Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ...ΞΕΝΕΡΩΣΑ!!!!!!!!


Recommended Posts

mikroulaxristos έγραψε:

δικιο εχεις, πηρα το γιατρο αλλα δεν προλαβα να μιλησω πολυ γιατι τον πηραν για γεννα!!!!! ουαου ε??? απο οτι προλαβε να πει ειναι να μην ανησυχω καθολου,ολα θα τα φτιαξει ειπε!!!

ναι δεν ειναι μεγαλο το προβλημα,εχω κατι κυστουλες αλλα μο0νο στη δεξια μερια και μου ειπε οτι εγινε προσφατα! απλα με στενοχωρησε οταν μου ειπε για την ωορηξια οτι δεν γινεται παντα..

Σημαδιακό το βρίσκω... που είχε γέννα εκείνη την ώρα!!! Εύχομαι να έχει γίνει το καλό μωρό μου γιατί ξερω πόσο πολύ το ποθείς!! Και να σου πω κάτι αισιόδοξο!! Τσιμπηματάκια είχα και εγώ κι έλεγα συνέχεια τώρα μου ήρθε περίοδος, τώρα θα κατέβει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 335
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αααααααααααααα λεγε τετοια, λεγε τετοια!!!!!!!!!!!! να κανω τουμπεςςςς!!!! :)

εγω σταυροκοπιεμαι,πως γινεται να με τσιμπαει απο τη μια μερια μονο???? χαζο ειναι????????????????????? γιαυτο λεω μηπως ειναι οι κυστουλες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χμμ....

τσιμπηματάκια;;;

κάτι μου λέει ότι κάποιος που αγαπάει πολύ την mikroulaxristos έκανε πολύ καλή δουλειά μετά από εκείνο το ραντεβού με το γιατρό!!!

Και σύντομα θα κερνάει!!!

Λίγες μέρες υπομονή, ηρεμία και μετά ξέφρενοι πανηγυρισμοί στην θέα ενός μεγάλου +

!!!

:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κωσταντινακιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!! :)

μακαρι!!!! και μετα ολες στα μπουζουκια!!!!!!!!!! (ο μπαμπας του παιδιου μου κερναει!!!) με φανταζεστε με τεστ θετικο??? θα πεσω να προσκυναω!!!θα γινω μουσουλμανα!!! καμψεις θα περνω!!!!! αλλα ρε γμτ ξερεις τι φοβαμαι???οτι ποναω μονο απο τη δεξια μερια και οτι μπορει να ειναι απο τις κυστουλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos, μην απογοητεύεσαι!

Να βλέπεις το ποτήρι μισογεμάτο και όχι μισοάδειο.

Μακάρι να είσαι έγκυος!! Είμαι σίγουρη ότι θα ρίξω πολλά γέλια με το ποστ που θα ανοίξεις!

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α καλα,γιαυτο να εισαι σιγουρη φιλεναδα!!! θα τρελαθουμε ομαδικως!!!!! καταρχιν οταν θα το πω στο χρηστο,θα εχω κρυψει καμερα για να το ανεβασω μετα στο μαμυ να το δειτε!!!! κατασκοπος!!!! ;) μωρε δεν θελω να περνει ο ποπος μου αερα και δεν χαιρομαι γιατι φοβαμαι μηπως ειναι απο τις κυστουλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax βρε μικρουλα μου εφτιαξες το κεφι μ αυτα που διαβασα στο post soy .

Μακαρι να σαι εγκυος .Στο ευχομαι πραγματικα..

Περιμενουμε την ιδια ημερομηνια.Παντως εγω αυτο το μηνα δεν εχω καθολου πονους περιοδου.Δεν ξερω θα δειξει.....:) :laugh: B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωαρ το ειδα!!!!μακαρι βρε...να ρθει αυτο το μικρουλοχρηστο που τοσσο καιρο το περιμενουμε !!!

