Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

ΟΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΣΕ ΚΑΝΑ 15 ΜΕΡΕΣ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ...ΕΚΑΝΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΤΗ ΚΟΥΖΙΝΑ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΠΕΡΔΙΚΛΩΘΗΚΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΒΡΕΘΩ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ...ΔΕΝ ΕΠΕΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΚΟΙΛΙΑ ΑΛΛΑ ΞΑΠΛΩΘΗΚΑ ΟΠΩΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΠΛΑΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΓΟΝΑΤΟ...Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΕΠΕΙΤΑ ΜΕ ΚΛΩΤΣΗΣΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΑΝΥΣΗΧΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ?ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ?ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΗΛ.ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΑΝΗΣΥΧΗΣΩ ΑΔΙΚΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sou Ifigeneia!

Den exw mwraki gia na exw empeiria se auto omws tha sou pw

oti otan i mama mou itan egkuos se mena k stis meres tis

epese apo tis skales!

Prolave k agkaliase tin koilia tis omws metrise arketa skalia!!

Den epatha kati mono tromaksa k ekana arketi wra na kounithw!

Nomizw to oti se klwtsise einai kalo simadi alla an exeis fovithei toso

kalutera na pareis ton giatro sou na tou to peis!

Nomizw omws oti tha exei tromaksei!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και καλη λευτερια! Καλλιτερα να σε δει ο γιατρος σου! παρτον τηλ να σου πει τι να κανεις. μια φιλη μου στην 36 εβδομαδα επεσε, της ειπε να παει να τη δει μετα απο 2 ωρες (αν ειναι να σχηματηστει αιματωμα αυτο δεν γινεται αμεσως) το αποτελεσμα? την εβαλε για γεννα! ολα καλα κατα τα αλλα! μην πανικοβαλεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΕ ΕΕΧΕΙ ΚΛΩΤΣΗΣΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 10 ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΑΣΦΑΛΗ ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΑΝ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΑΝΥΣΗΧΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Ιφιγενεια μου αφησε αγαπη μου τις δουλειες στην ακρη!

Ειμαι σιγουρη οτι ο μπεμπης σου ειναι μια χαρα!! :)

Για καλο και για κακο ομως παρε τηλεφωνο τον γιατρο σου και πες τι εγινε.

Η μαμα μου παντως οταν ηταν εγκυος τον αδελφο μου επεσε απο τη σκαλα του σπιτιου. Αν και ειχε κτυπησει δεν επαθε τιποτα το μωρο. Ολα καλα θα ειναι!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΞΕΓΕΝΝΗΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ Ο ΑΛΛΟΣ ΔΙΣΥΜΟΤΕΙΧΟ ΘΕΛΕΙ ΑΥΤΟΚ.ΝΑ ΠΑΩ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΥΠΕΡΗΧΟ ΛΕΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου απάντησε καλέ ο μπεμπούλης σου! Πάνω από δέκα φορές σου είπε "Μαμά εδώ είμαι και είμαι μια χαρά". Μη φοβάσαι. Αν όμως έχεις άγχος πάρε το γιατρό σου ένα τηλεφωνάκι.

Θα δεις όμως που όλα είναι μια χαρά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου πως πέρασε ο καιρός!πότε εφτασες 8,5 μηνών!:) Στο θεμα μας τώρα!Επειδη σου μπηκε η ιδεα και δεν θα σου φυγει κανε ενα τηλεφωνακι στον γιατρο σου!Εγω σου ευχομαι να ειναι η ιδεα σου!Την καλημέρα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΩ ΒΕΒΑΙΑ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΜΕ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΚΑΝΑ ΓΙΑΤΡΟ Η ΟΧΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κοριτσακι τωρα που ειμαστε στα τελειωματα μας πιανει κι εμας να τα κανουμε ολα ενω στην αρχη προσεχαμε σα παλαβες... Λοιπον εγω λεω να χαλαρωσεις και να ξαπλαρεις για να χαλαρωσεις λιγο. Ο μπεμπουλης οπως βλεπεις ειναι απτοητος και συνεχιζει τις κλωτσιες και τις μπουνιες. Κατα ενα περιεργο τροπο οταν σαβουρδιαζομαστε το πρωτο πραγμα που κανουμε οταν ειμαστε εγκυος ειναι να προφυλαξουμε την κοιλιτσα μας. Οποτε χαλαρωνεις και απλα παιρνεις ενα τηλ. τον ιατρο σου να τον ενημερωσεις οποτε τον βρεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX AN HTAN KAΠΟΙΟΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΧΩΝΟΜΟΥΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΚΑΙ ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΕΝΩ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ ΣΗΜΑΔΙΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.ΠΗΓΑ ΣΕ ΕΝΑ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΕΚΑΝΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΠΤΟΗΤΟ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ Η ΜΑΜΑ ΤΑ ΠΑΙΞΕ ΛΙΓΑΚΙ (ΜΕ ΕΤΡΩΓΑΝ ΤΑ 50 ΕΥΡΩ ΧΙΧΙΧΙ,ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΧΑΛΑΛΙ ΤΟΥ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

filos`ifigen έγραψε:

AX AN HTAN KAΠΟΙΟΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΧΩΝΟΜΟΥΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΚΑΙ ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΕΝΩ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ ΣΗΜΑΔΙΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.ΠΗΓΑ ΣΕ ΕΝΑ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΕΚΑΝΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΠΤΟΗΤΟ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ Η ΜΑΜΑ ΤΑ ΠΑΙΞΕ ΛΙΓΑΚΙ (ΜΕ ΕΤΡΩΓΑΝ ΤΑ 50 ΕΥΡΩ ΧΙΧΙΧΙ,ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΧΑΛΑΛΙ ΤΟΥ)

χιχιχιχι ειμαστε εμεις μαζι σου Ιφιγενεια μου ;) !

