Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θέλω να μιλήσω σε κάποιον...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 164
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Nelly eisai dynath kai to apodeiknyeis synexeia!

Kai auth h aisiodoxia pou vgazeis einai foverh! Paradeigma gia polla koritsia edw sthn parea tou mammy...

Synexise etsi koritsaki-mono se kalo tha sou vgei!

Egw eimai h Frosw, 28, kai perimenw to bebeki mou ton noemvrio!

Na mou eisai kala :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νέλλυ συγχαρητήρια για όλα.Βρήκατε το κουράγιο και σταθήκατε στα πόδια σας σαν ώριμοι άνθρωποι.Εγώ δεν ξέρω τι θα έκανα στην ηλικία σας.Έχω φίλη όμως που στα 31 της έκανε έκτρωση γιατί δεν την ήθελε η πεθερά της και την ανάγκασε ο άντρας της με την αναποφασιστικότητα του να το ρίξει.Εχουν περάσει 9 χρόνια και ακόμα στεναχωριέται γι αυτό που έκανε και ας έχει τώρα άλλα 2 παιδάκια .Να είστε πάντα δυνατοί και ευτυχισμένοι και με το καλό να έρθει η κορούλα σας.Είμαι η Μαριάννα 30 χρονών και περιμένω και εγώ το μωράκι μου αρχές Νοεμβρίου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariannap εγώ και ολομόναχη να ήμουνα έκτρωση δεν θα έκανα.Έχω πάρει την όλη διαδικασία με στραβό μάτι καθώς όταν ήμουνα 15 είχα δει ένα σχετικό βιντεάκι και είχα κλάψει πάρα πολύ.Μετά σκέφτηκα πόσες γυναίκες προβαίνουν σε αυτή την πράξη καθημερινά,ανά τον κόσμο.Και τότε είχα υποσχεθεί στον εαυτό μου πως τουλάχιστον όσο περνούσε απο το χέρι μου θα εναντιωνόμουνα.:cheer: Να σου πω την αλήθεια το θεωρώ κάτι εντελώς αφύσικο.

frosaki :laugh: :laugh: :laugh: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΝΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ:ΕΙΣΑΙ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΠΡΟς Μ Ι Μ Ι Σ Η!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!!!!ΤΕΤΟΙΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΑΞΙΖΟΥΝ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΤΗ ΖΩΗ!!!ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ!!ΕΙΜΑΙ Η Ε:P ΒΙΝΑ 34 ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ 30 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΝΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ:ΕΙΣΑΙ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΠΡΟς Μ Ι Μ Ι Σ Η!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!!!!ΤΕΤΟΙΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΑΞΙΖΟΥΝ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΤΗ ΖΩΗ!!!ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ!!ΕΙΜΑΙ Η ΕΒΙΝΑ 34 ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ 30 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΝΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ:ΕΙΣΑΙ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΠΡΟς Μ Ι Μ Ι Σ Η!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!!!!ΤΕΤΟΙΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΑΞΙΖΟΥΝ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΤΗ ΖΩΗ!!!ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ!!ΕΙΜΑΙ Η ΕΒΙΝΑ 34 ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ 30 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νελλυ μου καταρχιν θελω να σε καλωσορισω στην παρεουλα μας!!!Θα ειμαστε παντα κοντα σου οτι χρειαστεις!!!Συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου!!

Συγχαρητηρια σε σενα και στον αντρα σου....δεν εχω λογια να πω,με συγκινησες απιστευτα...ενα μπραβο!!!Που παρολες τις δυσκολιες δεν κολλησατε και συνεχισατε!!!Ευχομαι στην ζωη να ειστε παντα δεμενοι και ο Θεος να ειναι παντα κοντα σας να σας βοηθαει σε οποιοδηποτε πρβ κι αν συναντησετε που ευχομαι να μην δειτε ποτε ουτε ενα....γιατι μεγαλο πραγμα αυτο που καταφερατε μεχρι τωρα...χαιρομαι που βλεπω οτι υπαρχουν νεοι σαν κι εσας...που ξερουν να αγωνιζονται....επισης χαιρομαι πολυ για τις σχολες σας!!!Να παρετε τα πτυχιακια σας και τοτε ολα θα ειναι ακομα καλυτερα για εσας και την οικογενεια σας...μπορει τωρα η αρχη να ειναι λιγακι δυσκολη αλλα να μην το βαζετε ποτε κατω μα ποτε...παντα ερχονται καλυτερες μερες αρκει να προσπαθουμε γι αυτες και να μην σταματαμε να χαμογελαμε!!!Μπραβο σας!!!

