Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θέλω να μιλήσω σε κάποιον...


Recommended Posts

μπραβο σασ ειστε καταπληκτικοι......ειμαστε αρκετεσ για να βοηθησουμε!

οι γονεισ παντα κανουν λαθη για αυτο εμεισ κοιταμε να μην κανουμε τα ιδια!!!αγαπη χρειαζεστε και ολα θα πανε καλα......οτιδηποτε χρειαστεισ στειλε μυνηματακι ολα τα κοριτσια ειμαστε εδω απο οτι ειδεσ....

με το καλο να σασ ερθει η μπουμπου σασ και να σασ τρελανει με τα ναζια τησ.....:silly:

με λενε ευη 28 χρονων απο αθηνα και η μπουμπου μασ ειναι 1 χρονου

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 164
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΠΩ....

ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΣΑΣ. ΓΙΑΤΙ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ; ΟΚ ΕΓΙΝΕ ΑΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΞΑΝ ΤΑ "ΠΑΙΔΙΑ"; ΔΗΛ ΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ, ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ ΤΟΥ ΙΔΙΟΥ ΤΟΥΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ; Ή ΜΗΠΩΣ ΕΚΕΙΝΟΙ ΗΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΑΛΑΝΘΑΣΤΟΙ; ΕΧΩ Κ ΕΓΩ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΛΛΑ ΔΙΕΠΡΑΞΕ ΤΟ ΘΑΝΑΣΙΜΟ ΑΜΑΡΤΗΜΑ ΤΟΥ ΝΑ ΑΓΑΠΗΣΕΙ ΕΝΑΝ ...... ΧΩΡΙΣΜΕΝΟ :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΝΤΥΘΕΙ :angry:

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΑΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΚΙ ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΚΙ 3 ΜΙΣΗ ΜΗΝΩΝ ΩΣΤΟΣΟ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΜΑ ΒΕΒΑΙΑ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΨΕΤΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ. ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΤΕ, ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΛΗΤΩ 2 ΠΑΚΕΤΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΑ ΤΩΝ 7 ΤΕΜΑΧΙΩΝ ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ, ΕΝΑ ΠΑΚΕΤΟ ΓΙΑ Ο ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΚΕΤΟ ΓΙΑ 3 ΜΗΝΩΝ, ΩΣΤΟΣΟ Η ΤΥΠΙΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΞΕ ΚΑΝ ΟΤΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΕΙΧΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΜΕ ΡΟΖ ΓΡΑΜΜΑΤΑ. ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΕΓΚΑΙΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΠΛΥΝΑ. ΤΑ ΕΧΩ ΠΛΥΜΕΝΑ ΚΑΙ ΦΥΛΑΓΜΕΝΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΤΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΑ ΤΑ ΕΧΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΑΣ. ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΜΕ ΤΟΣΗ ΑΡΝΗΣΗ ΓΥΡΩ ΣΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΝΑ ΔΕΧΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΘΕΙ. ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΟΚ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΟΥ ΡΜ. ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΗΘΟΥΜΕ Κ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.

ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ. ΚΑΘΕ ΕΜΠΟΔΙΟ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΑΝ ΕΜΠΟΔΙΟ ΑΛΛΑ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΣΑΣ.;) ;) ;)

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΕΛΛΥ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ Κ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΣΑΣ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΤΕ ΠΑΡΑ ΤΙΣ ΑΝΤΙΡΡΗΣΕΙΣ ΤΩΝ ΔΙΚΩΝ ΣΑΣ...ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΔΩ Κ ΠΕΡΑ Κ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ.ΕΛΠΙΖΩ Κ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΡΟΠΟ ΣΚΕΨΗΣ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ.ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ! ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου, αν είστε αγαπημένοι και ευτυχισμένοι μην φοβάστε τίποτα. Οι δυο σας, ή μάλλον οι τρεις σας, θα τα καταφέρετε. Αρκεί να είστε αγαπημένοι. Βέβαια καλό θα ήταν να έχεις και κάποιον δικό σου να σε στηρίζει, για να μπορείς να δουλέψεις κι εσύ, αλλά αν δεν βλέπεις προκοπή κοιτά με το καλό να γεννήσεις το παιδάκι σου και μετά μήπως δούλευες κάπου part-time?Αν και φαντάζομαι ότι όταν έρθει το μωράκι με το καλό οι γιαγιάδοπαππούδες θα λυγίσουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Νέλλυ και καλώς μας ήρθες!

