Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θα γίνει καμιά συνάντηση στην Αθήνα?


SOFOU

Recommended Posts

Μπα, σε ξεγελάει η φωτογραφία, δεν κοιμόταν! Η μαμά του πήγαινε να τον λύσει από το καρότσι και κοιτούσε προς τα κάτω. Το ξέρω, εγώ την τράβηξα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 297
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αυτά για σήμερα!Η Ρουλιτσα μου που είναι?Ελπίζω να την έβγαλε κάποιος φωτογραφία! Ευτυχώς που είναι και η Ρουλα και όταν παίρνω τον Δημητρη μαζί αναλαμβάνει εκείνη να βγάλει φωτο!Αλλιώς θα το είχαμε χάσει το τρένο πατριώτηηηηηηηηηηη!:P

Σας χαιρετώ κοριτσάκια μου!Πέρασα τέλεια!Καλή αντάμωση!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

Μπα, σε ξεγελάει η φωτογραφία, δεν κοιμόταν! Η μαμά του πήγαινε να τον λύσει από το καρότσι και κοιτούσε προς τα κάτω. Το ξέρω, εγώ την τράβηξα! :)

είπα και εγώ!Τόσα πολλά έχασα πια!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλεεεεεεεεεεε!!!! επιτελους κοριτσια μου μπηκα και εγω!!!! ειχα ταξιδακι για χαλκιδα!!! και μετα επιασα την κουβεντα με τη μαμα μου και αργησα!!!!! αααααααααα βαλαμε φωτο??????????????? τελεια!!!! περασαμε τελεια με τον χρηστο!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και τελος η Αναστασια μας με τον μπεμπουλη της που θα παρει και 2 ονοματα και θα γιορταζει και μαζι με τον δικο μου... Ταξιαρχες βλεπετε και οι δυο... χεχεχε...:laugh: Αντε και καλο μηνα...!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 έγραψε:

Η mikroulaxristos με την Αναστασια μας! DSC04751.JPG

Ωραια η μικρουλα ωραια και η Αναστασια....

Το παλικαρι πισω ομως ποιος ειναι??????????????????

:silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Μπραβο βρε Κοριτσια!

Δωσατε και παλι δυναμικο παρον!!!!

Ετσι ετσι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου μια χαρά περάσατε πάλι. Εγώ δυστυχώς δεν τα κατάφερα. Ειπαμε με τον άντρα μου να πάμε για μπάνιο. Και κάηκα και πονάω και κουράστηκα και κολλήσαμε στην κίνηση και στη συνάντηση δεν πρόλαβα να έρθω!!

Δεν πειράζει όμως... την επόμενη φορά! Πάντως αν θέλετε, ε εσείς!! (στις διοργανώτριες μιλάω) για ελάτε και προς τα πάνω!! χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι ωραία!Πρέπει να περάσατε τελεια!Ζηλευω...:blush: Μόλις σαραντήσουμε θα σας έρθουμε και εμείς χιχιχι:P

Ειστε όλες κούκλες!Τα μωράκια και οι κοιλίτσες σας ΦΟΒΕΡΑ!

sweetmammy σου μοιάζει πάρα πολυ ο Μιχαλάκης!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lovie έγραψε:

dimitroula29 έγραψε:

Ωραια η μικρουλα ωραια και η Αναστασια....

Το παλικαρι πισω ομως ποιος ειναι??????????????????

:silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Μπραβο βρε Κοριτσια!

Δωσατε και παλι δυναμικο παρον!!!!

Ετσι ετσι....[/quote:2rmw3zuq]

Lovie :P :P :P !Νομίζω ότι πρέπει να ήταν από Getering(άμα δεν το έγραψα καλά μη γελάσετε:laugh: )!Απ οτι πήρε το μάτι μου γιατί δεν έδωσα και πολύ σημασία!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lovie έγραψε:

dimitroula29 έγραψε:

Ωραια η μικρουλα ωραια και η Αναστασια....

Το παλικαρι πισω ομως ποιος ειναι??????????????????

:silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Μπραβο βρε Κοριτσια!

Δωσατε και παλι δυναμικο παρον!!!!