Μην φοβαστε τιποτα και κανεναν θα τα καταφερετε....να ειστε υγιεις,δεμενοι και αγαπημενοι για παντα!!!Κουραζετε ο συντροφος σου γι αυτο εσυ κοιτα να τον κανεις να χαιρετε οταν γυρναει απο την δουλεια...να του χαμογελας να του δινεις δυναμη και να μην απελπιζεσαι ποτε!:)

Οσο για τους γονεις....δεν θα τους καταλαβω ποτε...καποια μερα θα το μετανιωσουν αυτο ειναι το μονο σιγουρο...μα μην σε νοιαζει να κοιτας μπροστα και να προσπαθεις εσυ να εισαι και να γινεσαι καλυτερος ανθρωπος γιατι αυτο εχει σημασια!!!Φιλακια πολλα χαρηκα που σε γνωρισα!!!Ειμαι η Κωνσταντινα και ειλικρινα αν και ειμαι 26 μου εδωσες μαθημα!!!!Με το καλο να ερθει το θαυματακι σας στην ζωη!!Υποκλινομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νελλυ καλως ηρθες στη παρεα μας!!

Καταρχην συχγαρητηρια σε σενα και στο συντροφο σου να κρατησετε αυτο το μωρακι, το κοριτσακι σας!!

Οσο για τους γονεις σε καποια φαση θα θελουν να δουν το εγγονη τους και τα παιδια τους. Ειμαι σιγουρη γι αυτο!! :)

Σου ευχομαι με το καλο το κοριτσακι σου, με ενα πονο και ολα θα πανε καλα!!

Ο,τι θελεις εμεις ειμαστε εδω!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νέλλυ μόλις διάβασα την ιστορία σου και δεν έχω λόγια.. Είμαι πολύ συγκινημένη! Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α! Ό,τι χρειαστεις, μη διστάζεις! Και οι γονεις σας ειμαι σιγουρη ότι καποια στιγμη θα λυγισουν! Σε φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katarxas kalos orises k ena megalo mprabo sas k stous dio..

eisaste mikri k omos praksate sosta..

alloi stin ilikia sas xartaetous petoun...

krima pou oi goneis sas to piran etsi to eggonaki tous..

sou eyxomai kali sinexeia k ola tha pane kala///

o theos mazi sou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες Νέλλη μου! Και εγω καινούργια εδώ στην προσπάθεια για νινάκι! Είσαι πολύ γενναία και εσύ και ο σύντροφος σου! Μεγάλο Μπράβο και για τους δυο σας.. Να δεις που όλα θα στρώσουν και σε λίγα χρόνια θα τα θυμάσαι σαν μια ανάμνηση.. Και οι γονεις σας .. αποκλείεται να μην λυγίσουν όταν θα έρθει με το καλό και το μωρό.. πονάνε και αυτολι μαζί με σένα! Τα κορίτσια εδώ.. τόσο τα παλιά όσο και τα πιο καινούρια σιγουρα όλα πρόθυμα να σε βοηθήσουμε σε κάτι που θα χρειαστέις!! αα και να δεις ΟΛΑ τα κορίτσια φοβερά είναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και απο εμενα μπραβο για την αποφαση σας.Εισαι τυχερη που εχεις ενα συντροφο να σ αγαπαει και θα τα πατε καλα.Οσο για τους γονεις σου δεν ξερω τι να πω, δυστυχως τετοιες περιπτωσεις στην Ελλαδα ειναι απειρες.Πεισμωνουν με τα παιδια και θα χασουν το μεγαλωμα των εγγονιων τους.

Επειδη και εγω μενω Αθηνα, θα ειμαι στη διαθεση σου για οιδηποτε χρειαστεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλίτσα μου πρώτα από όλα θα ήθελα να σου πω ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ σε σένα και στο αγόρι. Και καλωσόρισες στην οικογένεια μας.

Είστε και οι 2 δυο θησαυρό, αυτό που κάνετε είναι άξιο θαυμασμού. Άλλοι στη θέση σας δεν θα είχαν το μυαλό σας , εσείς μπορεί να είστε μικροί στην ηλικία αλλά στη σκέψη αποδείξατε ότι έχετε περισσότερο μυαλό .

Μονό κουράγιο, αγάπη και αλληλοσυμπαράσταση, γιατί θα έχετε και μέρες δύσκολες .

Όσο για τους γονείς σου εγώ πιστεύω πως θα μαλακώσουν …… τους ήρθε ξαφνικό .

Τώρα που θα έρθει και το ζουζουνάκι να δεις πως θα τρέξουν, δεν πιστεύω να άλλαξαν τόσο πολύ ήταν κεραμίδα αυτό που τους ήρθε, θέλει το χρόνο της για να περάσει.

