Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΑΥΤΟΥ...ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ...(JOVANNA)


jovanna

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 70
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πολλες-πολλες ευχες και απο μενα!!!!! Να σας ζησει ο μικρος και να ειναι στη ζωη του παντα χαρουμενος και υγιης!!!!!!!!!!!!!! Φτου-φτου στα κακα ματια!!! κουκλος ο μικρος!!!!! αν θελετε σας ετοιμαζω νυφη!!!! σε 2 μηνες -πρωτα ο θεος- θα σκασει μυτη............ και παλι να σας ζησει!!!! Υ.Γ. Το ονομα μου ειναι Αναστασια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xixixix anastacia mou............xamogelasa me to proksenio sou!!!!!!

teleia tha eina...tha tin pernaei kai sxedon 1 xrono mia xara tin briskw tin ilikia...emeis eimaste mammyland fanatikes mia xara:))))

me to kalo koritsi mou na sou pane ola

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

.....και συνεχιζω,....ειστε κουκλοι,ολη η οικογενεια!!!!Το μωρο στοχω ξαναπει ειναι ιδιο με σενα κουκλαρα μου!Τι ομορφη που ησουνα στα βαφτισια!!!Και το φορεμα θεικο πολυ μου αρεσε!!!!Και τι ωραια η εκκλησια,και η διακοσμηση των μπαλονιων,και ο κουκλος ο Κωνσταντινακος σου,και....και.....και....,Μπραβο σου Τζοβαννουλα μου,να τον χαιρεστε τον νεοφωτιστο!Να ειναι γερος κι ευτυχισμενος! αγαπη μου να χαιρεσαι την ομορφη οικογενεια σου ευχομαι!!!!!!

Σε φιλω :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Υ.Γ.τι ωραιο μπολερο φορουσες!!!!Αν διεκρινα καλα:blink: ,ψαχνω κι εγω ενα τετοιο....;) απο που το πηρες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας ζησει ο νεοφωτιστος ειναι ενας κουκλος οσο για την μαμα ειχε να παρει ομορφια το παιδι!!! πολυ ωραια βαπτιση και ο στολισμος ωραιος μπραβο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

JOVANNA ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ.ΥΠΕΡΟΧΟΣ Ο ΣΤΟΛΙΣΜΟΣ.ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΛΑΜΠΕΤΕ!ΙΔΙΟΣ ΜΕ ΣΕΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΟΚΑΣ ΣΟΥ!

ΑΝΘΗ(ΞΕΡΕΙΣ Η ΓΚΡΙΝΙΑΡΟΥΛΑ!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jovanna μου, είστε μια υπέροχη οικογένεια! Ο Κωνσταντίνος σου ( τέλειο όνομα) είναι πανέμορφος! Έχει καταπληκτικά μάτια και τρομερή φατσούλα!! Να σου ζήσει και να τον χαίρεσαι ! Να τον καμαρώσεις όπως επιθυμείς! Να έχει πάντα υγεία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jovanna μου να σας ζήσει!Ειστε πολυ όμορφη οικογένεια!Καλά ο Κωνσταντίνος δεν σου μοιάζει καθόλου!:P Να είστε καλά να τον καμαρώνετε!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jovanna να σας ζήσει ο Κωσταντίνος σας... να τον καμαρώσετε όπως θέλετε τον κούκλο σας! Αλλά και εσύ έγραψες στη βάπτιση. Κούκλα μαμά!!! φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jovanna εισαστε κουκλοι ολοι και οι τρεις. Απο που να παρει καλε το παιδι απο μια μανα καλονη και απο ενα πατερα κουκλο? Ο μικρος περιτο να σου πω οτι ειναι ΠΑΙΔΑΡΟΣ:P Ε ρε τι θα γινει οταν μεγαλωσει, ΧΑΜΟΣ! Θα τρεχουν τα κοριτσακια απο πισω του ουρες:laugh: Το φορεμα σου ειναι το καλυτερο και το χρωμα σου παει παρα πολυ, ο αντρας σου επεισης, πρωτη φορα μου αρεσει αντρας που φοραει γυαλια. Να ζησεται παντα ευτυχισμενοι, αντε και με τη κορη. Πολλα φιλακια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...