Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!


Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια!!!:) Είμαι η Αγγελική και καινούργια στο mammy!!! Εχω ένα γιο 2 χρονών και τώρα έχουμε ξεκινήσει προσπάθειες για το δεύτερο. Απο ότι καταλαβαίνω είναι και γουρλούδικο το mammy και πολύ μου αρέσει αυτό!!!Αισθάνομαι μια πολύ ζεστή παρέα εδω, είστε όλες μιά αγκαλιά και θέλησα να γίνω και εγω μέρος της!!!

Φιλάκια σε όλες και θα τα λέμε!!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς όρισες angelaki!!

Είμαι η Νίκη 30 ετών και προσπαθώ κι εγώ για παιδάκι!

Εδώ είμαστε για ότιδήποτε θελήσεις! Μπήκες στην πιο τέλεια παρέα :-)

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες στη παρεα μας!!

Να σου ζησει το μωρακι σου και με το καλο το δευτερο! :)

Εγω ειμαι 27 χρονων και περιμενω το πρωτο μου μωρακι-αγορακι, πρωτα ο Θεος, τελος Αυγουστου αρχες Σεπτεμβρη!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική καλωσόρισες στην παρέα του mammy!:) Να χαίρεσαι το παιδάκι σου:kiss:

Είμαι η Νέλλη,20 ετών και περιμένω την μπουμπουκένια μου μέχρι 20/6

Πράγματι τα κορίτσια είναι πολύ καλά και γενικά επικρατεί ένα υπέροχο κλίμα στο site!:laugh:

Θα χαρώ να τα λέμε;) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

angelaki_1 έγραψε:

Γειά σας κορίτσια!!!:) Είμαι η Αγγελική και καινούργια στο mammy!!! Εχω ένα γιο 2 χρονών και τώρα έχουμε ξεκινήσει προσπάθειες για το δεύτερο. Απο ότι καταλαβαίνω είναι και γουρλούδικο το mammy και πολύ μου αρέσει αυτό!!!Αισθάνομαι μια πολύ ζεστή παρέα εδω, είστε όλες μιά αγκαλιά και θέλησα να γίνω και εγω μέρος της!!!

Φιλάκια σε όλες και θα τα λέμε!!!!:kiss: :kiss:

Αγγελικού καλησπέρα,

Να σου ζήσει το αγγελούδι σου. Σου εύχομαι ολόψυχα με το καλό να έρθει και το δεύτερο.

Έγώ έχω ένα γιό 11 μηνών και πριν από ένα μήνα περίπου έχασα το δεύτερο μωράκι... Όμως τώρα είμαι πάλι δυνατή και άρχισα πάλι τις προσπάθειες. Εύχομαι και στις δυό μας σύντομα με τα δεύτερα μωρά μας.

Φιλιά και αγκαλιές !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλώς ήρθες στην πιο όμορφη παρέα μαμάδων:silly: Να χαίρεσαι το παιδάκι σου και με το καλο γρήγορα και το 2ο.Α!Είμαι η Χριστίνα 27 χρονών μαμά ενός αγοριού 8 μηνών:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ!!:) ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!:P:) ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΟ 15 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΜΠΩ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΗΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ.ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικη καλως μας βρηκες... να χαιρεσαι το παιδακι σου και σου ευχομαι γρηγορα και το δευτερο... εγω ειμαι η Μαρινα και εχω ενα αγορακι 11 μηνων... φιλακια πολλα...:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες και να χαίρεσε το μωράκι σου.

Και εγώ είμαι σχετικά καινούρια αλλά η παρέα εδώ είναι πολύ ευχάριστη και όλα τα κορίτσια αγαπητά.

Εγώ περιμένω το πρώτο μου μωράκι με μεγάλη ανυπομονυσία.

Θα χαρώ να τα λέμε.

Φιλιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ήρθες Αγγελικούλα κι από μένα! Εύχομαι το mammyland να φέρει και σε σένα γούρι, όπως σε μένα και σε πολλές άλλες κοπέλες εδώ! Εγώ είμαι η Έλενα ή dallia, είμαι 27 χρόνων και έγκυος στο πρώτο μου παιδάκι! Περιμένω να γεννήσω το αγοράκι μου έως τις 6 Αυγούστου!! Θα χαρώ να τα λέμε και θα χαρώ να μας ανακοινώσεις για την 2η εγκυμοσύνη σου σύντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Αγγελικη!