Αρχικά να σε συγχαρώ για την εγκυμοσύνη σου και να σου ευχηθώ με το καλό να γεννηθεί το μωράκι σου!

Επίσης νιώθω πως πρέπει να σας συγχαρώ που αντιμετωπίσατε το ζήτημα του μωρού τόσο ώριμα. Ειδικά ο σύντροφός σου με έχει συγκινήσει πολύ.

Μην αφήσετε τα προβλήματα να σας βάλουν από κάτω. Όταν υπάρχει αγάπη, όλα γίνονται. Θέληση και πίστη και θα δεις τι θα καταφέρετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα νέλλυ είμαι η Μαρία και προσπαθώ για παιδάκι, τι να πω πρωί-πρωί συγκινήθηκα τόσο πολύ που αν και μας γράφεις πρώτη φορά νιώθω να σε ξέρω χρόνια. Προχώρα μπροστά, τώρα η οικογένειά σου είναι ο άντρας και το κοριτσάκι που έρχεται. Μπορείτε να τα καταφέρετε και χωρίς κανέναν στο πλευρό σας, όπως τα καταφέρνουν χιλιάδες οικογένειες...

Ο άντρας σου και η αγάπη του είναι υπέρ αρκετή για να δημιουργήσετε την οικογένειά σας. Με το καλο να γεννήσεις, να πάρεις και το πτυχίο σου και όλα θα μπουν στο δρόμο τους. Συγχαρητήρια για την ώριμη σκέψη σας, και τον δυνατό χαρακτήρα σας.

Φιλάκια πολλά, είμαι η Μαρία 29 ετών και πάντα στο πλευρό σου όποτε με χρειαστείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Ξύπνησα και βρήκα τα μηνύματα σας,γεμάτα όλα απο αγάπη!Τι όμορφο ξύπνημα!:laugh:

filos ofigen,gastroula,Αυγή,Αναστασία,mikroulaxristos,tirogaridaki,Ανθή, Δημητρούλα,Έλενα,ΕλένηΧ,mitsakii,Mary78,evhdal,happymumy,sweety,ΧριστίναΚ. (συγνώμη αν ξέχασα κάποια:blush: )ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ!!!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

mikroulaxristos,φυσικά και του αξίζει να με βλέπει χαρούμενη:laugh: :laugh:

mitsakii σπουδάζουμε και οι δυο στο Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών.;) Εσύ;

ΕλένηΧ καιhappymumy ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ για το ενδιαφέρον!:laugh: :P Αλλά οι νονοί της μικρής έχουν φροντίσει για όλα και σε λίγο θα βγούμε εμείς απο το σπίτι για να χωρέσουν τα ρούχα και τα παιχνίδια!:laugh:

το περίεργο κοριτσάκια μου είναι οτι οι γονείς μου πάντα θεωρούνταν πολύ προοδευτικοί.Δηλαδή μιλούσαμε πάρα πολύ,ιδιαίτερα στην εφηβική μου ηλικία.Είχαμε μιλήσει να φανταστείτε αναχτά για την σεξουαλική επαφή,που πιστευω είναι πιο δύσκολο για άλλους γονείς αυτή η κουβέντα.Γενικά πάντα όλοι στον περίφηρω μας έιχαν να λενε πόσο ανοιχτόμυαλοι είναι!:unsure:

