Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ


Recommended Posts

milina έγραψε:

Καλώς όρισες και συγχαρητήρια!!

Να μην ανησυχείς για τίποτα. Όλα καλά πάνε και θα πάνε ακόμη καλύτερα όταν θα πας να ακούσεις το μωρό σου!!

Χαra12 και σε σένα εύχομαι να πάνε όλα καλά και περιμένουμε νέα σας

Κι εγώ τελευταία περίοδο τις ίδιες μέρες με σας είχα και περιμένω να δω τι θα γίνει, θα έρθει η σιχαμένη δε θα έρθει...

Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια καλή επιτυχία!!

Ευχαριστώ πολύ, milina μου! Συγνώμη αλλά αν η τελευταία σου περίοδος ήταν κοντά στη δική μας είναι πολλές οι μέρες καθυστέρησης! Γιατί έχεις ακόμα αμφιβολία; Έχεις ασταθή κύκλο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 65
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kallio, εμεις τα ειπαμε και χθες και σε βρίσκω υπερβολικα αγχωμενη ... Πρεπει να χαλαρωσεις γιατι απ'οτι βλεπω δεν σε πιανει υπνος απ'το αγχος ... Ετσι όπως πας θα δημιουργίσεις μονη σου προβλημα...δεν κάνει να αγχωνεσαι τοσο !!! Οτι είναι να γίνει θα γινει προς το παρον εσυ δεν μπορεις να κανεις τιποτα αλλο, μονο υπομονη και να περιμένεις ...και φυσικα να χαλαρωσεις γιατι θα παθεις τιποτα, ετσι οπως εισαι αγχωμενη μονο κακο κανεις ... αυτο να σκεφτεσαι και να αλλαξεις διαθεση . Ενταξει ? Χ Α Λ Α Ρ Ω Σ Ε;)

Και θα δεις οτι όλα θα πάνε καλά !!!;) Μεχρι στιγμης όλα ειναι θετικα ... Τι αλλο θες ? Το πρωτο σταδιο πετυχε ... απλα τωρα πρεπει να περιμένεις !!! ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ !!! ΥΠΟΜΟΝΗ !;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα kallio και από μένα.Άκουσε τις κοπέλες και ηρέμησε.Συμβαίνει καμιά φορά το έμβρυο να μην αναπτυχθεί καλά αλλά τις περισσότερες όλα πάνε καλά.Δες και από το mammy πόσες έχουν πάει πάρα πολύ καλά!!!!Βέβαια καταλαβαίνω το άγχος του γιατί το είχα περάσει και εγώ ,μπορείς από Δευτέρα να πας να ξανακάνεις μια χορειακή η οποία θα σου δείξει αν όλα πηγαίνουν καλά και να ηρεμήσεις μέχρι να πας στον γιατρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kallio έγραψε:

ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΛΟΓΟ ΟΤΙ ΚΑΝΑΜΕ 2 ΧΩΡΙΑΚΕΣ.ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕΣ 2 ΧΩΡΙΑΚΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΑΝ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ?

ναι παιδι μου, ακριβως το ιδιο, εκανα 2 χοριακες και αφου ανεβαινε κανονικα ο αριθμος αρα και η εγκυμοσυνη προχωρουσε, μου εκανε απο πανω υπευχο και ειδαμε σακο. Μετα επειδη ελειπα για 3 εβδομαδες και δε μπορουσε να με δει, εκανα αλλη μια χοριακη για να συγουρευτει οτι ολα πανε καλα, τον πηρα; του ειπα τον αριθμο και ξανακλεισαμε ραντεβου για υπερυχο μολις επεστρεψα, τοτε ειδα και το μωρο και ακουσα και καρδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ.ΟΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΚ.ΔΥΟ ΧΩΡΙΑΚΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΗΤΑΝ ΟΚ.ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΥΕΙ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ.ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΨΙΛΟ ΗΡΕΜΙΣΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kallio μου σ' ευχαριστώ και μακάρι να πάνε όλα κάλά και να τα λέμε. Αλλά και καλά να μην πάνε για ΜΕΝΑ, θα τα λέμε έτσι κι αλλιώς. Θα χαίρομαι το ίδιο να μαθαίνω νέα σου.

