικρη και τον αντρα μου ξεσηκωσα και τον γιατρο μου αλλα δεν βρεθηκε τπτ :( .Αν ξεραμε το επωνυμο :( .Ελπιζω οι αλλεσ κοπελες να εχουν καλυτερη τυχη απο μενα και να την βρουν.Κριμα ειναι το κοριτσακι μας και ο αντρας της να ειναι μονοι τους.αι στο καλο συγκηνη8ηκα :( .Μακαρι να εχει την μπουμπου της αγκαλιτσα τωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα ερθω να συμφωνησω με την crazy φιλη!!!!! ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΒΡΕ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΜΑΣ????????

τα ποδια μου δεν μπορω να τα πατησω,αχ τι περπατησαμε σημερα παναγιτσα μου!!!!ολα τα νοσοκομεια γυρισαμε!!!μολις μπηκα σπιτι και εγω... να ειναι καλα η μικρη και δεν με νοιαζει που δεν την βρηκαμε.....μακαρι να το ενοιωσε οτι μπορει να την ψαχναμε... νελλακι μακαρι να ειναι ολα οκ και χαλαλι σου ολα.. ηθελα να σε δω να σε κανω αγκαλιτσα να σου πω καλη επιτυχια στη γεννα,να περιμενουμε απ'εξω...αλλα δεν τα καταφεραμε.....απο τις 2.30 το μεσημερι μεχρι τις 7 παρα σε ψαχναμε...

αχ κοριτσια μου να ειναι καλα η νελλυ και η μπουμπου....και τι στον κοσμο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έλα μωρε καλά περάσαμε!!Εγώ βέβαια ήρθα μετά στον καφέ κιουρία!! χιχιχι Θα βρεθεί και η αγνοούμενη. Όλα καλά θα είναι!

Κρίμα βρε Μούσσα που δεν είχαμε το τηλ σου. Θα γνωριζόμασταν και θα τα λέγαμε και απο κοντά!

Γεια σου Νέλλυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια όποια μάθει οτιδήποτε για το κορίτσι να μας ενημερώσει.

Φαντάζομαι ότιτώρα θα έχει αγκαλίτσα την κορούλα της και θα έχει ξεχάσει όλες τις στεναχώριες της.

Οποια μάθει πρώτη να μας πει!

Περιμένουμε με αγωνία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Μούσα, δεν συντονιστήκαμε! :(

Κορίτσια, στα μαιευτήρια που πήγαμε δεν ήταν. Κι οφείλω να πω ευχαριστώ στους ανθρώπους που μας βοήθησαν στο ψάξιμο, προϊσταμένες, νοσηλευτές, ό,τι ήταν ο καθένας τελοσπάντων... με τόσες λίγες πληροφορίες που είχαμε...

Πάντως στο Έλενας σίγουρα δεν ήταν, θα την είχαμε βρει! Αποτελεί μυστήριο το που είναι η Νέλλυ... Εκτός κι αν ήταν λάθος ο συναγερμός και τελικά δεν είχαν σπάσει τα νερά...

Ευχαριστούμε και τον Χρήστο της Ντάντης (Μικρουλαχρήστος)! Τον αφήσαμε να περιμένει μπάστακας στο Έλενας, μπας και σκάσει μύτη η Νέλλυ και με την Ντάντη τρέχαμε στα γειτονικά Αλεξάνδρας και Αρεταίειο (τζίφος κι εκεί). Μετά μας πήγε και στο Μητέρα.. τίποτα κι εκεί.. αν κι έχω μια μικρή επιφύλαξη.. λίγο ξινούτσικη ήταν η κοπελιά στις πληροφορίες.. λέτε να μην ήθελε να δώσει στοιχεία;;; :unsure: δε φαντάζομαι...

Όπως και να'χει, ευχαριστούμε Χρήστο!! :)

Ντάντηηηηηηη... τυχερούλα!!! Να τον προσέχεις σαν τα μάτια σου!!! ;):P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Moussa έγραψε:

