Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλημέρα γλυκειά παρέα του mammy


Recommended Posts

Κορίτσια μου γλυκά καλημέρα!

Χαίρομαι τόοοσο πολύ που σας γράφω!

Σας διαβάζω πάνω απο ένα χρόνο όταν ακόμα ήμουν στην προσπάθεια για ένα παιδάκι!

Σήμερα έχω ένα γλυκό κοριτσάκι τριών μηνών !

Με τις πολύτιμες συμβουλές σας έμαθα πολλά ιδιαίτερα στο θέμα του θηλασμού (Μεγάλο θέμα)!!!

Φιλιάααα πολλά!!! και καλώς σας βρήκα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή σου ημέρα Amanda μου και καλώς ήρθες στην παρεούλα μας! Να σου ζήσει η κουκλίτσα σου. Είμαι η Πηνελόπη και προσπαθώ κι εγώ για νινάκι. Θα χαρώ να τα λέμε. Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμαντα καλημερα και καλως ηρθες στη παρεα μας!! Εγω ειμαι μελος πανω απο ενα χρονο και μεχρι το τελος Αυγουστου περιμενω το πρωτο μωρακι μου το ΓΙΟΚΑ μου!! :):)

Να σου ζησει το κοριτσακι σου!

Ευχομαι να τα λεμε συχνα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

amanda καλως ηρθες στην πιο γλυκια παρεουλα,να χαιρεσαι το κοριτσακι σου κ να το καμαρωνεις,εγω ειμαι εγκυος στο πρωτο μου μωρακι που ειναι αγορακι κ το περιμενω αρχες ιουλιου θα χαρω πολυ να κουβεντιαζω με μια νεα μανουλα οπως εγω :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς μας ήρθες στην παρέα.

Να χαίρεσαι το μωράκι σου και να το δεις όπως επιθυμείς.

Είμαι η Ανεζούλα και θα γίνω μανούλα το αργότερο μέχρι τα μέσα Νοέμβρη.

Θα χαρώ να τα λέμε.

Φιλιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aμαντα καλως μας ηρθες!!!Χαιρομαστε κι εμεις παρα πολυ που το μαμυ σε βοηθησε σε πολλα και που ηρθες στην παρεουλα μας!!Να σου ζησει το αγγελουδι σου!!!Να ναι γερη και παντα ευτυχισμενη στην ζωουλα της!!!Κι εσυ και ο αντρας σου να στε παντα καλα και να την χαιρεστε!!Ειμαι η Κωνσταντινα και δεν εχω ακομα παιδακι....φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλίτσες μου σας ευχαριστώ όλες για το γλυκό σας καλωσόρισμα!

Εύχομαι με τη σειρά μου στα κορίτσια που προσπαθούν για παιδάκι να το αποκτήσουν σύντομα (άλλωστε το mammyland είναι γουρλίδικο)και να μήν έχουν άγχος (έτσι είχα και εγώ).Στις εγγυούλες καλη λευτεριά και σ' αυτές που έχουν να τα χαίρονται όπως επιθυμούν!

Τι καλή παρεούλα που είσαστε!

Χαίρομαι που θα κάνω καινούργιες φιλεναδίτσες!

Νατασούλα μου - Lovie γέννησα 20 Φεβρουαρίου. Νομίζω έσυ πρίν απο 'μένα ή κάνω λάθος?

Λοιπόν κορίτσια και πάλι καλημέρα και όποτε έχω χρόνο διότι με το νινάκι είναι λίγο περιορισμένος θα τα λέμε!

Σας φιλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΑΜΑΝΤΑ!!:) ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ!!:P ΝΑ ΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!:) ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΟ 10 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΗΣ ΕΞΩΣΩΣΜΑΤΙΚΗΣ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!:P

ΦΙΛΙΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΜANDA MOY!EIMAI H MATINA KAI ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΑΡΧΕΣ ΓΕΝΑΡΗ!ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΙΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...