Ειδες που ολα ειναι μια χαρα!!

Χαλαλι του τα 50ευρω!!

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΔΕΝ ΠΑΝΙΚΟΒΑΛΟΜΑΙ ΕΥΚΟΛΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΑΝΥΣΗΧΗΣΑ ΣΑΝ ΜΑΜΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΜΑΝΑΔΕΣ ΜΑΣ ΕΤΣΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΕΣ.ΑΧ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΚΑΙΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΤΡΕΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

filos`ifigen έγραψε:

ΑΧ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΩ ΒΕΒΑΙΑ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΜΕ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΚΑΝΑ ΓΙΑΤΡΟ Η ΟΧΙ?

KALIMETRA KORITSI MOY

AFOY TO MORAKI SOY KLOTSAEI OLA PANE KALA.ALLA AN DEN MPOREIS NA HREMISEIS PARE TON GIATRO SOY K ROTISE TON.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν από την όλη τούμπα μόνο το γόνατο σου πονάει λογικά είναι καλά το μωράκι σου. Άλλωστε αν είχε τρανταχτεί πολύ θα σε είχαν πιάσει συσπάσεις. Μίλα με τον γιατρό σου.

Μα και εσύ καλή μου με την κοιλιά στο στόμα είναι ανάγκη να γυαλίσεις το σπίτι?

Άντε με το καλό να γεννήσεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια ποσο δικιο εχετε ειμαι μονη μου και δεν εχω τι να κανω και ειπα δεν κανω μερικεσ δουλειεσ στο σπιτι οχι πολλα οτι μπορω αλλα η κακια ωρα δεν θελει πολυ...τα τραυματα μου ειναι ενα καρουμπαλο στο γονατο και χτυπημα στο δαχτυλο του ποδιου..θελει προσοχη..τια να λεμε...και σαν εγκυες δεν εχουμε τρελλη ισορροπια...αλλα οπωσ ειπα δεν ειμαι ανθρωπος του να καθομαι αφου χθεσ πηγα στη δουλεια γιατι χρειαστηκε και ημουνα μες τη χαρα φανταστειτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κούλαρε βρε αγάπη μου.... μην τρελαίνεσαι με τις δουλειές τέλος πάντων! Εκεί θα μείνουν αυτές, δε φεύγουνε!!! Κοίταξε να απολαύσεις τις τελευταίες ημέρες της φουσκωμένης κοιλίτσας σου! Φιλιά και με το καλό ο αντρούκος σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου αρέσει που σε κρίνω κι εγώ είμαι χειρότερη!!!

Στην δεύτερη γέννα θα πήγαινα με ραντεβού να γεννήσω και τρεις μέρες πριν έγλειψα στην κυριολεξία το σπίτι, με αποτέλεσμα βέβαια να σπάσουν τα νερά και να γεννήσω νωρίτερα. Τι καναπέδες σήκωνα, σκαρφάλωνα στο σύνθετο άστα, όσο το σκέφτομαι πόσο χαζά φέρθηκα ήταν λογικό επόμενο να γεννήσω νωρίτερα.

Εσύ να με ακούς και να κάνεις τα αντίθετα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγενεια κουκλα μου ασε τις δουλιες κατα μερος το ξερω πως ειναι δυσκολο κ σου το λεω εγω που δεν μπορω να καθησω (σορυ) κοριτσια στον κολο μου κ εγω σαν κ εσενα κανω ησυχια δεν εχω, αλλα τωρα που φαγαμε το γαιδαρο ας ειμαστε λιγακι προσεχτικες, περαστικα σου αγαπη μου κ να προσεχεις....;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγένεια μου μην ανησυχείς! Αν δεν πονάς αν δεν δεις αίμα και αν το μωρακι συνεχίζει κανονικά να κλωτσάει, το πιο πιθανό είναι να είναι όλα καλά. Όπως είπαν και οι άλλες κοπέλες, κι εμένα η μαμά μου στον ένατο μήνα, περπάταγε σε παγωμένο δρόμο, γλίστρησε κι έπεσε φαρδιά πλατιά κάτω. Όμως όλα καλά! Ούτε που το θυμάμαι χαχαχα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑ ΑΠΟΡΟΥΣΑ ΠΩΣ ΠΕΦΤΟΥΝ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΟΙ ΕΓΚΥΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΣΕ ΟΟΗ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ 2 ΦΟΡΕΣ ΕΠΑΙΣΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΗ ΓΛΥΤΩΣΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ..ΑΧ..ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...