Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θα γίνει καμιά συνάντηση στην Αθήνα?


SOFOU

Recommended Posts

μουσσα ναι! μας το είπε η mikroulaxristos για την πρόσκλησή σου. Εγώ ήδη ενημέρωσα τον σύζυγο....!!! είμαστε "μέσα" όταν το κανονίσετε!

Εμένα το καπελάκι μου το χάρισε η Ρούμπι και την ευχαριστώ πολύ πολύ!!! Με στεναχώρησε λίγο βέβαια η περίπτωσή της όμως της εύχομαι όλα να πάνε καλά μωρέ.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 297
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

SOFOU έγραψε:

Κορίτσια βάζω και τις δικές μου φωτο που τράβηξα... μή με βρίσετε, δεν βγάζω καλές φωτο, τουλάχιστο είναι "φυσικές".....(χι,χι,χι)

P5300550.JPG

δεν το συζητω....!!! οτι ημαστε κουκλες θα το πω........ οτι ημαστε γλυκουλες σαν 3 βαζακια μελι θα το πω............οτι γεμιζουμε αυτην την φωτογραφια με το απολυτο χαμογελο μας θα το πω............οτι εχουμε ματαρες και οι τρεις και ναζι τρελο θα το πω.....................................................οτι η νταλια ειναι 7 μηνων εγκυος ενω εγω δεν ειμαι καθολου εγκυος και η κοιλια μου φαινεται σαν να σπασανε τα νερα.............ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΤΟ ΠΩ....!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :P :P :P :P :P :P :P :P ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΛΕ ΑΥΤΟ?????????????? απο οταν σκασανε μυτη οι πολυκυστικες,εγω αδυνατιζω και η κοιλια μεγαλωνει!!!!!!!! αμαν........σαν την φαλαινιτσα που χασαμεεεεεεεεεεεεεεε ειμαι!!!!!! ε ναι λοιπον,παθαινω καταθλιψη και πεφτω σε παραλυρημα!!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραιες οι φωτογραφιες σου Μαρια... δεν τα ειπαμε και πολυ... ισως σε καποια αλλη συναντηση...;)

Τελικα τι εγινε με το ρυζοτο βρε μικρουλα; δεν μου ειπες...!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:P πλακα κανεις ετσι?????????????? χχχιαιχχαιαχιαχιχαιιχαιχαα το ριζοτο ειναι στο σπαστο ντουλαπι διπλα στον απορροφητηρα!!!!!! αχααχιιαχιαιααιχιχααιχχια
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μουσσα εμείς θα πάμε για ψήφο εκτός Αθηνών. Επίσης την Κυριακή έχουμε και γάμο να πάμε στην Τρίπολη !!! Δυστυχώς άν κανονίσετε κάτι δεν θα μπορέσω, όμως εννοείται ότι θέλω φωτογραφίες πολλές στο φόρουμ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κρέιζυ Ρουλίτα δεν ξέρω σε ποιες σοκολατόπιτες αναφέρεσαι. Εγω πάντως δεν έχω δοκιμάσει ποτε στη ζωή μου! Γι' αυτό άλλωστε διατηρώ και αναλογίες μοντέλου!

Κορίτσια αποφασίστε και πείτε μου! Εγώ είμαι μέσα. Αν βγούμε και μόνες μας, ακόμα καλύτερα. Θα ξεμουρλιαστούμε!

Μπορεί ακόμα και σοκολατόπιτα να φάω. Έτσι δεν την είπες Ρούλα?!? Σοκολατοπιτα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Moussa τέλεια ιδέα!είσαι σίγουρη όμως ότι θα αντέξεις!:P :P :P Επίσης καλή ιδέα είναι να μαγειρέψει και η καθεμία μας από κάτι για να μην κουραστείς!Είναι πολύ καλή φάση!εγώ είμαι μέσα!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ έγραψε:

Κρέιζυ Ρουλίτα δεν ξέρω σε ποιες σοκολατόπιτες αναφέρεσαι. Εγω πάντως δεν έχω δοκιμάσει ποτε στη ζωή μου! Γι' αυτό άλλωστε διατηρώ και αναλογίες μοντέλου!