Δεν ξέρω αν η σχέση μας θα είναι η ίδια με όσα ειπώθηκαν.Γιατι εκτός απο το ''ή το ρίχνεις ή σε διαγράφουμε απο παιδί μας''έχουν πει και άλλα που δεν είναι δυνατόν να γράψω σε ένα δημόσιο διάλογο.:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΚ ΔΕΚΤΟΝ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΔΙΠΛΑ ΣΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΝΟΙΑΖΟΝΤΑΙ!!! ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΘΕ ΕΥΤΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΕΤΕ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ!!!ΣΑΣ ΑΞΙΖΕΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hope_89 μπραβο σας που δεν διαλεξατε την ευκολη λυση. καταλαβαινω οτι ολα στην αρχη θα ειναι δυσκολα αλλα μην αφησετε την καθημερινοτητα να σας λυγισει. χαιρομαι που εχετε ανθρωπους που σας στηριζουν εστω κι αν αυτοι δεν ειναι οι γονεις σας, οι οποιοι θα μετανιωσουν σιγουρα για την συμπεριφορα τους. με το καλο να γεννησεις την κορουλα σου, να χαιρεσαι το παληκαρι σου και σε οτι χρειαστεις ειμαστε εδω.

ειμαι η στελλα και εχω ενα γιο 9 μηνων. φιλια πολλα;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μέμα Νέλλυ!

Τί να πω κι εγώ...ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ κι από μενα. Μόνο αυτό μπορώ να πω. Και μπράβο σας βρε κορίτσια που είστε τόσο καλές, συγκινήσατε κι εμένα! Η αγκαλιά του mammy είναι τεράστια...!

Κοριτσάκι μου, έχεις έναν άγγελο στην κοιλίτσα σου κι έναν δίπλα σου που σε αγαπάει ΤΟΟΟΟΣΟ πολύ! Είσαι πάρα πολύ τυχερή! Με τέτοια εφόδια και τόση αγάπη γύρω σου, σίγουρα θα τα καταφέρετε και θα μεγαλώσετε ένα ευτυχισμένο παιδάκι πλημμυρισμένο από αγάπη!

Οι γονείς σας πιστεύω ότι έκαναν μεγάλο λάθος, αλλά έχω την ελπίδα ότι θα το καταλάβουν και θα σας ξαναπροσεγγίσουν. Μάλλον μόλις έρθει το εγγονάκι!

Συγχαρητήρια και πάλι!

Α! Εγώ είμαι η Ιωάννα, 32 ετών και προσπαθώ για παιδάκι!

Θα τα λέμε όποτε θέλεις...Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hope_89 έγραψε:

Καλημέρα!!!

Ξύπνησα και βρήκα τα μηνύματα σας,γεμάτα όλα απο αγάπη!Τι όμορφο ξύπνημα!:laugh:

filos ofigen,gastroula,Αυγή,Αναστασία,mikroulaxristos,tirogaridaki,Ανθή, Δημητρούλα,Έλενα,ΕλένηΧ,mitsakii,Mary78,evhdal,happymumy,sweety,ΧριστίναΚ. (συγνώμη αν ξέχασα κάποια:blush: )ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ!!!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

mikroulaxristos,φυσικά και του αξίζει να με βλέπει χαρούμενη:laugh: :laugh:

mitsakii σπουδάζουμε και οι δυο στο Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών.;) Εσύ;

ΕλένηΧ καιhappymumy ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ για το ενδιαφέρον!:laugh: :P Αλλά οι νονοί της μικρής έχουν φροντίσει για όλα και σε λίγο θα βγούμε εμείς απο το σπίτι για να χωρέσουν τα ρούχα και τα παιχνίδια!:laugh:

το περίεργο κοριτσάκια μου είναι οτι οι γονείς μου πάντα θεωρούνταν πολύ προοδευτικοί.Δηλαδή μιλούσαμε πάρα πολύ,ιδιαίτερα στην εφηβική μου ηλικία.Είχαμε μιλήσει να φανταστείτε αναχτά για την σεξουαλική επαφή,που πιστευω είναι πιο δύσκολο για άλλους γονείς αυτή η κουβέντα.Γενικά πάντα όλοι στον περίφηρω μας έιχαν να λενε πόσο ανοιχτόμυαλοι είναι!:unsure:

Δεν ξέρω αν η σχέση μας θα είναι η ίδια με όσα ειπώθηκαν.Γιατι εκτός απο το ''ή το ρίχνεις ή σε διαγράφουμε απο παιδί μας''έχουν πει και άλλα που δεν είναι δυνατόν να γράψω σε ένα δημόσιο διάλογο.:dry:

