Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!!!!!


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ.ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ,ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟ ΩΡΑ ΣΕ ΩΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΡΑ ΣΕ ΜΕΡΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ,ΑΛΛΑ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΜΟΥ ΔΕ ΛΕΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ....

ΕΧΩ ΒΑΡΙΝΕΙ ΠΟΛΥ,ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΑΓΚΑΛΙΑ,ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ 9 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ...ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ,ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΧΩΝΕΨΕΙΣ,ΘΕΛΩ ΔΕ ΘΕΛΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ ΤΟ ΘΕΟ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΟ ΚΑΙ ΓΕΡΟ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ , ΑΛΛΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ,ΟΣΟ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Η ΑΓΩΝΙΑ,Η ΑΝΥΠΟΜΟΝΙΣΙΑ,ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ...ΦΟΒΑΜΑΙ,ΝΑΙ ,ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ,ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ,ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ,ΠΟΣΟΣ ΘΑ ΠΟΝΑΩ,ΓΙΑ ΠΟΣΕΣ ΩΡΕΣ...ΔΙΑΒΑΖΩ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΓΕΝΝΗΣΑΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ..ΑΛΛΕΣ ΓΕΝΝΗΣΑΝ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ,ΑΛΛΕΣ ΑΜΕΣΩΣ,ΑΛΛΕΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΑΝ ΠΟΛΥ,ΟΠΩΣ Η FRANITA ΜΑΣ...ΟΜΩΣ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ...ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΖΗΣΩ?ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ,Η ΜΕΛΛΟΥΣΑ????

ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΛΟΓΩ ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ ΣΕ ΝΗΣΙ ΑΡΓΟΣΑΡΟΝΗΚΟΥ ΕΥΤΥΧΩΣ...

ΟΥΦ...ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΤ...ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΠΩ...

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΝ ΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΔΕ ΣΥΖΗΤΑΕΙ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΠΡΟΚΛΗΣΗΣ...

ΟΥΤΕ ΓΙΑΤΡΟΣ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ ΝΑ ΗΤΑΝ...ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΕ ΒΑΛΕΙ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΘΕΛΗΣΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΠ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟ ΤΟ ΜΩΡΟΥΛΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ boymamma τί γλυκό το post σου!! Πολύ πολύ σύντομα θα σου κάνει την έκπληξη το αγγελούδι σου και με ένα "τσουπ" θα βρεθεί στην αγκαλιά σου. Είμαι σίγουρη πως θα γίνεις μία υπέροχη μανούλα γι' αυτό το πολύτιμο πλασματάκι που κάνει βόλτες στην κοιλίτσα σου. Με το καλό! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσι μου είναι απόλυτη δικαιολογημένη η αγωνία σου!Μη στεναχωριέσαι όλα καλά θα πάνε και σε λίγο καιρό θα πάρεις αγκαλίτσα το μικρό θαυματάκι σου!Λίγη ακόμη υπομονή που ναι ξέρω είναι δύσκολο να κάνεις τώρα στο τέλος αλλά και τί αλλο να κάνεις?Λίγες βόλτες με τα πόδια δεν ξέρω βέβαια αν μπορείς αλλά βοηθάνε..Πολλά φιλα΄κια και σκέψου ότι η ωραιότερη στιγμ΄ή στη ζωή σου πλησιάζει...:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ!!

ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΑΛΛΑ ΝΙΩΘΩ ΠΙΕΣΗ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΙΣΑΩΡΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΣΤΑΜΑΤΑΩ...

ΤΡΕΙΣ ΤΕΣΣΕΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΠΟΝΑΩ ΚΑΙ ΔΕ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΒΡΑΔΥ...ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΡΑΒΑΩ ΓΟΛΓΟΘΑ ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΓΙΑ ΤΣΙΣΑΚΙΑ....

ΑΠ ΤΗ ΜΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΒΟΛΕΥΟΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΜΟΥΔΙΑΖΕΙ ΤΟ ΠΟΔΙ,ΓΥΡΝΑΩ ΑΠ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΙΑ ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΜΟΥΔΙΑΣΜΕΝΟ ΠΟΔΙ,ΕΧΟΥΝ ΠΡΗΣΤΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΠΟΝΑΝΕ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ...ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΑΝ ΠΑΩ ΝΑ ΠΙΑΣΩ ΚΑΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ,ΜΟΥΔΙΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΣΕΙ ΟΤΙ ΚΡΑΤΑΩ...ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ...

ΛΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΝΑ ΚΟΥΣΟΥΡΙ ΜΕΤΑ? ΧΙΧΙ..

ΟΥΦ...ΤΙ ΤΡΑΒΑΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΑΔΕΣ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΤΣΙ ΕΝΙΩΘΑ Κ ΕΓΩ ΠΡΙΝ 10 ΜΗΝΕΣ...ΕΙΧΑ ΓΙΝΕΙ ΒΑΡΕΛΑΚΙ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ Κ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΜΕΓΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΛΟ ΒΑΡΟΣ.....(3800) ΧΑΧΑΧΑΧΑ! ΑΣΕ ΠΟΥ ΗΤΑΝ Κ ΤΕΛΟΣ ΙΟΥΛΙΟΥ ΜΕ ΤΗ ΖΕΣΤΗ ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ !!!

Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΕΝΑΤΟ Κ ΕΤΣΙ ΠΗΓΑ Κ ΕΓΩ ΓΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ....

ΚΑΝΕ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΚΟΜΑ.....ΤΙ ΣΟΥ ΛΕΩ ΤΩΡΑ Ε ???

ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΜΕΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki mou kalimera:) Molis diavasa to minima sou emeina afvnh pragmatika!!!! Molis gyrisa apo ton giatro mou kai enio8a akribos ma akribos opos esy kai skeftomoun na mpo na grapso ton pono mou sto mammy!!!! Na hkseres poso se katalabainw kai se nio8o!!! Apo tin perigrafh sou katalaba oti eimaste akribos sthn idia katastash!!! Dianio thn 39 ebdomada me ola ayta ta simptomata kai tis diskolies pou aneferes prohgoumenos kai kserw oti einai akoma perisotera!!! Gia na allakso pleyro sto krebbati to skeftomai kana pentalepto...ase pou boggaw san gelada!!!

O giatros me eksetase simera katw... kai mou eipe oti apo oti blepei 8a fame olo ton maio!!! DEn antexw re koritsia... diskoleytika toso na apoktiso ayto to moraki kai i anipomonisia mou einai megalh!! Thelo kai gw epitelous na dw thn fatsoula tou...na tou dwsw thn pio tryferh mou agkalitsa...na to myriso thn myrouditsa tou..na to filiso!!!!

Lene ton efaga ton gaidaro kai emeine h oura...mono pou ayth h oura gamoto mou nio8o oti anhkei se kanena deinosayro kai einai terastia!! Den trwgete me tipota!

Ase pou pira hdh 18 kila kai to moraki einai gyro sta 3500twra! E poso 8a ftasoume pia!!

Sygnomi pou egrapsa polla alla nio8o toso piesmenh ayth thn stigmh pou mporo na grafo kamia wra:)

ASe pou agxo8ika tou kerata giati o giatros mou leei 8a leipsei se ena sinedrio apo deytera kai isos prepei na me ksegennhsei allos!! DE THELO OUTE NA TO SKEFTOMAI!!! OUFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFf:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ AERIKO32 ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ...ΟΝΤΩΣ ΠΟΙΑ ΟΥΡΑ ΚΑΙ ΑΗΔΙΕΣ......

ΚΑΙ ΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΦΤΑΝΕ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΞΕΓΕΝΝΗΣΕΙ ΑΛΛΟΣ...ΑΝ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ....

ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΚ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ!!!!

ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠ ΤΗ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ....

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΟΣΟ ΠΙΟ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΟΣΟ ΠΙΟ ΑΝΩΔΥΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΣΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ...ΚΟΥΡΑΓΙΟ.......ΑΧΧΧΧΧ.....

