Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ.ΜΙΑ ΕΥΧΗ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 136
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ΚΙΤΤΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.

ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΝΑ ΕΧΟΥΝΕ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ.:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΙΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KITTY1981 έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΤΕΛΙΚΑ ΤΟΝ ΤΣΑΚΩΣΑ ΤΟΝ ΠΕΛΑΡΓΟ,ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΓΥΟΣ!!!!!!!!!!!ΧΟΡΙΑΚΗ 130 ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΠΕΜΠΤΗ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ.ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΕ ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΣΤΗΡΙΞΑΤΕ ΚΙ ΕΥΧΟΜΑΟ ΣΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΤΟΥΣ,ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΑΤΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΝΗΦΟΡΕΣ.ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΧΘΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΜΠΩ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ Ε?
ημουνα σιγουρη μετα το θετικο τεστακι!!!!!!!!!!συγχαρητηρια και μια ακομη ευχη για να πανε ολα καλα!!!!!!!!!!:)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητήρια κιtty!!!!:silly: να εχεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνη και σε λιγους μηνες να κρατησεις το αγγελουδι σου!!!:)

πραγματικα χαιρομαι που τα καταφερατε και πηρε τελος η αγωνια σας!

και γω προσπαθω καιρο (οχι με καποια μεθοδο) και επειδη σκεφτομαι αν υπαρξει και αλλη αποτυχια στις προσπαθειες μας να κανω εξωσωματικη- θα ηθελα να σε ρωτησω σε ποιο κεντρο πηγες,το γιατρο καθως και το ποσο κοστισε η διαδικασια. καλυτερα στειλε μου σε pm τα στοιχεια ωστε να το εχω στα υποψη.:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδα μου, αν και εμείς τα λέμε και με PM, για άλλη μία φορά θέλω να σου ευχηθώ από τα βάθη της ψυχής μου συγχαρητήρια και απο'δώ και πέρα να έχεις μία ομαλή και απροβλημάτιστη εγκυμοσύνη. Μη μας ξεχάσεις όμως, θέλω πολύ να μαθαίνω νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...