Καλημέρα είναι η Κατερίνα και είμαι 30 χρονών. Πρόσφατα έχασα ένα μωράκι. Τώρα προσπαθώ να συνέλθω από την απώλεια. Η δική μου άποψη είναι ότι καλά έκανες και κράτησες το μωρό σου καθώς και τον σύντροφο σου. Είσαι καινούργιο μέλος ακόμα και δεν έχεις διαβάσει τι μεγάλο πόνο έχουν πολλές κοπέλες από εδώ μέσα και τι μεγάλη προσπάθεια κάνουν για να αποκτήσουν το δώρο του Θεού (δηλ. ένα μωράκι). Όσον αφορά τους γονείς σου σίγουρα ακόμα βλέπουν εσένα σαν μωράκι. Προσπάθησε να τους καταλάβεις και να τους δώσεις ένα δίκαιο. Αυτή η ζωή είναι πολύ δύσκολη και φοβούνται για σένα και για το πως θα τα καταφέρεις. Δεν συμφωνώ ασφαλώς με την πρόταση της έκτρωσης (γιατί αυτό από μόνο του είναι μια αδικία) απλά πιστεύω ότι ένιωσαν ότι έχασαν τον έλεγχο και έχουν ταραχθεί. Όσο για τα "κακά" λόγια μην δίνεις και τόσο σημασία ... Ήταν λόγια απελπισίας για το μέλλον ... Δεν ήταν λόγια "κακίας" ... είναι και αυτοί γονείς μην το ξεχνάς. Το να φέρεις στον κόσμο ένα παιδάκι δεν είναι και τόσο εύκολο και αυτοί το γνωρίζουν πολύ καλά. Είμαι σίγουρη ότι με την πάροδο του χρόνου θα καταλάβουν και θα σου σταθούν πάλι (αφού είναι προοδευτικοί άνθρωποι) δεν γίνεται να αλλάξουν ξαφνικά ... απλά τους ήρθε απότομα.

Πραγματικά σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να τα καταφέρεις, κάθε ευτυχία και κάθε καλό να έρθει στον δρόμο σου...

Ασφαλώς και είμαι στην διάθεσή σου για ότι χρειαστείς.

Σε φιλώ και σου στέλνω μια ζεστή αγκαλίτσα σε εσένα και στο αγγελουδάκι που έρχεται....

Υ/Γ

Όλα θα ηρεμίσουν και θα γίνουν όμορφα γιατί έρχεται ένα δώρο Θεού και όλοι θα αλλάξουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νέλλυ θα ήθελα και εγώ με τη σειρά μου να σας συγχαρώ!

Να σας συγχαρώ για την εγκυμοσύνη,

για την αποφασιστικότητά σας,

για την επιμονή σας.....

Τολμήσατε να διαλέξατε το δύσκολο δρόμο....

και οι τολμηροί πάντα κερδίζουν!!!!

Σε λίγο θα κρατάτε το μωράκι σας,

και ένα καινούγιο κεφάλαιο ξεκινάει στη ζωή σας!!!!

Να είστε πάντα ευτυχισμένοι και οτιδήποτε χρειαστείτε....

το mammy είναι εδώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Milina είμαι πολύ χαρούμενη που τον έχω δίπλα μου,πραγματικά!:laugh:

Χελωνίτσα,Στέλλα,Ιωάννα σας ευχαριστώ και εσάς για τα καλά σας λόγια!!!

Το ηθικό μου είναι στα ύψη απο χτες!:laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ με συγκίνησες βρε κοριτσάκι μου!!!

Σας θαυμάζω που σε μία τόσο σημαντική και ταυτόχρονα ανέμελη στιγμή της ζωής πήρατε αυτήν την απόφαση!

Να είσαι σίγουρη οτι θα γίνεται υπέροχοι γονείς και το μωράκι σου θα είναι πολύ τυχερό!!!

Κατ' αρχάς θπάρχει αγάπη ανάμεσα σας και το έχετε αποδείξει!!!

Άσε που θα έχετε και πολύ μικρή διαφορά ηλικίας...

