Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΑΝΟΥΛΑ...


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!

ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 34η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΣΤΙΣ 2/6 ΛΟΓΩ ΥΨΗΛΗΣ ΜΥΩΠΙΑΣ.

ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΟΛΕΣ, ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΩΘΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΗΔΗ ΝΑ ΤΟΥΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΤΟΥΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου και καλως μας βρηκες... σου ευχομαι με το καλο να φερεις στον κοσμο το μωρακι σου... εγω εχω ενα αγορακι 11 μηνων γεννημενο στις 12/6:P διδυμακια τα μωρακια μας...;) φιλακια πολλα...:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΟΜΠΟΣ καλωσόρισες στην παρέα μας!

Καλό υπόλοιπο και με το καλό να φέρεις στον κόσμο ένα υγιέστατο παιδάκι!

Είμαι η Ιφιγένεια, στα 30 και το Μαράκι μου είναι 8,5 μηνών!

Καλή λευτεριά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MΠΟΜΠΟΣ,καλωσόρισες στην πανέμορφη παρέα του mammyland!

Με το καλό να υποδεχετείς το μωρουλίνι σου!:laugh:

Είμαι η Φαίδρα 32 ετών ,φιλόλογος απο Αθήνα;) Είμαι μανούλα τριών υπέροχων αγγέλων και περιμένω το τέταρτο ζουζουνάκι μου με ΠΗΤ 13/12/2009:P

Σου εύχομαι τα καλύτερα!

Θα χαρώ πολύ να τα λέμε!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ. ΜΕ ΛΕΝΕ ΑΝΝΑ 27 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΓΟΡΑΚΙ. ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΥΨΗΛΗ ΜΥΩΠΙΑ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ? ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ 4 ΣΤΟ ΕΝΑ ΚΑΙ 2,5 ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΑΣΤΙΓΜΑΤΙΣΜΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΧΟΥΝ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ήρθες κι από μένα! Εγώ είμαι η Έλενα, 27 χρόνων εγκυούλα στο 1ο μου παιδάκι! Είναι αγοράκι! Έχω ΠΗΤ 06 Αυγούστου κι ήδη ο σβούρας μου είναι πολύ ζωηρός στην κοιλίτσα μου!! Να δω πως θα είναι έξω...!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως όρισες ΜΠΟΜΠΟΣ!!!:)

Με το καλό να γεννήσεις και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το αγγελούδι σου!

Είμαι η Νίκη, 30 ετών και είναι ο δεύτερος μήνας που προσπαθώ για νινάκι....:cheer: :cheer: :cheer:

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως μας ηρθες κ με το καλο το μωρακι σου στην αγκαλια σου, κ εγω θα γινω σε δυο μηνες περιπου μανουλα κ θα φερω στον κοσμο το αγορακι μου αρχες ιουλιου, θα χαρω πολυ να τα λεμε σαν νεες μανουλες που θα ειμαστε κ οι δυο..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΟΜΠΟΣ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!ΕΙΜΑΙ Η ΑΝΝΑ ΚΙ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑΚΛΑ 9 1/2 ΜΗΝΩΝ!!ΠΟΣΟ ΜΥΩΠΙΑ ΕΧΕΙΣ?ΕΓΩ ΕΧΩ 4 ΣΤΟ ΕΝΑ ΚΑΙ 4 1/2 ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 6 ΘΑ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.ΤΕΛΙΚΑ,ΕΚΑΝΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΑΛΛΟ ΛΟΓΟ (ΣΤΕΝΗ ΛΕΚΑΝΗ).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα ΜΠΟΜΠΟΣ καλώς ήρθες στη παρεούλα

είμαι η Ελενίτσα και περιμένω να πάει 4/12

για να πάρω το μπεμπέ μου αγκαλίτσα :laugh: :laugh: :laugh:

με το καλό να έρ8ει το μωράκι σου στο κόσμο!

φιλάκια πολλά πολλά:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μπομπος και απο μενα ειναι η αγγελικη 28 χρονων και πριν απο 4.5 μηνες εφερα στον κοσμο εναν πανεμορφο μπεμπη με το καλο να ερθει και ο δικος σου φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΣΟ ΖΕΣΤΟ ΚΑΛΟΣΩΡΙΣΜΑ!

ΜΠΟΜΠΟ ΦΩΝΑΖΟΥΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΜΑΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ, ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΤΣΟΥΚΛΙ!

ΓΛΥΚΕΣ ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΧΩ 7,5 ΜΥΩΠΙΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ Η ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ. ΚΑΙ ΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ 5 ΒΑΘΜΟΥΣ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΓΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ, ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΡΙΨΟΚΙΝΔΥΝΟ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΑΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ...

ΒΕΒΑΙΑ, Ο ΜΠΟΜΠΟΣ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΣΤΙΣ 2/6...

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΕΦΤΩ ΕΞΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΑΣΕΙ ΟΛΑ ΑΚΟΜΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...