Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ.ΜΙΑ ΕΥΧΗ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 136
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑ!!!!!!!!!!!! ΤΟ'ΧΟΥΜΕ ΤΟ'ΧΟΥΜΕ!!!!! ;)

ΕΙΣΑΙ ΜΑΓΚΑΚΙ ΕΣΥ,ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!

ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΟΛΑ ΜΟΥ ΤΑ ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΤΟΝΟ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πως να ειναι αραγε το Λενακι μας?Ευχομαι να εχει την καλυτερη διαθεση και το σπορακι της να γονιμοποιειται στην κοιλιτσα της!Λενακι εχεις την θετικη μου σκεψη!Σε φιλω! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ .ΟΚΤΩ ΜΕΡΕΣ ΑΚΟΜΗ.ΟΜΩΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ,ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΙ.ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΛΙΓΟ ΤΡΑΒΗΓΜΑ ΣΤΙΣ ΩΟΘΗΚΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΘΗΛΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΠΟΝΑΝΕ ΜΕ ΚΑΘΕ ΑΓΓΙΓΜΑ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ.ΛΕΤΕ ΑΝ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ Η ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ?ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα λιγη υπομονη ακομη οτι σου ειπε ο γιατροσ τωρα για τεστ δεν ξερω αν θα δειξει κατι.....

δεν ειναι νωρισ ακομα για να νιωσεισ κατι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EVHDAL ΜΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ 15 ΜΕΡΕΣ.ΜΟΝΟ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ.ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ 4 ΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ ΕΛΑΦΡΙΕΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ?ΕΧΩ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ 37.2 ΣΤΑΘΕΡΗ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ ΣΤΙΣ ΘΗΛΕΣ ΚΑΙ ΤΡΑΒΗΓΜΑ(ΜΟΝΙΜΩΣ)ΣΤΙΣ ΩΟΘΗΚΕΣ,ΑΝΥΣΗΧΩ ΛΙΓΑΚΙ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η 4 ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΜΗΠΩΣ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΔΕΙΞΕΙ ΚΑΤΙ.ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΘΑ ΜΟΥ ΦΩΝΑΖΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΗΡΕΜΗΣΕ ΚΟΠΕΛΙΑ!(ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΝΝΟΙΑ ΠΑΝΤΑ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALIMERA KITTY!!!!!!!!!!!

AX.....SE KATALABAINOK EGO TA IDIA SKEFTOMOYN MEXRI NA ERTHI H MERA THS XORIAKIS.OYTE EGO EIXA KAPIO APO TA SYMPTOMATA.K EPIDI DEN ANTEKSA EKANA TEST 2 MERES PRIN THN XORIAKI K BGIKE ARNHTIKO!!!!!!!!!!!!

ALLA H XORIAKI EDEIKSE OTI PERIMENA THN MAGOYLITSA MOY!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GI'AYTO KANE YPOMONH!!!!!THA PERASOYN OI MERES......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπη μου κανε υπομονη ειναι πολυ νωρις ακομα για τεστ!!!!!!!!!!

αν κανεις τωρα μπορει και να δειξει ψευδως θετικο λογων των ορμονων που περνεις και γενικως εχεις παρει......ευχομαι ολα να ειναι καλα και σε λιγες μερες να μας τα ευχαριστα!!!!!!!!!!!!!!:woohoo:

φιλακια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!:) ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΣΟΥ.ΕΓΩ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΞΕΚΙΝΑΩ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΒΛΕΠΩ ΕΦΙΑΛΤΕΣ!!:silly: :angry: ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΣΤ ΑΠΟ ΤΩΡΑ.ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙΣ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.:cheer: ΚΑΝΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ.ΦΙΛΑΚΙΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαλαρωσε κοριτσακι θα περασουν οι μερεσ βρεσ κατι να κανεις........:)

οταν εισαι χαλαρη οι μερεσ περνανε νερο......

αυτη την αναμονη την εχω ζησει σαν τριτη με την νυφη μου,με εχεισ αγχωσει και μενα(εγω που δεν εχω καθολου αγχοσ:woohoo: :silly: :woohoo: :lol: );)

γρηγορα θα εχουμε καλα νεα φιλακια ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VOYLA έγραψε:

KALIMERA KITTY!!!!!!!!!!!

AX.....SE KATALABAINOK EGO TA IDIA SKEFTOMOYN MEXRI NA ERTHI H MERA THS XORIAKIS.OYTE EGO EIXA KAPIO APO TA SYMPTOMATA.K EPIDI DEN ANTEKSA EKANA TEST 2 MERES PRIN THN XORIAKI K BGIKE ARNHTIKO!!!!!!!!!!!!

ALLA H XORIAKI EDEIKSE OTI PERIMENA THN MAGOYLITSA MOY!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GI'AYTO KANE YPOMONH!!!!!THA PERASOYN OI MERES......