Υ.Γ. ΤΟ ΒΟΓΓΙΤΟ ΤΗΣ ΓΕΛΑΔΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΗΘΕΣ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ,ΑΣΕ ΠΟΥ ΡΟΥΘΟΥΝΙΖΩ ΚΑΙ ΣΑ ΓΟΥΡΟΥΝΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ...ΑΛΛΟ ΑΥΤΟ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕΙ.... ΟΙΝΚ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax re koritsaki me ekanes kai gelasa me to oink!:lol: na eisai kala kai eyxomai grhgora kai se sena:P Makari na piasei h eyxoula sou kai gia tis dyo mas...oso gia ton giatro makari na ton prolabo prin fygei...megalo agxos ayto...ase sto tsak eimai na me paroune ta zoumia! Les na exoune gennh8lia ta mikrakia mas thn idia mera?;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακριβώς στη μέρα και εβδομάδα που είσαι εσύ γέννησα και εγώ.

37 εβδομάδες + 4 ημέρες.

Και εγώ έτσι έλεγα...

"άντε να γεννήσω"

"πως βάρυνα έτσι"

και τώρα αναπολώ τις ημέρες που ήμουν έγκυος και χαϊδευα την κοιλιά μου...

Σου εύχομαι να ζήσεις έναν φυσιολογικότατο τοκετό!

Με έναν πόνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΜΑΚΑΡΙ...ΓΙΑ ΣΚΕΨΟΥ ΤΩΡΑ ΝΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΑΓΚΑΛΙΑ!!!!

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΣΕ ΣΚΕΦΤΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΛΑΩ(ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΝΝΟΙΑ!)

ΜΙΑ ΦΟΡΑ,ΔΕ ΘΑ ΤΑ ΧΩΝΕΨΟΥΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΜΑΣ...

ΑΛΛΑ ΜΗ ΠΙΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΖΕΣΤΕΣ....

Κ ΕΓΩ 18 ΚΙΛΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΗΤΑΝ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ 3300...ΑΣΕ,ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΟΙΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ....

ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑΣΜΑ ΠΟΛΥ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ...ΜΕΧΡΙ ΕΓΩ ΞΥΠΝΗΣΑ ΑΠ ΤΟ ΘΟΡΥΒΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ...

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ,ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΡΟΧΑΛΙΖΕΣ ΛΙΓΑΚΙ ΑΠΟΨΕ...

ΤΙ ΛΙΓΑΚΙ... ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕ ΞΕΡΩ...ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ Ο ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ....

ΟΥΦ...

ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΣΕ ΒΑΖΕΙ ΓΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ?ΑΦΟΥ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΗΔΗ ΣΤΙΣ 39 ΒΔΟΜΑΔΕΣ...

ΕΜΕΝΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΦΩΝΑΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΕΕΙ ΝΩΡΙΣ ΚΑ ΙΔΕ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΠΡΟΩΡΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ...

ΟΥΦ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΟΥΦ...!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω κορίτσια έτσι είναι?

Και εγώ είμαι μόνο στην αρχή και ήδη ανυπομονώ για το πότε θα γεννήσω?

Διάβασα την ανυπομονησία σας και έλεγα ότι μιλάω και εγώ ότι θέλω να τελιώνω να έχω το μωράκι μου και τώρα κατάλαβα πόσο δρόμο έχω ακόμα μπροστά μου.

Με το καλό τα μωράκια σας και να μας ενημερώσετε όταν έρθει εκείνη η ώρα.

Φιλιά και στα δικά μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΕΖΟΥΛΑ ΔΕ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ....ΑΦΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ ΑΠ ΤΟ ΣΕΠΤΕΒΡΗ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ,ΚΟΝΤΕΥΕΙ ΙΟΥΝΙΟΣ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ....

ΑΠ ΤΗ ΜΙΑ ΛΕΩ ΠΩΤΕ ΠΕΡΑΣΕ ΤΟΣΟΣ ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΑΠ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΒΟΥΝΟ...

ΕΙΔΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟΝ 8ο ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΒΑΡΑΙΝΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ,ΔΕ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.....

ΘΑ ΤΟ ΒΙΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΥΝΗΘΕΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ....

