Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ:dry: ΕΧΩ 1 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 3,5ΜΗΝΩΝ Κ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟ Κ ΤΙΣ CHICO K TIS NUK ΑΛΛΑ ΠΛΕΟΝ ΖΩΡΙΖΕΤΑΙ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΜE ΤΙΣ NUK ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΜΑ ΑΝΟΙΞΩ ΤΡΥΠΙΤΣΑ ΓΙΑ ΡΟΥΦΑΕΙ ΚΑΛΗΤΕΡΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπορει να παρεις ενα ψαλιδακι και να κανεις μια σχισμη σαν ενα σταυρο επανω στη ρογα ετσι θα μπορει να πινει πιο ανετα . Εγω αυτο εκανα αλλα επισης υπαρχουν και πιο μεγαλες πιπιλες στο εμποριο αναλογα με το ποσο μηνων ειναι αλλα και παλι απο καποια στιγμη καιμετα θελει ανοιγμα εγω ετσι εκανα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αληθεια της NUK γιατι ειναι ετσι;:huh:

κ μενα δυσκολευεται,μαλλον κουραζεται κ σταματαει,ενω πειναει.Βλακεια, μαλλον θα κρατησω μονο της chicco.

Με ψαλιδακι πως μπορει να γινει;Θα ανοιξει μεγαλη τρυπα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υπαρχουν ειδικα εξαρτηματα που τα πουλαν στα φαρμακεια που ανοιγεις τρυπες. Με μια βελονα επεισης που εχεις καψει πρωτα, οπως ειναι καυτη τρυπας την θηλη του μπιμπερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπουμπουκι υπαρχει ενα εξαρτημα που ανοιγει τρυπες στα μπουκαλια. Ειναι πιο ευκολα με αυτο νομιζω. Εγω σε μια δυο θηλες το εκανα με βελονα αφου πρωτα την αποστειρωσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειχα παρει και το μηχανημα αργοτερα στην αρχη με το ψαλιδακι το μικρο ισα ισα πο το κανεις σαν σταυρο μετα βεβαια αποστειρωσε το μπιμπερο βεβαια μπορεις να παρεις και το εξαρτηα που σου λενε τα κοριτσια αλλα μην κανεις μεγαλη τρυπα και πνιγει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν ειναι θηλη απο καοτσουκ μπορεις να καψεις μια καρφιτσα και να ανοιξεις περισοοτερο την τρυπουλα!

Μαυτον τον τροπο ελεγχεις καλυτερα το ποσο θα την ανοιξεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ Η ΣΤΑ JUMBO ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ!! ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΟΙΓΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ 1 ΕΡΩΤΗΣΟΥΛΑ ΑΚΟΜΑ:blush: ? Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΜΕ ΕΙΧΕ ΠΡΗΞΕΙ:angry: ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΘΗΛΕΣ ΤΙΣ NUK ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗΤΕΡΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΙΣΙΑ ΕΝΩ ΜΕ ΤΙΣ CHICO ΟΧΙ . ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ?:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΟΛΛΑ ΑΥΤΑ. ΤΟ ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΟΛΕΥΟΝΤΑΙ ΤΗΣ CHICO ΟΠΩΣ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΒΟΛΕΥΤΗΚΕ ΤΗΣ NUK.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν νομιζω οτι εχει σχεση αν ειναι της chicco η της nuk η θηλη στο θεμα πως θα βγουνε τα δοντακια

εμενα ο δικος μου με της chicco οσο και αν ανοιξαμε την θηλη δεν μπορουσε να πιει και βολευτικε πιο πολυ της nuk

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να πας να το παρεις αυτο το εξαρτηματακι απο τα jumpo ειναι πολυ καλο σκεψου εγω εχω μπουκαλια της αβεντ που για να αλλαξω πιπιλα και να παρω για 4+ κανει 6 ευρω και τελικα βρηκα την λυση στα jumbo η nuk με ειχαν βολεψει πολυ στην αρχη αλλα μετα τις ρουφαγε σχεδον ολη την πιπιλα μεσα χι χι χι πηρα και chicco γυαλινα μπουκαλια μεγαλα και αλλαξα και τις πιπιλιτσες τους και ολα μια χαρα :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια και χρονια μας πολλα!!Εγω με το που γεννησα στην Γενικη Κλινικη ο παιδιατρος μας ειχα δειξει ενα μπιμπερο που ταιζαν τα μωρα και σας πληροφορω οτι ειχε 3 τρυπες.Μας ειχε πει να παρουμε θηλεςαπο καουτσουκ και να κανουμε αλλες 2 τρυπες η με μια αποστειρωμενη βελονα η με το μηχανημα.Εγω παντως δεν ειχα αγορασει μηχανημα,πηγαινα σε ενα συγκεκριμενοφαρμακειο και μου τις ανοιγε ο ιδιος ο φαρμακοποιος.Παντως για τις τρυπες θα το δειτε και μονες σας οτι δεν πρεπει να ανησυχειτε μην πνιγουν τα μωρα σας γιατι δεν τρεχει και τοσο πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...