Φαντάζομαι οτι ήρθε πολύ ξαφνικό για τους γονείς σας και δεν ξέρανε πώς να αντιδράσουν!

Είμαι σίγουρη οτι ήδη το έχουν μετανιώσει!!!

Όταν θα δουν και την μπεμπούλα... δε θα αντέξουν...

Όσο για τα άσχημα λόγια που υπόθηκαν, μη στενοχωριέσαι!

Δε θα τα εννοούσαν και με τον καιρό θα ξεχαστούν!

Αντιλαμβάνομαι οτι σε πληγώσανε, αλλά σε κάνανε και πιο δυνατή!

Ειλικρινά, ό,τι βοήθεια χρειαστείς, μη διστάσεις να τη ζητήσεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

papi θα μου μείνει αυτό το ''οι τολμηροί πάντα κερδίζουν!'':laugh:

Νανούκα εγώ δεν μπορώ να τους δικαιολογήσω.Με πάιρνανε τηλέφωνο στον 7ο μήνα για να κάνω έκτρωση!!!Το συζητάγαν κιόλας!!!:angry: Απο κει και πέρα τι να πεις;Ο διαλογος είναι χαμμένη υπόθεση σε τέτοιες περιπτώσει.Ίσως να είναι και καλύτερα έτσι...Τουλάχιστον το κοριτσάκι μου δνε θα ακούει ΠΟΤΕ και απο ΚΑΝΕΝΑΝ ότι ήταν κάτι το ανεπιθυμητο,οτι μας κατεστρεψε και οτι ήταν ένα λάθος!:angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PRAGMATIKA TO MONO POU MPORO NA PO EINAI OTI SAS 8AVMAZO K TOUS DYO

GIA TIN ILIKIA SAS EISTE POLI ORIMOI K OI DYO SAS

NA KSEREIS OTI OLA 8A PANE KALA K EFOSON EXETE TOSI DYMANI K OI DYO SAS TIPOTA DEN 8 ASTA8EI EMPODIO STA ONEIRA SAS NAI MEN MPOREI NA EINAI LIGO DYSKOLA TA PRAGMATA K NA ERXODE STIGMES POU APELPIZESTE ALLA EXETE O ENAS TON ALLO K SIGOURA 8A TA KATAFERETE

K PALI SOU LEO OTI SAS 8AVMAZO XEROMAI POU PAIDIA TIS ILIKIAAS SAS EINAI TOSO ORIMA K YPEF8INA OI GONEIS SAS 8A EPREPE NA EINAI POLI PERIFANOI GIA SAS K OXI NA SAS APORIPSOUN ALLA O KAIROS EXEI GIRISMATA GLIKIA MOU NA TO KSEREIS K TOTE 8A EISAI ESI AFTI K O SIDROFOS SOU POU 8 AXAMOGELATE APO EFTIXIA K 8A KANETE TOUS GONEIS SAS NA DREPODE GIA TI DIKI TOUS SIMPERIFORA

NA EISTAI KALA K OTI XREIASTEIS EIMASTE EDO OLES GIA NA SOU PROSFEROUME OTI MPOROUME FILAKIA POLLA K ME TO KALO NA PAREIS STIN AGALIA SOU TO MORAKI SAS.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίνα ήδη χαμογελάμε απο ευτυχία!:laugh: Έχουμε βέβαια ακόμα πολύ μακρύ δρόμο αλλά δεν έχει σημασία:)

Και απο οτι βλέπω και στις δυο πλευρές αυτό το χαμόγελο τους σκοτώνει...:unsure::blink::huh::S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πραγματικά κοριτσάκι μου με συγκίνησες μέχρι τα βάθη της ψυχής μου...σας θαυμάζω και εσένα και το παλλικάρι σου για το σθένος και τη δύναμη που δείξατε σε αυτή την τροπή της ζωής σας!!!είστε πολύ ώριμα παιδιά και από την ιστορία σου μου ακούγεστε και πολύ καλές ψυχές!!!ΜΠΡΑΒΟ σας!!!!γι'αυτό πιστεύω οτι όλα θα σας πάνε καλά!!!σε λίγο καιρό θα κρατάτε στην αγκαλιά σας το θαυματάκι σας και αυτό είναι το καλύτερο!!!!