ΟΥΦ ΚΑΙ ΞΑΝΑΜΑΤΑ ΟΥΦ....ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κι εγω ανυπομωνω να κρατησω τον μπεμπουλη μου αγκαλιτσα και ήδη εδω και δυο βδομαδες λεω : αντε τελειωνουμε, αντε η ουρά εμεινε . Αλλα ρε κοριτσια ο γαιδαρος ηταν ευκολοφαγωτος :P αλλα αυτή η ουρά ειναι αγκαθωτη:blink: ...Υπομονη καντε υπομονη κι ουρανος θα γινει πιο γαλανος!!!;)

Δεν λετε καλα που δεν θα προλαβετε πολλές ζεστες ? Τι να πουν κι αυτες ερμες οι μανουλες που γεννησαν κατακαλόκαιρο με καυσωνα ?:blink:

ΟΥΦ ΥΠΟΜΟΝΗ κοριτσια !!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

boymamma kai gw tha se skefto le... ante na ta leme ka8imerina na doume pia tha eksafanistei proth apo to mammy gia liges meres:P Twra me piasane ta gelia skeftomai ton dismoiro ton antra sou:P Eygenestatos einai pantos demporeis na peis... Egw ka8e fora pou einai na allakso pleyro ton grampono ton kaimeno apo to mpratso kai ton sproxnw na parw fora.Eytyxos pou koimate baria kai de ksypnaeu eykola:) xexexe

Anezoula mou poso minon eisai kali mou?

to agoraki mou se ayto me thn zesti exeis apolyto dikio... edw 2-3 meres anebike kapos h thermokrasia kai ta epeksa... eytyxos aytes tis meres exei drosoula:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Boymama σου εύχομαι με το καλό και μ'έναν πόνο!! Πλησιάζει η ώρα σου!! Μην στενοχωριέσαι! Όλα καλά θα πάνε!! Σκέψου εμάς που έχουμε ακόμα 2 μήνες... Κι έβλεπα ένα όνειρο σήμερα... Δεν ήθελα να ξυπνήσω βρε κορίτσια!! Έβλεπα το βλαστάρι μου!! Ότι το άλλαζα και το θήλαζα!! Τέλειο!! Κι ήταν ένα όμορφο μωρό και πολύ ήσυχο!! Ααααααχχχ!! Πότε θα έρθει η ώρα η δική μου... να τον γεννήσω τον πασά μου;; Έχω πάθει τρελό έρωτα!! Τρελή καψούρα σας λέω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aeriko32 ΟΝΤΩΣ ΕΥΓΕΝΕΣΤΑΤΟΣ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ!!!!

Κ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΠΑΤΗΚΩΝΩ,ΤΟΝ ΤΡΑΒΑΩ ΚΛΠ ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΞΥΠΝΑΕΙ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ Η ΝΑ "ΣΤΡΙΨΩ"...

ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΝΥΧΤΕΣ....

ΠΑΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΓΛΥΚΟ ΦΡΑΟΥΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ....

ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΚΑΤΙ ΦΡΑΟΥΛΕΣ....ΤΕΡΑΣΤΕΙΕΣ ΚΑΙ ΜΥΡΩΔΑΤΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟ ΓΛΥΚΑ.....ΑΧΧΧΧ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΘΑ ΚΑΝΩ ΛΙΚΕΡ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΨΩ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον εγω δεν προλαβα να σκεφτω ετσι.....μιας και ο μικρος βιαζοτανε και γεννησα την 37 και 3 μερες......ομως τωρα που ειμαι ξανα εγκυος πραγματικα δεν σκεφτομαι ποτε θα γεννησω βεβαια εχω πολλους μηνες ακομα αλλα πιστευω πως θα αναπολησεις τις μερες ξενιασιας και ηρεμιας....εμενα μου ελειπαν παρα πολυ.....χωρις βεβαια να θελω να πω οτι δεν μου αρεσε που ειχα τον γιοκα μου..ισα ισα.....αλλα αυτο το συναισθημα του να σε κλοτσαει συνεχεια ειναι φοβερο και μου ελειπε πολυ....

γνωμη μου ειναι να ηρεμησεις και να απολαυσεις τις τελευταιες σου μερες σαν εγκυος γιατι δεν θα ειναι ποτε το ιδιο.....

