Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ. ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΞΥΡΙΣΑ ΤΟ ΜΠΙΚΙΝΙ. ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΛΙΓΟ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ ΓΙΑΤΙ ΛΟΓΩ ΚΟΙΛΙΑΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΛΗ ΟΡΑΤΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΜΕ ΚΑΘΡΕΦΤΑΚΙ. Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΤΑΚΟΠΗΚΑ. ΠΑΝΤΑ ΚΟΒΟΜΑΙ... ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΠΙΠΙ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΒΡΑΚΑΚΙ ΜΟΥ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΑΙΜΑΤΑΚΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΨΙΜΟ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΟΛΠΟΣ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΣΤΑΜΠΑ. ΣΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΕΝΩΣ ΔΙΕΥΡΟΥ ΑΣ ΠΟΥΜΕ. ΗΤΑΝ ΛΕΣ ΚΙ ΕΧΕΙ ΑΝΑΚΑΤΕΥΤΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΜΕ ΥΓΡΑ ΚΙ ΕΧΕΙ ΑΠΛΩΣΕΙ... ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ!:blush: ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΛΠΟ Η ΑΠΟ ΤΟ ΞΥΡΙΣΜΑ. ΟΤΑΝ ΣΚΟΥΠΙΖΟΜΑΙ ΒΓΑΖΩ ΛΙΙΙΙΓΟ ΡΟΖ ΑΛΛΑ ΚΙ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΗΓΟΥΛΑ. ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΑ ΥΓΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΗΤΑΝ ΚΑΘΑΡΑ. ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΤΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ? ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΙΜΑ? ΑΝ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΟΝΑΓΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ? ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΝΑΛΑΚΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΣΥΝΕΧΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ... ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ. ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΕΧΩ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ, ΑΛΛΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΕ ΑΝΑΜΜΕΝΑ ΚΑΡΒΟΥΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΑΡΑΚΙ. ΚΙ ΕΓΩΕΤΣΙ ΛΕΩ. ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΜΠΤΩΣΗ? ΑΛΛΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ... Ο ΔΙΑΟΛΟΣ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΔΑΡΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΓΩ ΕΠΑΘΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!ΜΕ ΞΟΥΡΙΣΕ Ο ΑΝΤΡΑΕ ΜΟΥ ΚΑΘΟΤΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΤΥΦΛΑ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΧΑ ΑΙΜΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΟΥ ΣΛΙΠΑΚΙΟΥ!!!ΓΙΑ ΚΑΝΩ ΔΙΩΡΟ ΕΙΧΑ ΡΟΖ!!!ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΤΙΠΟΤΑ!!!1ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΞΥΡΙΣΜΑ!!!ΟΠΟΤΕ ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΩΡΕΣ!!ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάλλον απο το ξυρισμα θα είναι ... αλλα εγω θα σου ελεγα να παρεις τηλ. τον γιατρο σου ... δεν χρειαζονται ντροπες σ'αυτα τα πραγματα μην το αφηνεις και καθεσαι στα καρβουνα το ΣΚ . Και φυσικα δεν χρειαζεται να αγχώνεσαι αλλα καλο ειναι να παρεις τηλ. για να ησυχασεις .

Και να σου πω ... ο αντρας σου δεν μπορει να σε βοηθήσει στο ξυρισμα ? Αντε βάλτου να κανει καμια δουλεια ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα πολυ καλο !!!!!!ελα ντε!!εμενα ο δικός μου το πηρε και πατριωτικα την ειδε καλλιτεχνης!!!τι να κανουμε αφου τωρα δεν βλεπουμε τι γινεται εκει.. κατω!!!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera gastroula mou pisteyw pos einai apo to xirisma.min agxonesai kai mou stenaxwriesai.kalo tha itan na pareis ton giatro sou na ton rotiseis na sou figei kai to agxos.min ton ntrepesai giatros einai pistepse me exei akousei kai xeirotera.filia polla.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΑΛΛΑ ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ....ΤΣΑ ΛΕΦΤΑ ΜΑΣ ΠΕΡΝΟΥΝ ΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ...ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΕΝΟΧΛΟΥΜΕ Κ ΛΙΓΟ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΗΡΕΜΗΣΑ ΑΡΚΕΤΑ. ΔΝ ΕΙΔΑ ΤΩΡΑ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΤΣΑΜΠΑ ΑΓΧΩΘΗΚΑ. Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΞΥΡΙΣΕΙ???? ΘΕΟΣ ΦΥΛΑΞΕΙ! ΕΔΩ ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΔΕΝ ΞΥΡΙΖΕΙ!! ΧΑΧΑΧΑΧ. ΤΩΡΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΤΟΝ ΨΗΝΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαν ιατρος και συζυγος γυναικολογου θα σου πω ακομη και για το πιο ασημαντο πραγμα πρεπει να το αναφερουμε στον ιατρο εστω με ενα τηλ για να ειναι ενημερος κατι που για εσενα μπορει να ειναι ασημαντο για εκεινο σημαινει πολλα.αν δεν μπορεσεις να τον βρεις πηγαινε σε ενα εφημερευον νοσοκομειο ωστε να παρει τελος η αγωνια σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΞΥΡΙΣΜΑ ΕΙΝΑΙ!ΑΛΛΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΑΓΧΩΝΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΞΥΡΙΣΜΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΝΑΚΙΑ...ΤΙ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΤΟ ΞΥΡΙΣΜΑ?ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΕ ΜΙΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΟ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΕ ΜΕΡΙΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΕΤΟΙΜΗ ΓΙΑ ΠΑΝ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ.ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ Η ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα Αννούλα μου μια από τα ίδια! Όταν θέλω να ξυριστώ κάνω το ζογκλέρ!!! Παίρνω καθρεφτάκια και τέτοια.. Είπα μπας και με ξυρίσει ο άντρας μου, φοβάται κιόλας λίγο! Θα δείξει!!

Όσο για το αίμα, νομίζω πως είναι από το ξύρισμα, όπως και αυτό που είπε πολύ πιθανόν να ανακατεύτηκε με τα υγρά ! Αν ήταν κάτι άλλο θα είχες κι άλλα συμπτώματα! Μην ανησυχείς! Βέβαια αν δεις κι επιμένει ... τότε πάρε το γιατρό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΚΑΝΩ ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗ ΣΕ ΑΙΣΘΗΤΙΚΟ ΟΠΩΣ ΠΟΝΟΥΣΕ ΠΡΙΝ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΩΡα ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΡΑΤΑΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΝΕΙ Η ΓΡΑΤΣΟΥΝΑΕΙ ΚΑΙ ΓΛΥΤΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΞΥΡΙΣΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΕΜΕΙΟ ΑΝ ΕΙΑΝΙ ΠΡΟΣΦΑΤΟ ΔΗΛ 10 ΜΕ 15 ΗΜΕΡΩΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...