Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Franita μου,να σας ζήσει το βρεφάκι σας.Να είναι πάντα γερό και τυχερό.Παρ`όλη την ταλαιπωρία,τα περιγράφεις τέλεια,και φαίνεται ότι αισθάνεσαι πολυ καλύτερα.Αυτό είναι πολύ ευχάριστο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 53
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μου φαινεται το επομενο θα παω να το γεννησω στη Δανια. Ημουνα απο τις τυχαιρες που δεν πονουσα τοσο ωστε να κανω επισκληριδιο και καθισα σπιτι να περασουν οι πονοι, μια καθιστη, μια στα 4 καπως την παλευα. Πηγα τελευταια στιγμη στην κλινικη και κει που ημουν μια χαρα με καλωδιωσανε και με βαλανε να ξαπλωσω. Ε τι το ηθελαν. Καταλαβα πονους, τους ελεγα αφηστε με να περπατησω να το αντιμετωπισω οπως θελω εγω μπρουμυτα οπως βολευε τελος παντων.. τιποτα αυτοι. Στο τελος τους ζητησα επισκληριδιο (ενω ανετα μονη μου τα καταφερνα) γιατι ξαπλα οι πονοι ειναι χειροτεροι. Μετα τη γεννα το μωρο αφαντο. Ενα λεπτο το ειδα αλλα μεσα στον πανικο ουτε που προλαβα να καταλαβω τι μου γινεται. Δανια και παλι Δανια..Πεινουσα και δεν μου φερνανε να φαω οποτε και γω τσακισα τα τυροπιτακια που ειχε φερει να κερασει ο μπαμπας μου.:blush: Να σου ζησει το μπεμπονι και μην ανησυχεις δεν θα το πλακωσεις. Αν θες κανε αυτο που κανω και γω. Φερνω το μαξιλαρι μου στο υψος του κεφαλιου του οποτε ειμαστε μουρη με μουρη που σημαινει οτι δεν σκεπαζομαι μεχρι πανω.φιλακια στο νεο μελος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Franita mou καταρχήν να σου ζήσει με υγεία και καλή τύχη.

Κι εγώ γέννησα 4/5 και να σου πω την αλήθεια, παρόλη την ταλαιπωρία σου

σε ζήλεψα με την καλή έννοια.

Το ότι σου φέρανε το παιδί αμέσως και σου δώσανε χρόνο να

το νοιώσεις όπως επίσης και το ότι το είχες μαζί σου συνέχεια, πρέπει

να είναι συγκλονιστική εμπειρία όπως και το δέσιμο με το παιδί σου.

Εντύπωση μου έκανε το ότι δεν σας άφησαν να κάνετε μπάνιο, προφανώς για

να μάθετε ο ένας τη μυρωδιά του άλλου.....

Συγκλονιστικό! Μπράβο σου!

συμβαίνει εδώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALISPERA FRANITA!!!

NA SOY ZISEI TO MORAKI SOY!TI FOBERI EMPIRIA!K MONO POY TA DIABAZA PONOYSA.EGO GENISA ME KESARIKI(ME EPISKLIRIDIO)GIATI EIXA PAEI STIN FILI MOY OTAN GENOYSE,K PERASE SXEDON TA IDIA ME ESENA(AN K SE AYTIN DEN EFERNAN FAGITO):laugh:

META APO AYTI TIN EMPIRIA APOFASISA NA KANO KESARIKI:blush: K DEN TO METANIOSA!

EYXOME TO MORAKI SAS NA EINAI PANTA GERO K EYTYXISMENO!!!!:):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...