φιλια πολλα και με το καλο να κρατησεις το μπεμπη σου αγκαλιτσα:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΣΟ ΣΑΣ ΖΗΛΕΥΩ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΚΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ. ΕΓΩ ΔΕΝ ΝΟΙΩΘΩ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ... ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ. ΦΟΒΑΜΑΙΑΙΑΙΑΙΑ!@!!! ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΚΟΥΡΑΣΤΩ! ΚΛΑΨ! ΘΑ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΤΩΡΑ ΤΙ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΝΟΙΩΘΩ. ΩΡΑΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΝΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΕΙΣ ΝΑ ΞΑΛΑΦΡΩΣΕΙΣ!! ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩΩΩΩΩΩ1!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια μου ούτε εγώ σκέφτηκα ποτέ έτσι. Κι αυτό γιατί? Γιατί είχαν βρεθεί -μπαίνοντας στον 9ο εγώ- 3-4 γυναίκες, λές και ήταν συννενοημένες, και μου είπαν όλες: "Ααααα, εγώ όταν μπήκα στον 9ο, πηρα 4 μέρες και γέννησα" κι επειδή η ζουζούνα ήταν μικρή στα κιλά (γεννήθηκε 2900) ήθελα να παρει όλο τον μήνα, και είχα το άγχος μπας και γεννήσω και γω νωρίτερα!!!!!!!!!

Η μικρή όχι μόνο πήρε ολόκληρο τον μήνα αλλά πήρε και 3 μέρες από τον δέκατο!

Πάντως όλες αυτές "οι δυσκολίες" που αναφέρετε μου προκαλούν γλυκιά νοσταλγία... οι κλωτσιές όπως αναφέρει η bourique, τα έντονα πια εξογκώματα στον 9ο, η κοιλιά που κάποτε ακούμπαγα τον πιάτο μου πάνω της.. ή τα χέρια μου και βολευόμουν για να δω τηλεόραση, τα κλάμματα λόγω ορμονών με το παραμικρό, με οποιοδήποτε έργο μέχρι και με τις διαφημίσεις (!!), τα νεύρα (άκουγα χαρακτηριστικά και πολύ συχνα το ταίρι μου να λεει: "Που θα πάει... θα γεννήσεις"... τον είχα σκάσει τον μαύρο με τις παραξενιές μου) τα ροχαλητά που και γω ξύπναγα από αυτά, τα γέλια και τα κατουρήματα και τους περιέργους ήχους (είχα βρέξει μέσα σε μια εβδομάδα 5 ζευγάρια μπυτζάμες αστειευόμενοι με τον συζυγο την κατάσταση του "κορναρίσματος"!! -καταλάβατε τι εννοώ..!!-)..... Όλααααα αυτά λοιπόν που στο τέλος επιδεινώνονται δραματικά αλλά προμηνύουν το ερχομό του ζουζουνιού μας!!

Πολύ σύντομα θα βρεθείτε στην θέση μας -που δεν συζητείται είναι η πιο ευλογημένη- και θα αναπολείτε αυτά που αναπολούμε εμείς τώρα. Κάθε στάδιο αυτού του θαύματος είναι μοναδικό και ανεπανάληπτο. Χαρείτε κάθε του στιγμή λοιπόν...

Φιλιά και με έναν πόνο σε όλες σας!!

Υ.Γ Α, και κάπου ειπώθηκε για κίνηση. Περπατήστε όσο μπορείτε. Κορίτσια επισπεύδετε τον τοκετό... Εγώ θυμάμαι τις τελευταίες μέρες μετα βίας μπορούσα να ανέβω σκάλες με το δεξί μου πόδι. Χτυπούσε κατευθείαν μέση. Οτι έκανα το έκαν με το αριστερό! Παρ'ολα αυτά έκανα χιλιομετρα. Σαν την χελώνα αλλά χιλιόμετρα. Ρωτήστε τους γιατρούς, που είμαι σίγουρη ότι δεν θα υπάρχει πρόβλημα γιατί είστε στο τέλος, και περπατάτε όσο μπορείτε.... Για πρωτομάνα γέννησα σε 2 ώρες! Σας εύχομαι τα ίδια και γρηγορότερα.

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...