Ετσι ετσι....[/quote:2pvij05q]

lovie μου το παληκαρι πισω ειναι σερβιτορος και απο την εκφραση του απορει με εμας τις τρελλες που βγαζαμε ολο φωτο χαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοπελαρες!!! τι μου κανετε????? καλε κοιμηθηκα με ενα ηλιθειο χαμογελο στ χειλη χτες βρδυ!!!! σκεφτομουνα την κοιλιτσα της dallias,την κοιλιτσα της μαριαντας,τους γιους των κοριτσιων που ηταν για φαγωμα και τσιμπιμα(αλλα κρατηθηκα στο υψος μου!!),τις φιλεναδιτσες μου που ειδα και μου ειχαν λειψει...,την μαρια(sofu) που γνωρισα και συμπαθησα ...απεριοριστουυυυυυ!, ποποπο ολα μου αρεσαν!!!!! αχ εβλεπα και τους αντρουληδες διπλα που καθοντουσαν και ειχαν πιασει κουβεντουλα και πολυ μου αρεσε που τα βρηκανε και αρχισαν το μπλα-μπλα!!!(ποιος ξερει ποσο μας εθαβαν!!!χιχιχιχι)βρηκαν ευκαιρεια....σε καποια φαση ακουσα εναν που ελεγε,...''και εμενα η δικια μου ρε παιδια,δεν παει να κατουρησει αμα δεν της στειλει μηνυμα η φιλη της!!''αχχαχχχαχαχχαχχα καλα μιλαμε σοου!!!!!

εσεις που δεν ηρθατε.....ουφ τωρα πρεπει να ξανακανονισουμε!!!! χιχιχιχιιχχιιχ!!!!! οχι οτι εψαχνα ευκαιρεια!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ έγραψε:

Κορίτσια μου μια χαρά περάσατε πάλι. Εγώ δυστυχώς δεν τα κατάφερα. Ειπαμε με τον άντρα μου να πάμε για μπάνιο. Και κάηκα και πονάω και κουράστηκα και κολλήσαμε στην κίνηση και στη συνάντηση δεν πρόλαβα να έρθω!!

Δεν πειράζει όμως... την επόμενη φορά! Πάντως αν θέλετε, ε εσείς!! (στις διοργανώτριες μιλάω) για ελάτε και προς τα πάνω!! χιχιχι

Σισσιω μου κάηκε η πλατουλα σου:(! Να βάλεις κρεμουλα!;)

Όταν λες "πάνω" πως το εννοείς?Δώσε μου στίγμα!:P:P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!

ΤΕΛΕΙΑ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΕΜΟΡΦΕΣ ΚΑΙ ΚΕΦΑΤΕΣ!!!

ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ !!! ΚΑΙ ΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΕΣ ΠΕΡΑΣΑΝ ΤΕΛΕΙΑ ...

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

εσεις που δεν ηρθατε.....ουφ τωρα πρεπει να ξανακανονισουμε!!!! χιχιχιχιιχχιιχ!!!!! οχι οτι εψαχνα ευκαιρεια!!!!!!!!!!

Αχ Ντάντη μου σε καταλαβαίνω μωρέ..... Συγγνώμη που δεν ήρθα και τώρα πρεπει να ξανακανονισουμε... χιχιχι

Δημητρούλα, μην κάνεις τον Κινέζο!!! χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σισακι μου ειδες ρε γμτ??? χιλια συγνωμηηηη μωρε που θα μπουμε σε τετοια ταλαιπωρια και που θαπερασουμε χαλια!!!!!!!! :P :P :P :P :P

δημητρουλα τσιν τσαν τσον!!! κινεζακι το παιζεις ε????????? για κεντρο αθηνα μιλαμε κοπελιααααααα!!!!!!!!!!!!!! χιχιχιχιιχιχι:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νελλυ μου σ'ευχαριστω πολυ... κι'εγω αυτο πιστευω... πειτε τα να τα ακουει και ο μπαμπας... χαχαχα...

Σισσυ, εγω πολυ ευχαριστως να ερθω... μου αρεσουν τα μερη σας... εχεις να μας προτεινεις κατι "δροσιστικο" για το καλοκαιρακι;

Μπηκε ο Ιουνιος κοριτσια... μεγαλο πραγμα... ουφ...! Το τριημερο τι θα κανετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy αστα να πανε πες του μπαμπα!!!!! ο γιοκας σου ειναι φωτοτυπια σου!!!!! :P

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑ!!!! ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ!!!!! αντε να αρχισουν τα μπανακια στη θαλασσιτσα,τα λαδακια για το μαυρισμα(παλι σαν γυφτακι θα γινω),φραπεδια και ταβλακι στη παραλιααααααααααα!!!!!!!!!! ποπο τετοια θελω!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...