όσο για τους γονείς σας είναι σίγουρο οτι τώρα που θα γεννηθεί το μωράκι σας θα αλλάξουν γνώμη...σαν γονείς και αυτοί θέλαν το καλύτερο για τα πιδιά τους και ίσως τους ήρθε πολύ απότομο ότι έγινε και γι'αυτό φέρθηκαν έτσι....είμαι σίγουρη οτι θα φτιάξουν τα πράγματα!!!

ειλικρινά οτι βοήθεια χρειαστείς μην διστάσεις...είμαι δίπλα σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί να πω τώρα εγώ..; Εκτός του ότι με πήραν τα κλάμματα όλα τα άλλα τα έγραψαν τα κορίτσια παραπάνω!

Σίγουρα είσαι 20 ετών;;;; Για πάνω από 30 μου φαίνεσαι!!

Τέτοιες ψυχούλες σαν τις δικές σας ο θεός τις αναμοίβει.

Με το καλό να υποδεχτείς το μωράκι σου και εύχομαι να περάσει ο καιρός εύκολα, χωρίς δυσκολίες και κάποια μέρα να τα σκέφτεσαι όλα αυτά σαν μία μακρινή στεναχώρια.

Εδώ είμαστε εμείς για ότι χρειαστείτε!

Φιλιά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκό μου κοριτσάκι από το μήνημά σου κατάλαβα πόσο δυνατή είσαι κι εσύ και ο φίλος σου. Μπράβο σας για την απόφαση που πήρατε, δεν είναι και λίγο πράγμα ύστερα από τόση ψυχολογική βία που σας ασκούν οι γονείς σας.

Αυτή σας η στάση δείχνει πόσο ώριμοι είστε για την ηλικία σας και πόσο αναμφίβολα καλοί γονείς θα γίνεται.:P

Όσο για τους δικούς σας η αντιμετώπισή τους ήταν απαράδεκτη, όμως επειδή πάντα συμβαίνει αυτό, στο μέλλον θα σας πλησιάσουν μετανοιωμένοι, μην κάνετε λοιπόν κι εσείς το ίδιο λάθος...Τώρα λίγο ο θυμός λίγο η απογοήτευση :( βλέπεις αλλιώς τα πράγματα, όμως θα αλλάξουν πιστεψέ το.

Οτιδήποτε κι αν θελήσεις εδώ είμαστε όλοι η παρέα του mammyland για να βοηθήσουμε...

Φιλάκια πολλά και να έχεις καλή γέννα.:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικά μπράβο και στους δύο.

Πήρατε μία γενναία απόφαση που μόνο

ευτυχισμένοι μπορείτε να γίνεται από αυτήν.

Η ζωή πάντα θα έχει δυσκολίες και αν κάτσουμε και το σκεφτούμαι...

στην ουσία κανείς και ποτέ δεν είναι έτοιμος για κάτι τέτοιο...

Να είστε ευτυχισμένοι!!!

Να είστε αγαπημένοι!!!

Και το θαύμα που περιμένετε με τόση αγάπη σίγουρα

θα σας ανταμείψει...

Μπράβο και στον σύντροφό σου

που δεν λάκισε στην δύσκολη στιγμή!

Μιλάω εκ πείρας... ως μία "παρατημένη" :unsure:

άγαμη μητέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νελλυ γεια σου και απο μενα!

Μη φοβασαι τιποτα θα δεις ολα θα παρουν το δρομο τους σιγα σιγα

Σημασια εχει οτι εχετε τοση αγαπη μεταξυ σας και για το παιδι σας..που τιποτα δε φαινεται ικανο να σας σταματησει απο το να προοδευετε και να ζητατε το καλυτερο απο τη ζωη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa σε ευχαριστώ πολύ!

AngelMama εσύ είσαι αυτή που αξίζει τα συγχαρητήρια και όχι εγώ!!!Μπράβο κοπέλα μου είσαι ΗΡΩΙΔΑ!Να χαίρεσαι τον θησαυρό σου:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...