Χara μου ναι είναι όντως μεγάλη καθυστέρηση. Ο κύκλος μου είναι 30-32, αλλά την τελευταία φορά ήρθε την 36η. Όμως έχω απογοητευεί λιγάκι γιατί εχθές το μεσημέρι και σήμερα το πρωί είδα λίγο ροζ. Με ενοχλεί και η κοιλιά μου...νομίζω ότι έρχεται η σιχαμένη.

Κορίτσια χαλαρώστε και χαρείτε αυτές τις υπέροχες στιγμές..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΤΡΑΒΙΞΕΙ ΠΟΛΛΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΝΤΕ ΧΡΟΝΙΑ.ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥ ΕΓΕΙΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ.ΑΛΛΑ ΜΕ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ ΑΓΧΟΣ.ΑΛΛΑ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΝΕΑ ΣΟΥ.ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

milina έγραψε:

... Όμως έχω απογοητευεί λιγάκι γιατί εχθές το μεσημέρι και σήμερα το πρωί είδα λίγο ροζ. Με ενοχλεί και η κοιλιά μου...νομίζω ότι έρχεται η σιχαμένη. quote]

Έχε πίστη! Εγώ τη μέρα που περίμενα την περίοδό μου είχα καφέ-ροζ υγρά και κανονικά πονάκια περιόδου και λέω "πάει, θα αδιαθετήσω" αλλά δεν ήρθε ποτέ τελικά!!!

Περίμενε να δεις! Σου εύχομαι το καλύτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι στην αρχή μόνο σάκο και εμβρυικά κύταρα βλέπεις.Τίποτε άλλο.Είναι φυσιολογικό.όλα θα πάνε καλά.Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη.:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην αγχωνεσαι κοπελα μου,εγω τωρα μπηκα στην 6η βδομαδα κ μου ειπε πως ειναι ακομα νωρις για υπερηχο,μονο χωριακη εχω κανει!!!οποτε υπομονη κ ολα θα πανε καλα,πρεπει να σκεφτομαστε θετικα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ.ΙΣΩΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.ΝΙΩΘΩ ΠΙΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΜΑΚΑΡΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ,ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΤΡΑ.ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΗΝ ΔΩ ΜΩΡΟ.ΑΦΟΥ ΕΙΔΑ ΣΑΚΟ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ 2 ΧΩΡΙΑΚΕΣ.ΑΧ ΗΡΕΜΗΣΑ ΛΙΓΟ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, κορίτσια! Εγώ σήμερα το πρωί πήγα την πρώτη μου επίσκεψη στο γιατρό και έκανα τον πρώτο υπέρηχο (έχω μπει στην 7η εβδομάδα). Είδαμε μια κουκκίδα να πάλλεται! Έχει, δηλαδή, και καρδιακό παλμό που τον είδαμε αλλά δεν τον ακούσαμε ακόμα... Θα ξαναπάω σε 2 εβδομάδες πάλι. Kallio, κάνε λίγη υπομονή ακόμα και όλα θα πάνε καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ.ΠΕΡΕΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙ ΓΕΙΝΕΤΕ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΠΕΜΠΕ (ΕΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ) ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΛΥ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ.ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου σας ευχομαι οτι καλυτερο!!!Να πηγαινουν ολα τελεια στην Εγκυμοσυνη σας!!!Να στε καλα και να σκεφτεστε παντα θετικα...και οπως ειπα και σε μια αλλη κοπελα...ποτε να μην βαζετε το κακο στο μυαλο...ας λυπηθουμε αν μας συμβει κατι ποτε ομως προκαταβολικα με αγχος και ανησυχιες...ειναι χειροτερα!Φιλακια πολλα!!!kallio μου με το καλο να ακουσεις το ζουζουνακι σου το Σαββατο!!ΠΟΥ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...