Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟΡΙΑ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΠΟΞΥΣΗ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΞΑΝΑ???Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΙ ΑΜΕΣΩΣ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!ΙΣΧΥΕΙ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'εμένα δεν συνέβη, αλλά στην νύφη μου τις είχε πει κι εκείνης περίπου ένα τρίμηνο! Η νύφη μου δεν άντεχε κι έκανε αμέσως προσπάθειες κι έμεινε κι αμέσως! Είχε 2 παλίνδρομες που έκανε απόξεση, αλλά στην 3η φορά είχαν βρει και το πρόβλημα και τα κατάφερε! Βέβαια ήταν άλλη περίπτωση! Μην σε τρομοκρατήσω!! Το γένναγε ο οργανισμός της το πρόβλημα και το πάθαινε κι έκανε την κατάλληλη θεραπεία και τα κατάφερε!! Τώρα έχει 2 υγιέστατα κοριτσάκια!!

Καλή επιτυχία σου εύχομαι! Αν θες, πάρε και την γνώμη ένος 2ου γιατρου, εκτός αν εμπιστεύεσαι απόλυτα τον γιατρό σου!! Με το καλό εύχομαι να έχεις σύντομα τα καλύτερα νέα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai egw kali mou exei pathei 3 apovoles kai mia palindromisi mou elege o giatros mou to ligotero ena 2 mino

kali epituxia na exeis stin epomeni sou prospatheia...:)

egw epitelous ta katafera kai ekana mia ugiestati beboula

filakiaaa:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασούλα μου εμένα μου έτυχε η παλλίνδρομη πρίν από ένα μήνα....ο γιατρός μου μου είπε μετά από 2 μήνες να ξαναπροσπαθήσω...σου εύχομαι τα καλύτερα για όταν ξεκινήσεις την προσπάθεια!!!!φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ Βασούλα μου απέβαλα 11 Απριλίου 2009. Είχαν περάσει μόνο 5 ημέρες από την τότε που είδα την πρώτη θετική χωριακή. Έτσι ο γιατρός μου είπε ότι δεν χρειάζεται απόξεση. Για να είμαι ειλικρινής το έχω ένα άγχος το θέμα και θα πάω να ρωτήσω και δεύτερο γιατρό. Όσον αφορά τις προσπάθειες μου είπε να περιμένω ένα μήνα. Πάντως όσες κοπέλες γνωρίζω που έκαναν απόξεση τους είχαν πει οι γιατροί τους το λιγότερό διάστημα είναι 3 μήνες.

Πολλά φιλάκια ! Καλή σου επιτυχία !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Βασούλα μου δυστυχώς έπαθα και εγώ το ίδιο πριν 5 μέρες. Εμένα ο γιατρός μου μου είπε μόλις δω περίοδο μπορώ να μείνω έγκυος. Το ίδιο είπε και σε μια άλλη φίλη μου που της συνέβηκε το ίδιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...