Σισσιω σου στελνω το κινητο μου σε πμ

αχ βρε Μουσσα μου τα κοριτσια ηταν εκει γυρω!:P Εγω απο το σπιτι ημουν σε αναμμένα κάρβουνα!Να ειναι καλα το κοριτσι και να εχει-ειχε ευκολη γέννα!Μπραβο στα κοριτσια που εψαχναν! Εγω δεν κατάφερα να παω να τις συναντήσω.Ρουλακι μη λες το όνομα Νικολουλη!:P Τωρα κατάλαβα τι περνάει!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κοριτσια μονο καλα να ειναι η κοπελα και γερο παιδακι να εχει ερ8ει στον κοσμο και δεν πειραζει χαλαλι το τρεξιμο.Εδω μου επιτρεπετε να ευχαριστησω τον γιατρο μου που στην κυριολεξια σκοτω8ηκε να ερ8ει στο ελενας.Ο καημενος τα παρατησε ολα να ειναι καλα το παλικαρι.Νελλη οταν ερ8εισ με το καλο σπιτι σου κοπελα μου απλα γραψε μας 2 λογακια μονο οτι ειστε καλα τπτ αλλο αυτο μας αρκει.Το κινητο το εχει η σισσιω κοριτσια οποια 8ελει το περνει και φυσικα για καφε οπως και να εχει.Ουφ στεναχωρε8ηκα που δεν την βρηκαμε.Μονο ενα να της ζηση το μωρακι η8ελα να της πω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε τρελοκομεια χωρις να ξερετε επωνυμο και ονομα γιατι το νελλυ μπορει να ειναι υποκοριστικο που τρεχατε σαν τις τρελλες φυσικο ηταν να μην την βρειτε!! σας φανταζομαι πανω κατω, μακαρι να εχει γεννησει η κοπελα και ολα να ειναι καλα και χαλαλι της ολα. φιλουρες στις τρελλες του μαμμυ!!!!!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριάντα μου, δε λέγαμε απλά "έχετε καμιά Νέλλυ;;;".

Τους δίναμε όλη την περιγραφή: 20 χρονών, ΠΗΤ τότε, νερά σπασμένα κλπ κλπ.

Και κοιτούσαν την ημερομηνία γέννησης κλπ, καμία δεν ταίριαζε στην περιγραφή. Είμαστε τρελές (κι εγώ το δηλώνω κιόλας, δεν κρύβομαι! :P) αλλά το παλέψαμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο βρε κοριτσια που χωρις ονομα και επιθετο τρεξατε για την Νελλυ.

Ευχομαι να γεννησε ευκολα και να κραταει τωρα το αγγελουδι της........:) :laugh: :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο χρηστος λεει δεν εκανε τιποτα σημαντικο, ολοι ημαστε ανθρωποι και πρεπει να βοηθαμε..:)

καλε κοριτσια δεν μπορω να ησυχασω μακαρι το κοριτσι να ειναι καλα,,,ανησυχω...να εχει βαλει η παnαγια το χερι της και να ειναι καλα..

και εγω απο μερους μου ευχ;αριστω τον κοσμο που συναντησαμε σημερα και μας βοηθησαν!!!!!!!!! ρουλακι συμφωνω για την ξινη στο Μητερα!!!! κατι δεν μου πηγε και εμενα καλα.....φαινοταν οτι ουτε καν στο κομπιουτερ εψαχνε....

σισσιω τρελοκομειο εισαι σουπερ!!!!!!!!!!!! χαρηκαμε πολυ και εγω και ο χρηστος που σε γνωρισαμε!!!!!!!!!!!!!!! και να κανουμε παρεουλα τωρα που γνωριστηκαμε!!!!!!!!! κηνιτο στειλε να σου κανω αναπαντητη!!!!!! :)

ρουλακι ο χρηστος σε συμπαθησε πολυ!!!! εισαι η θεια ρουλα!!!!!!!!!!!!!!!!!! χιχιχιχιιχιχι :)

βρε μουσα μου τι εγινε πως χαθηκαμε?????????? θα μου πεις...εδω δεν βρηκαμε την νελλυ,την ψαχναμε σε τοσα μερη..........ουφ ειμαι σκασμενη.......ενοιωσα μια απογοητευση οταν ειπαμε οτι δεν μπορουμε να κανουμε κατι αλλο.........

δημητρουλα σε ευχαριστουμε πολυ για την βοηθεια με τα τηλεφωνα και ολα!!!!! εισαι φατσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα κοριτσια πηγα και διαβασα την ιστορια της νελλυς, μπραβο και σε αυτην και στον αντρουλη της!!! Να σας πω μηπως να οργανωνομασταν να μαζευαμε λεφτα να της αγοραζαμε κατι για το μωρο, γιατι πιστευω καποια πραγματα μπορει να τα χρειαζεται και να μην εχει προλαβει να παρει κατι!! μια ιδεα ριχνω δεν ξερω τι λετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...