Μετά από μία δυνατή βροχή έρχεται η λιακάδα και τα χαμόγελα , να χαμογελάς πάντα γιατί έτσι ξεπερνιούνται τα δύσκολα πιο εύκολα.:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τουλίνα αυτό πιστευω και εγώ!Όλα λύνονται με αγάπη και πολύ υπομονή!:laugh: :kiss:

Όσο για τους γονείς...Ας κάνουν οτι καταλαβαίνουν αρκεί να μην πληγώσουν το παιδί μου!Εγώ δεν τους βλέπω πλέον μετα ίδια μάτια...:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου και απο μενα. Ειμαι η Μαρια και ειμαι 27 χρονων. Καποτε και γω ημουνα 20 και τα ειχα με ενα παιδι, οχι τον αντρα μου αλλα καποιον αλλον. Η μανα μου θυμαμαι μου χε πει. Αν τυχον μεινεις εγκυος θελω να ερθεις να μου το πεις. Μην το ριξεις το μωρο για κανεναν λογο. Καντο και εγω θα στο μεγαλωσω αν δεν μπορεις εσυ. Ο λογος της με χορτασε οφειλω να πω. Τετοια αντιμετωπιση επρεπε να χεις και συ γιατι ητανε επιλογη σου να το κρατησεις και επρεπε να χεις στηριξη ειδικα απο τη μανα σου που εχει γινει μανα και ξερει πως ειναι να φερνεις στον κοσμο μια ζωη, το ιδιο σου το σπλαχνο. Παρολαυτα πιστευω πως αν δει το εγγονι της οσο σκληρη και αν ειναι θα βαλει την αγαπη της για σενα πιο πανω και θα σας δεχθει και εσυ να τη συγχωρησεις για τη σκληρη σταση που σου δειξε. Παντως κατα την ταπεινη μου γνωμη εκανες το σωστο και μπορει να μην ειναι η ζωη στρωμενη με ροδοπεταλα ουτε και ροζ αλλα αυτο το πλασμα μολις το κρατησεις στα χερια σου θα σε δικαιωσει για οποια δυσκολια περνας. Αλλωστε ενας ανθρωπος για να ειναι υγιης θελει μονο αγαπη και αυτο ειναι δωρεαν..:woohoo: Με το καλο να ερθει στον κοσμο το πιτσιρικι σου..φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aχ βρε papaki:)

Πόσο δίκιο έχεις!Η αγάπη είναι δωρεάν και στην περίπτωση μας υπάρχει σε τεράστια ποσότητα!:laugh: Δεν νομίζω οτι θα λείπει κάτι στο παιδί μου...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα το δεις και στο βλεμμα του.Ποσο αλλαζει η οψη του οταν θα σε κοιταει με λατρεια. Χαδακια και ζουζουνιες θελουνε για να ναι ευτυχισμενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχου μωρέ!Μπορεί να φανώ υπερβολική αλλά όταν ακούω κάτι τέτοια συγκινούμαι πάρα πολύ!:laugh: Ανυπομονώ να ενταχθούν στην καθημερινότητα μου,με την άφιξη της μπουμπούς!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νελυ να σε καλωσορισω και εγω με τη σειρα μου στην παρεα του mammy!!!!!

Διαβασα ολα τα μηνυματα των κοριτσιων και εβαλα τα κλαματα απο την συγκινηση(βοηθαει και η εγκυμοσυνη σ'αυτο βεβαια).Με συγκινησε η ιστορια σου και ΜΠΡΑΒΟ σας για την αποφαση που πηρατε!!! Ο πατερας του παιδιου σου ειναι παραδειγμα προς μιμηση!!!!! ΜΠΡΑΒΟ του!!!!! Θα δεις ολα θα πανε καλα με τη βοηθεια του θεου!!!!!

Ειμαι κ εγω καινουργια στην παρεα και οπως ηδη θα καταλαβες εδω ειμαι ολες μια "γροθια΄" και απιστευτη παρεα!!! Βρε κοριτσια ΜΠΡΑΒΟ σας!!!!!

Ειμαι η Αναστασια 36 χρονων και περιμενω τελος Ιουνιου και εγω την μπεμπα μου!!!

(Αληθεια εχετε παντρευτει? Αν οχι, οταν θα ερθει η ωρα η καλη, η παρεα του mammy,φανταζομαι οτι θα εχει προσκληση ετσι?) Φιλια πολλα!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

steisi και εγώ έχω συγκινηθεί πάρα πολύ!:laugh:

Όχι,δεν έχουμε παντρευτεί γιατί αυτή την στιγμή δεν έχουμε την οικονομική δυνατότητα να το κάνουμε.Αλλά παντρεύομαστε σε λίγες μέρες με πολιτικό γάμο:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...