Μετάβαση σε περιεχόμενο

αχ αυτη η τομη της καισαρικης ...


Recommended Posts

κοριτσακια μου καλησπερα..

διαβασα για την κοπελα που ειδε αιμαατακι στην τομη της καισαρικης..σας εχω τρελανει ρεεε...

εγω ειδα κατι σαν σπυρακι πανω στην τομη με πιον, οχι πολυ μεγαλο, το εχω δει εδω και τρεις με 4 μερες ακομη δεν εχει υποχωρησει, λεω μηπως ειναι οντως σπυρακι ή μηπως εχει γυρισει καμιαα τριχα..αχ δεν θελω να σκεφτομαι κατι αλλο...τι φοβιτσιαρα που εχω γινει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

καλέ μην ανησυχείς! Τι φοβάσαι δηλ? Δεν καταλαβαίνω.. Η τομή επουλώνεται τις επόμενες ημέρες μετά την καισαρική κ ότι κ να δεις εκεί πάνω είναι σαν να το έχεις δει στο υπόλοιπο δέρμα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα κα εγω ειχα βγαλει κατι παρομοιο εβαλα λιγο betadine και ξεραθηκε μαλλον τριχουλα ηταν..

αν ομως εχεις τοσο αγχος και φοβο παρε τον γιατρο σου και πες του το..αλλα νομιζω δεν χρειαζεται να ανησυχεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε καταλαβαίνω!

Κι εγώ καισαρική είχα κάνει και τις πρώτες μέρες φοβόμουνα με το παραμικρό!:woohoo:

Βάλε λίγο betadine και αν ανησυχείς τόσο, πάρε τηλέφωνο τον γυναικολόγο σου να του το πεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα συμφωνησω με τα κοριτσια στο να μην αγχωνεσαι και να βαλεις λιγο μπεταντιν.....παρε και το γιατρο σου βεβαια για να σου πει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααα..και γω ειχα βγαλει ενα μεγαλο σπυρακι ακριβως κατω απ την τομη...δεν εδωσα και πολυ σημασια και περασε..τριχουλα ηταν που ειχε γυρισει...μην ανυσηχεις φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...