Μετάβαση σε περιεχόμενο

κοριτσια πεστε μου τη γνώμη σας


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια θα ήθελα να μου πείτε τη γνώμη σας ειδικά αυτές που γνωρίζουν.

Παλιότερα συγκεκριμένα το 2004 είχα κονδυλώματα και δόξα το θεό τα αντιμετωπίσαμε με λέιζερ. Από τότε όλα μια χαρά. Ο άντρας μου( φίλος μου τότε) είχε πάει τότε σε δερματολόγο και του είχε πει δεν φαίνεται κάτι αργότερα πριν κανένα χρόνο δηλαδή ίσως και περισσότερο είχαν βγει κάτι σαν ελιές και επειδή εγώ είμαι λίγο φοβητσιάρα του επέμενα να πάει στο γιατρό. Του είπε ότι είναι κονδυλώματα τελικά( αυτό που φοβόμουν!!!) τα αντιμετώπισε και αυτός με λέιζερ αλλά προχτές που πήγε στο γιατρό του είπε έχεις πάλι ο ιός δεν έφυγε τελείως γιατί είχε κάποια μικρούλια και δεν πήγε νωρίτερα οπότε βγήκαν και άλλα!!! Είμαι χάλια λέγαμε να αρχίσουμε προσπάθειες για μωράκι αλλά πάλι δεν γίνεται δεν μπορώ άλλο!!! Πάντα κάτι συμβαίνει και το αναβάλουμε!!! Και βρε κορίτσια εγώ πρέπει πάλι να πάω στο γιατρό???? Είχα κάνει ενδοσκόπηση κοντά στα Χριστούγεννα τώρα πρέπει να ξανακάνω????? Πέστε μου τη γνώμη σας

Ευχαριστώ πολύ και σόρυ για το μεγάλο μνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο ειναι να κανετε πρωτα την θεραπεια και μετα να προσπαθησεται για μωρακι εξαλλου αν γινει θεραπεια με λειζερ και κρεμα δεν θα σας παρει περισοτερο απο 2-3 μηνες με προφυλακτικο

και Ναι καλο ειναι να κανεις μια κολποσκοπηση να δεις τι παιζεται εφοσων δεν χρησιμοποιειτε προφυλακτικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια καλησπερα!Θα σου ελεγα να επισκεφθεις τη γιατρο σου οπωσδηποτε για ενα τεστ παπ.Αν δεν εχεις ξανακολλησει πρεπει να χρησιμοποιειτε προφυλακτικο μεχρι να απαλλαγει ο συντροφος σου...Αν εχεις ξανακολλησει...Συντονιστειτε με τους γιατρους σας για να τελειωνετε και οι δυο! Ελπιζβ να τελειωνετε συντομα με το θεμα....Δεν ειναι αστεια υποθεση τα κονδυλωματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχαριστω πολυ ευχομαι ολα να πανε καλα και να μην εχω εγω προβλημα μιλησα με το γιατρο μνου και μου ειπε επιδη εκανα πριν κανενα μηνα τεστ παπ να παω σε κανενα 2μηνο και αν θελω να κανω και κολποσκοπηση. φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...