Καλως μας βρηκες λοιπον!

Να χαιρεσαι το παιδακι σου και ευχομαι συντομα να βρεθεις με να σπορακι στην κοιλιτσα σου!

Ειμαι η Νατασα 23 ετων και εχω μια μπεμπα 3 μηνων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες στην παρέα του mammyland!

Να σου ζήσει το παιδάκι σου εύχομαι γρήγορα τα χαρμόσυνα νέα.

Είμαι η μέρα και έχω μία μπέμπα 3,5 μηνών

Φιλιά

Θα τα λέμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως μας ηρθες angelaki να σου ζησει ο γιοκας σου και γρηγορα σου ευχομαι με ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου..

ειμαι η δημητρα και εχω μια κορη γλυκα χιχι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελακι καλως μας βρηκες να σου ζησει το παιδακι σου και με το καλο για το δευτερο

εγω ειμαι η αναστασια και εχω εναν μπεμπη 10 μηνων θα χαρω πολυ να τα λεμε φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς μας ήρθες Angelaki μου! Είναι πολύ-πολύ όμορφη και μεγάλη η παρέα του Mammyland! Περνάμε καλά!!! Είμαι η Πηνελόπη, 33 ετών κι ελπίζω σύντομα να έχω νινάκι. Να χαίρεσαι τον πρίγκηπά σου και σύντομα με το καλό το 2ο! Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια με κατασυγκινήσατε!!! Μόλις μπήκα στο mammy και διάβασα τις απαντήσεις σας, ευχαριστώ για το θερμό καλωσόρισμα, είστε υπέροχες!!!! Σας ευχαριστώ για τις ευχούλες σας μου είναι εξαιρετικά πολύτιμες μιάς και πριν 6 μήνες είχα μείνει έγκυος αλλα το έμβυο δεν αναπτυσσόταν σωστά και....:( Ομως είπαμε αισιοδοξία!!!!! Και η ζεστή παρέα του mammy βοηθάει πολύ!!!

Φιλάκια σε όλες!!!!!:):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικη μου καλημερα!!!Καλως μας ηρθες!!!Ειναι πραγματικα γουρλιδικο και ετοιμο να σου λυσει καθε απορια αλλα και να γεμισεις αγαπη και φιλες....ειναι ολα τα κοριτσια υεπροχα!Σου ευχομαι καλη επιτυχια στις προσπαθειες σας και με το καλο να ερθει στην ζωη σας και ενα δευτερο παιδακι!Ειμαι η Κωνσταντινα 26 και ακομα δεν εχω παιδακι.Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου σας ευχαριστώ πολύ όλες!!!!!!!!!!! :)

Οσες είμαστε ήδη μανούλες να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας, όσες είναι εγκυμονούσες εύχομαι με το καλό να φέρουν στον κόσμο το μωράκι τους και να νιώσουν το μεγαλείο του να είσαι γυναίκα και όσες κάνουν προσπάθειες να εκπληρωθεί το όνειρό τους και να γίνουν σύντομα εγκυούλες!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια σε όλες!!!!!!!!!!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου αγγελικη.......ειμαι η γιωτα 25 χρονων και εχω ενα αγορακι 1 ετους και τα χριστουγεννα περιμενουμε την αφιξη του δευτερου παιδιου μας....:)

ευχομαι γρηγορα να σου ερθει και το δευτερο νινακι σου....αλλωστε με τοσες ευχες εδω μεσα ειναι αδυνατον να μην τα καταφερεις....

φιλακια και καλη διαμονη στη mammyχωρα!!!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα μου σ' ευχαριστώ και με το καλό να έρθει και το δεύτερο μωράκι σας!!!!

Κοπελάρες μου σας ευχαριστώ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες Αγγελικη μου!:) εγω εχω εναν γυιο,τον μεγαλυτερο εδω μεσα,23 χρ,και ειμαι Θεσσαλονικια!Εχω και τρελλη αδυναμια στην ανηψια μου την μικροτερη που ειναι 17 μηνων η μπουμπου μας αυτη!Σου ευχομαι να χαιρεσαι το αγορακι σου και να ερθει γρηγορα το δευτερο παιδακι σου!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...