Κορίτσια αποφασίστε και πείτε μου! Εγώ είμαι μέσα. Αν βγούμε και μόνες μας, ακόμα καλύτερα. Θα ξεμουρλιαστούμε!

Μπορεί ακόμα και σοκολατόπιτα να φάω. Έτσι δεν την είπες Ρούλα?!? Σοκολατοπιτα?

Σοκολατοπιτα; πρωτη φορα το ακουω κι'εγω... πολυ θα ηθελα να το δοκιμασω κιολας... αν κανονισουμε κατι θα πρεπει να ειναι μετα τις 21 ιουνιου γιατι απ'οτι ξερω η Σισσυ εχει βαπτισια στις 21 και εγω εχω τα δικα μου στις 14... το επομενο σκ ειναι πολυ κοντα και θα λειπω αλλωστε κατα πασα πιθανοτητα... εκτος αν το κανουμε κανενα απογευματακι... δεν ξερω αν σας βολευει κοριτσια αλλα δεν θελω να χασω με τιποτα τη σο-κο-λα-το-πι-τα, καπως ετσι τη λενε...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 έγραψε:

Moussa τέλεια ιδέα!είσαι σίγουρη όμως ότι θα αντέξεις!:P :P :P Επίσης καλή ιδέα είναι να μαγειρέψει και η καθεμία μας από κάτι για να μην κουραστείς!Είναι πολύ καλή φάση!εγώ είμαι μέσα!:laugh:

βασιστειτε πανω μου!!!! θα φτιαξω το ...ριζοτο!!! χααααααααααααχααχαχαχιχιχιχιχιιχιχιχ (εννοειται οτι κανω πλακα!!! δεν παιζει να πετυχει!!) ουτε γιαστειο!!! καλε εγω που δεν ξερω να φτιαχνω πολλα τι θα μαγειρεψω...???? αααααααααα!!! μηπως να φερω την....πωςτην ειπαμε......εεε...σοκλο...εεε.....σοκολαπιτο.....εεεεεεεε....οχι...σοκολατοπιτα??....(αν το εγραψα σωστα γιατι ουτε εγω εχω ξαναφαει ποτε στη ζωη μου!!!!!!! (εδω γελανε!!:lol:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

SOFOU έγραψε:

σου παει γ...ω τη τρελα μου!!!!!!!!!!!!! ΣΟΥ ΠΑΕΙ!!!!!!!;) ;) ;) ;) ;)

μακαρι να μας το κανεις το θαυματακι.....να μας τρελανεις....!!!!!! αφου σου παει λεμε!!!![/quote:1itwm169]

Mου πάει λέτε;; :blush:

Ε για να το λέτε... :P :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμ θειουλα σου παει και σου παραπαει...... ;)

καλε κοριτσια με πηρε ο υπνος πριν πανω στο λαπτοπ, ειμαι ακομα χαλκιδα,παω να ετοιμασω πραγματακια να παω αθηνα στον αντρουλι μου!!!!!!!!!!!!!

να μη φτιαξω κανα ριζοτο να φαει??? νυστικουλι να μεινει???... :)

μουσσα μου σοκολατοπιτα το λενε ε?? ειδες που το πετυχα!!!!!!!!!χιχιχιχιιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tελικά κατάφερα να βρω χρόνο να βάλω και εγώ τις δικές μου φωτογραφίες!! Λίγο καθυστερημένα... βέβαια!! Ξεκινάμε με τον κούκλο της Δημητρούλας μας... Και πολύ φάτσααααα...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tελικά κατάφερα να βρω χρόνο να βάλω και εγώ τις δικές μου φωτογραφίες!! Λίγο καθυστερημένα... βέβαια!! Ξεκινάμε με τον κούκλο της Δημητρούλας μας... Και πολύ φάτσααααα...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνεχίζω με τον μπεμπούλη μας... τον ΓΛΥΚΑ!!!! Κορίτσια αυτό το παιδάκι ζωή να'χει... εκτός από κουκλί... δεν κάθεται σε μια μεριά!! Έχει πολύ φάση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι της γλυκειάς μας... sweetmammy το γλυκήτατο και πανέμορφο αγοράκι της!! Κορίτσια έχω πάθει πλάκα!! Είναι τέλειος!! Κι όλο γελάει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...