Συμφωνω απολυτα με τη VOYLA!!!! Ετσι την πατησα και γω!!! Αρνητικο τεστ(επειδη βιαστηκα) και θετικη χωριακη!!!!!!!!!!!!!!!!!! κανε ματακια μου λιγο υπομονη!!!! Ξερω πολυ καλα πως νιωθεις αλλα κανε λιγο υπομονη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι καλησπερα!!!!Ασε τα τεστ και αραξε στην καναπεδαρα σου!!!!Και μην περιμενεις να νιωσεις κατι...Αυτες οι εσωτερικες δουλειες γινονται "αθορυβα" τις περισσοτερες φορες!!!!!!Ολα καλα κοριτσι μου!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!ΛΟΙΠΟΝ ΠΕΡΑΣΑΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΠ'ΟΤΙ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΓΩΝΙΑ,ΠΟΥ ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ!ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ ΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ.ΠΟΛΥ ΑΧΝΗ ΓΡΑΜΜΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΒΓΗΚΕ.ΛΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΠΙΦΥΛΑΞΕΙΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ.ΘΑ ΚΛΑΙΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΙ ΑΥΤΗ Η ΩΡΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΙΤΤΥ!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΦΟΥ ΤΟ ΤΕΣΤ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟΣ...............

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΜΟΛΙΣ ΣΕ ΠΑΡΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι μέσα απ' την καρδιά μου καλά αποτελέσματα! Σε εννέα μήνες να κρατάς αγκαλιά το αγγελούδι σου! Περιμένουμε νέα σου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΗ Η ΠΡΩΤΗ ΣΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΝΝΕΑ ΜΗΝΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ.

ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙΤΤΥ μου

με το καλό το μεσημεριανό ΘΕΤΙΚΟ αποτέλεσμα...........

...στο εύχομαι!!!

Αναμένουμε τα νέα σου

και στέλνουμε όλη μας την θετική ενέργεια

στην κοιλίτσα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΕΙΑ!!!

ΤΩΡΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ.ΠΡΕΠΕΙ ΗΔΗ ΝΑ ΠΑΝΥΓΗΡΙΖΕΙΣ. :woohoo:

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ.ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ! :laugh:

ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΚΑΛΙΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι μακαρι κοριτσι μου!!!Λιγη υπομονολα ακομα και θα σιγουρευτεις για το αποτελεσμα!!!Φιλακια κ θετικη ενεργεια κι απο μενα!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KITTY1981 έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!ΛΟΙΠΟΝ ΠΕΡΑΣΑΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΠ'ΟΤΙ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΓΩΝΙΑ,ΠΟΥ ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ!ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ ΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ.ΠΟΛΥ ΑΧΝΗ ΓΡΑΜΜΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΒΓΗΚΕ.ΛΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΠΙΦΥΛΑΞΕΙΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ.ΘΑ ΚΛΑΙΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΙ ΑΥΤΗ Η ΩΡΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!
κοριτσι μου τωρα διαβασα για το θετικο σου τεστακι.....λοιπον το μεσημερι θα πανηγυριζουμε γιατι ειναι λιγο δυσκολο να μην ειναι εγκυρο το τεστακι......στο γιατρο σου το ειπες;;;;;;;;;;;;;
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΒΓΗΚΕ ΛΑΘΟΣ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ 12 ΜΕΡΕΣ.ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΑΝΙΧΝΕΥΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΟΡΜΟΝΗ ΑΠΟ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ.ΜΑΚΑΡΙ ΚΑΙ ΤΡΩΩ ΤΑ ΝΥΧΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KITTY1981 έγραψε:

ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΒΓΗΚΕ ΛΑΘΟΣ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ 12 ΜΕΡΕΣ.ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΑΝΙΧΝΕΥΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΟΡΜΟΝΗ ΑΠΟ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ.ΜΑΚΑΡΙ ΚΑΙ ΤΡΩΩ ΤΑ ΝΥΧΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ.
ε!!!!!!!τοτε εισαι εγκυοουλα και σου λεω απο τωρα τα συγχαρητηρια μου!!!!!!!!!:woohoo: :silly: :) :laugh: :lol:

και εγω αυτο σκεφτομουν με τις ορμονες που περνετε γι αυτο σε ρωτησα.........και παλι συγχαρητηρια!!!!!!!!!!:woohoo: :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κιττυ μου

σε νιωθω απολυτα!!!!!!!!

Αυτη η αγωνια της τελευταιας μερας δεν παλευεται!:unsure: το ξερω...

Αντε και θα περιμενουμε να μας ανακοινωσεις τα ΤΕΛΕΙΟΤΕΡΑ νεα το μεσημερι.Το ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!!!:) :)

Παντως το πρωτο θετικο μηνυματακι το πηρες ε??

Φιλιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...