Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΕΡΡΕΣ


Recommended Posts

Γεια σου Βαρβαρα και καλως ηρθες στην παρεα μας!!!!Εγω ειμαι θεσσαλονικια αλλα εχουμε κοριτσια απο Σερρες εδω στο μαμμυ μας!!!!κι εγω εχω παει Σερρες πολλες φορες και μαλιστα προσφατως!Εισαι εγκυος?Θα χαρω να τα λεμε συχνα κοριτσι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαρβάρα καλως ήρθες στην παρέα μας!:woohoo:

Είμαι απο Θεσσαλονίκη...μανούλα δεν είμαι αλλά θα γίνω κάποια στιγμή!Σου κάνω; ;)

Σέρρες ήμουν 3,5 χρόνια στις σπουδές μου...!

Τα καλύτερα μου χρόνια!:woohoo:

Εσύ είσαι απο τις Σέρρες;

Τι θα ήθελες να μάθεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπέρα σας ειμαι καινουργια στο φορουμ και δεν το εχω καταλαβει ακομη πως λειτουργει.ειμαι μανουλα ενος 16μηνου μικρου.στις Σερρες βρεθηκα νυφη ειμαι απο ενα χωριο της Θεσσαλονικης σπουδαζα Αλεξπολη Ιατρικη και απο το Σεπτεμβριο ειμαι Σερρες,ο ανδρας μου ανοιξε ιατρειο και ετσι βρεθηκα εδω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Βαρβαρα!!!!

Τα λεμε και επισημα!

Εγω δεν ειμαι απο τις Σερρες ομως ειχα ενα αμορε καποτε που σπουδαζε εκει και πηγαινοερχομουν καθε εβδομαδα!

Τεσπα,ειμαι η Νατασα και εχω μια μπεμπα 3 μηνων!Ειμαι και γω απο Θεσ/νικη!

Το μελλος magdalex ειναι απο τις Σερρες αλλα υποψιαζομαι οτι πρεπει να γεννησε μολις οποτε δυσκολα θα τη βρεις!

Να χαιρεσαι το μπουμπουκι σου!

Απο ποιο χωριο εισαι?Γιατι και γω απο χωριο ειμαι!

Το site αργει λιγο να ξερεις!

Δε συμβαινει μονο σε σενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Βαρβάρα και καλώς ήρθες.Και εγώ σχετικά καινούρια είμαι στην παρέα.Εγώ είμαι από Σέρρες και έχω ένα αγοράκι 8 μηνών.Να σου ζήσει και το δικό σου!Δεν μένουμε όμως Σέρρες τώρα γιατί ο σύζυγος είναι στρατιωτικός και γενικά περιοδεύουμε στην Ελλάδα:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli! δεν το πιστευω!:ohmy:

εμενα η μαμα μου ειναι απο σιδηροκαστρο,εγω γεννηθηκα κ μεγαλωσα στις σερρες,καθοτι ειναι ο μπαμπας σερραιος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou geia sasssssssssssssss

simera eipa na mpo ligo k brethika pano sto souper thema!!!!!!!!

teleika exoume arketa koritsia pou exoun paei sthn pio omorfh polh!!!!

xaxaxaxaxaxaxaxaxxa an den penepsoume to spiti mas tha pesei na mas plakosei!!!

ego eimai genima threma serrea,,basika lefkoniotisa!!!!

alla dystixos barbara mou meno souidia!!!!!!

eimai h sofia k den exo mwraki!!!

elpizo na ta ksana poume,,,,

thouli mou,,,,re thyrio th kaneis????

xathikame more,,,mas psiloepiasan h zestes k eipame na to riksoume ligo ekso k den poly mpeno,,,

polla filia se oles!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΣΕΡΡΕΣ ΑΛΛΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΠΗΓΑΙΝΟΕΡΧΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΤΑΚΤΙΚΑ ΣΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ.ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΙΚΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΚΟΛΛΑΕΙ ΤΡΟΜΕΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax thouli mou ontos eixa katebh kato gia to pasxa k eixa erthei telh apriliou alla den poly mpeno,,,me petaei k den me bazei mesa k mou thn spaei tromera,,,

e pos na einai,,,,xalia:unsure: fygame apo thn wraia elladitsa mas k irthame sthn pio xazh xora pou yparxei!!!!xaxaxaxaxa

den peirazei thn paleyo omos!!!!

esy ti kaneis??? gennises h akoma???? exoume na ta poume polly kairo,,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΠΡΙΝ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΙΑ 15 ΜΕΡΕΣ ΕΛΕΙΠΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΚΑΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΧΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΩ ΟΤΙ ΩΡΑ ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΕ ΕΙΔΑ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ξερω ,το χωριο,την ανω η την κατω αμπελα;η μια ειναι πριν το σιδηροκαστρο.νομιζω εχει καλο κρασι εκει

τελικα βλεπω πολες συντοπιτισες! χαιρομαι:P

μαλλον ειναι κ αλλες απλως δεν μας μυριστηκαν ακομη!:laugh:

Βαρβαρα τι ειδικοτητας ειναι ο αντρας σου;

καλως ηρθες στην πολη μας κ καλες δουλειες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας πω και το καλυτερο!

Σε μια απο τις επισκεψεις μου στα Σερρας B)B)B)

ημουν για καφεδακι στην εθν.αντιστασεω και συνεβη το εξης....

Περπατουσαν στο δρομο δυο 15χρονα σκατοπαιδα,σταματανε μπροστα μου μια γιαγιουλα και τι τη ρωτανε τα αθεοφοβα????(διαλογος)

15χρονα: Συγνωμη κυρια το αεροδρομιο που ειναι?

Κοντοστεκεται η γιαγια και ρωταει:Αεροδρομιο..........?Δεν εχουν αεροδρομιο τα Σερρας!!!!!

Αρχιζουν να γελανε τα σκατοπαιδα γιατι της καναν πλακα και η καημενη η γιαγιουλα σηκωσε την τσαντα και αρχισε να τους βαραει....

ΠΕΘΑΝΑ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ!!!

Αλλο να το βλεπετε και αλλο να σας το περιγραφω!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΔΡΑΜΑ ΑΛΛΑ ΣΠΟΥΔΑΖΑ ΣΤΙΣ ΣΕΡΡΕΣ,ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΕΔΩ.ΕΙΜΑΙ ΣΕΡΡΕΣ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ 6,5 ΜΗΝΩΝ.ΚΑΛΑ,ΠΩΣ ΤΟΥΣ ΗΡΘΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΣΤΑ ΣΕΡΡΑΣ?ΑΛΛΟ ΚΙ ΑΥΤΟ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.σας ευχαριστω που απαντησατε οσες ερχεστε συχνα θα κανονισουμε να βρεθουμε κιολας.χθες εφυγα απο το ιατρειο και στο σπιτι λιγο δυσκολο με το μικρο να ασχοληθω με το ιντερνετ.πραγματικα θα μου παρει λιγο χρονο για να δω πως λειτουργει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουουυυυυυυυυυυυυυ κοριτσια και εγω απο σερρες ειμαι και μενω σερρες.καλως ηρθες βαρβαρα,ειμαι η ευη και ειμαι στην προσπαθεια ακομα...τελικα ειμαστε πολλες εδω ε?φιλιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...