Μετάβαση σε περιεχόμενο

νεο μελος


Recommended Posts

Καλησπέρα!

Είμαι η Μαρίνα.Παρακολουθώ τις συζητήσεις σας εδώ και καιρό και αποφάσισα να γίνω μέλος της παρεάς σας.Θα μου άρεσε να μοιράζομαι μαζί σας τις ανησυχίες και τις όμορφες στιγμές της μητρότητας;)

Έχω ένα κοριτσάκι σχεδόν τριών ετών.Είναι όλη μου η ζωή...:) Περιμένω επίσης τα διδυμάκια μου τον Αυγουστο:laugh:

Θα χαρώ να σας γνωρίσω!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινάκι καλως ήρθες στην παρέα μας! Εγώ είμαι η Έλενα 27 χρόνων και έγκυος στο πρώτο μου παιδάκι! Είναι αγοράκι και το περιμένω και εγώ μέχρι τις 06 Αυγοούστου! Σε προσκαλώ και στην παρέα μας με τις Αυγουστιάτικες μαμάδες! Είμαστε πολλές κοπέλες που περιμένουμε τότε και μοιραζόμαστε τα πάντα! Σου παραθέτω παρακάτω το link που θα μας βρεις!!

http://mammyland.com/index.php?option=c ... 0&id=85901

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρίνα καλως ήρθες στην τρελοπαρέα μας!

Είμαι η Βάσω, 26 χρονών...Είμαι στη προσπάθεια για νινάκι!!!

Να σου ζήσει το παιδάκι σου και με το καλό να υποδεχτείς και τα διδυμάκια σου :woohoo:

Θα τα λέμεεε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοσώρισες Μαρινά μου!!!εγω εχω ενα αγορακι εναμιση μηνών!να σου ζησει η κορούλα και με το καλό και τα δίδυμα!!!φιλάκια θα τα λεμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς την!

Να χαίρεσαι το μπεμπάκι σου και με το καλό τα διδυμάκια σου.

Εδώ η υπηρεσία διανυκτερεύει κιόλας!!! Θα βρίσκεις οποιαδήποτε ώρα της ημέρας αλλά και της νύχτας κάποιον να σου λύσει απορίες, να μοιραστεί μαζί σου άγχη, να χαρεί με τις χαρές σου, να συζητήσει μαζί σου τα προβληματά σου, να δώσεις εσύ τα "φώτα" σου ..!!

....Και θα περάσεις καλά στο Mammy, αυτό είναι το πλεόν σίγουρο!

Εγω είμαι η Μαίρη και έχω μια μπέμπα 3 μηνών.

Θα τα λέμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marina mou geia sou agapi mou...

Kai kalos mas vrikes...

Na sou zisei i korassa sou...

Kai me to kalo ta didimakia sou...

Egw eimai i joanna...

exw ena giokka 14 minwn...

Kai tin alli eudwmada o giokkas mou tha einai megalos adelfos,,,

Dld gennaw tin korassa mou...

Filia...

Kai elpizw na ta leme...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου Μαρινα!!!

με το καλό να δεχτείς τα διδυμακια σου!!!

είμαι η Χρυσούλα 32 χρονων και είμαι έγκυος στο αγοράκι μου , που είναι και το πρώτο μου παιδάκι!!!

Καλως ήρθες στην παρεα του mammyland!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινα καλησπερα και απο μενα

Ειμαι η Ολια

Καλωσηρθες στο mammy....

Με το καλο να ερθουν τα διδυμακια σου τον Αυγουστο και να χαιρεσαι την αγαπημενη σου κορουλα:P :laugh: B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sou Marina mou.Kai allh didymomanoulaaaaaaa.

Siga siga ginomaste polles.Kalws mas irthes.Na sou zhsei th kopelara sou :)

Kai me to kalo ta ddidymakia sou.Ti fyllo exoun ksereis?

Me lene Elena kai perimenw k gw ta didymakia mou (koritsaki-agoraki) ton Ioylio :D

Se perimenoume opws k dhpote stis Augoustiatikes Manoules.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μαρινακι.....να χαιρεσαι τη κουρουλα σου και με το καλο και τα διδυμακια σου.....ειμαι η γιωτα 25 χρονων εχω ενα αγορακι ενος ετους και περιμενω με το καλο και το δευτερο......φιλια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax βρε κορίτσια δεν ξέρω ποια να πρωτοευχαριστήσω για την θερμή υποδοχή!!!:laugh:

Να είστε πάντα καλά γλυκιές μου,να χαίρόσαστε τα παιδάκια σας οι μανούλες,με το καλό να φέρετε στον κόσμο τα αγγελάκια σας οι εγκυούλες και όσες δεν έχετε ακόμα μωράκι σύντομα να μας ανακοινωσετε τα ευχάριστα!:laugh: :P:kiss:

Τα μωράκια μου είναι κοριτσάκι-αγοράκι,και μάλιστα ήρθαν ''απρογραμμάτιστα''μετά απο μια εξωσωματική,και ενώ πιστευαμε οτι δεν θα μπορούσαμε να αποκτήσουμε φυσιολογικά άλλο παιδάκι;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρίνα καλησπέρα και από μένα. είμαι η Αλέκα 32 χρόνων και προσπαθώ και ΄γω για παιδάκι. να χαιρεσαι το κοριτσακι σου και με ένα πόνο τα διδυμάκια σου. πολλά φιλιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Μαρίνα. Καλωσήρθες στο mammyland.Είμαι η Γεωργία και έχω ένα αγοράκι περίπου 3 μηνών.Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου και με το καλό τα διδυμα.:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Μαρινα!

Καλως ηρθες στο μαμμυ!

Ειμαι η Νατασα και εχω μια μπεμπα 3 μηνων!

Διαβαζω την ιστορια σου και σε θαυμαζω!

Μετα απο τοσες δυσκολιες καταφερες να εχεις την κορουλα σου και να περιμενεις τα μπεμπακια σου!

Μπραβο σου για τη δυναμη που δειχνεις!

Ευχομαι να πανε ολα τελεια στην εγκυμοσυνη σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρίνα μου καλώς όρισες!!!!να χαίρεσαι την κορούλα σου και με το καλό να κρατήσεις τα διδυμάκια σου αγκαλιά!!!!!εγώ είμαι η Θέη και ακόμα δεν έχω παιδάκι...εύχομαι να τα λέμε!!!!φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινα καλησπερα... καλως μας βρηκες... να χαιρεσαι το παιδακι σου και με το καλο να φερεις στον κοσμο τα διδυμακια σου... κι'εγω Μαρινα λεγομαι και εχω ενα αγορακι 11 μηνων... φιλια πολλα...:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...