αντε κ θα ναι σιγουρα κοριτσι...ιδιο με σενα!!!Βλεπω τη μαμα σου να πλανταζει στο κλαμα το χρηστακο με γελια ως τα αυτια..και ωτοασπιδες!!γιατι μανα κ κορη θα τον τρελανετε το χριστιανο!!!:P

μακαρι....εχεις τις ευχες μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατη η ολια μου!!!!!! κοπελαραααα!! δεν εχεις πονακια ε??? εεεεεεεε μου φαινεται αυτο το μηνα θα γελασει ο καθε πικραμενος με εμας!!!!!! χιχιιχχιχιχιιιχχιιχι αμα ημαστε και οι δυο εγκυουλες,κερναμε μισα μισα στα μπουζουκια στο λεω απο τωρα!!!!! χαχαχχααααααααααααχχαχαχαχχχχαχαχα μακαρι μακαρι να εχει φτιαχτει εκει κατω αυτο το στρογγυλο με τα κυταρα μεσα που θα γινει ανθρωπακι!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy mom κουκλα μου ευχαριστω για την ευχουλα!!!!!! ειναι και γουρλιδικη!!!! ;) ο χρηστος τρελαθηκε με το μικρουλοχρηστο!!! λεει θα κανεις μικρουλοχρηστο!!! χααχχααχχχαχα!!! αμα ειναι κοριτσι λεει οτι θα το πουλησει!!! το ρεμαλι μου!!! αλλα βλακειες λεει, αν ειναι κοριτσι εκει ειναι που θα τρελαθει τελειως,και ας λεει οτι θελει αγορι!!!!! ολοι οι μπαμπαδες ετσι ειναι!!! καλα,απο τωρα τον εχουμε τρελανει με τη μανα μου!!! αλλα μας λατρευει,δεν μας αλλαζει με τιποτα!!! αλλα κατα τα αλλα,θελει ναπαει στο τουμπαι με εισητηριο χωρις επιστροφη αν μεινω εγκυος!!!! ετσι μου λεει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι ειναι η πρωτη φορα που δεν το πιστευω για μενα γιατι πηγα πριν 2 εβδομαδες στο γιατρο και μου βρηκε απο τη δεξια ωοθηκη πολυκυστες. αλλα πηγα σε καλη μερα και ειχα ωαριο ετοιμο!!! και ετρεξα για αγκαλιες!!! μονο γιαυτο ειμαι λιιιγο αισιοδοξη!!! ποναω στα δεξια και αναρωτιεμαι αν ειναι συμπτωμα ή ειναι απο τις κυστες.... για σενα κουκλα μου το ευχομαι με χιλια!!!!!!!!!!!! να εχει γινει το θαυματακι!!!!!!!!!!!!!! και να τα σπασουμε ολαααα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mikroula οι κυστες δεν ειναι κατι ανησυχητικο.

Αφου εκανες αγκαλιτσες τις μερες που ειχες ωορηξια μπορει και να γινε το θαυματακι και για σενα ..

Πως θα περασουν οι μερες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι,συμφωνω οτι δεν εχω προβλημα στο να συλλαβω!! αλλα ομως λεω μηπως ποναω απο τις κυστες και οχι απο τα πρωτα συμπτωματα!!!!! ασε οι μερες δεν θα περασουν ποτε μου φαινεται!!!!!!! εγω λεω να μας πλακωσουν στα ηρεμηστικα(φυτικα παντα,μην κανουμε και κακο στα μπεμπε μας,α καλα εγω το εδεσα!!),και να ξυπνησουμε σε 5-6 μερουλες να κανουμε χοριακη .παντως σοβαρα τωρα,εγω αν δεν περασω τις 4-5 μερες καθυστερηση δεν κανω τεστ ουτε χοριακη!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πριν λιγο αρχισε να ποναει η κοιλιτσα μου σαν οταν ειναι να αδιαθετησω...οχι πολυ,αλλα το ενοιωσα οτι θα μου ερθει περιοδος.και δεν εχει ερθει. καινα φανταστειτε πηγα με σιγουρια στο μπανιο να βαλω σερβιετα!! :P τωρα αυτο σημαινει κατι????????? αν ξυπνησω το πρωι και εχει ερθει θα τα παρω στο κρανιο!!! ουφ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

το τικερακι μου ειπε οτιαπο σημερα πρεπει να αρχισω ναελπιζω!!!!!!

Στο εύχομαι ολόψυχα γιατί βλέπω πόσο πολύ το λαχταράς και το θέλεις..Και ναι θα τα σπάσουμε όλες μαζί για πάρτη σου:silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!! μια εβδομαδα ντιρλα θα ειμαστε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περιμενα απο εχθες!!!!! επρεπε να ειχε ερθει!!!! η ρουφιανα παλι καμια πλακα θα μου κανει,και θα ερθει σε κανα 2 μερες και θα ξενερωσω!!!!!!!!!!

εσυ τι στενοχωρια εχεις κοπελαρα μου???????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...